MOYA na targach TransLogistica

31.10.2019
Czas czytania ok. 3 minut

Firma Anwim S.A., właściciel ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, weźmie udział w Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki, odbywających się w Warszawie. Spółka będzie promowała swoje stacje oraz usługi i rozwiązania dla kierowców ciężarówek i menedżerów flot. W hali numer 3, na stoisku K1, dla wszystkich uczestników dostępni będą eksperci, którzy chętnie opowiedzą m.in. o programie flotowym MOYA Firma. Zapraszamy do hali EXPO XXI, na ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie w dniach 5-7 listopada.

Siódma edycja targów TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (tzw. właścicieli ładunków i załadowców) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL. W związku z rozwojem targów, tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dwóch halach.

Podczas targów swoje rozwiązania zaprezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, armatorzy, porty i terminale, operatorzy giełd ładunków, emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, telematycznych, monitorowania i rozliczania czasu pracy kierowców, systemów poboru opłat drogowych, myjni samochodowych, a także firmy oferujące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, zwrotu VAT, ubezpieczeń i finansów.

- Targi TransLogistica to ważne branżowe wydarzenie. Nie mogło nas na nich zabraknąć. W tym roku na naszym stoisku prezentujemy innowacyjne rozwiązania dla biznesu – produkt flotowy MOYA Firma, który wyróżnia się na rynku tym, że jako jedyny oferuje oprócz kart paliwowych aplikację mobilną, dzięki której zarządzanie transakcjami za paliwo staje się jeszcze szybsze, prostsze i bezpieczniejsze. Zapraszamy na nasze stoisko wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi usługami dla właścicieli firm transportowych i kierowców! – mówi Marcin Puchalski, kierownik regionalny ds. sprzedaży hurtowej i flotowej, Anwim S.A.

MOYA jest najszybciej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Dziś liczy już 225 obiektów. W czasie ubiegłorocznej edycji targów, liczba stacji wynosiła 190. Anwim S.A. zamierza utrzymać dotychczasowe tempo rozwoju wynoszące ok. 40 nowych obiektów rocznie.

Wejście na targi jest bezpłatne po rejestracji online na stronie: .

Jakość ponad wszystko

Stacje MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ.

Wyświetlenia: 189

Otworzyliśmy oferty na S61 Podborze – Śniadowo!

29.10.2019

Kiribati znika pod wodą. Inne wyspy też są zagrożone

27.09.2019

Produkcja w Polsce w kontekście Czwartej Rewolucji Przemysłowej

23.10.2019

Latamy z Bydgoszczy do Warszawy

29.10.2019

TRZECIA POLKA ZDOBYŁA DRUGI OŚMIOTYSIĘCZNIK W CIĄGU JEDNEGO ROKU!

1.10.2019

DPD Polska po raz czwarty partnerem E(x)plory

4.11.2019
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Coraz bliżej otwarcia na Zakopiance

17.09.2019

Strategiczne działania firm z relokacją w tle

28.10.2019

Porozumienia branżowe potrzebne w Prawie Pracy

16.09.2019

Skutki wojny handlowej między USA a Chinami niedługo odczuje też Polska

12.11.2019

DAF i Goodyear łączą siły, aby wyłonić najlepszego kierowcę ciężarówki

26.09.2019

FPP i CALPE: Jak ułatwić zatrudnianie cudzoziemców?

13.11.2019