MOYA na targach TransLogistica

31.10.2019
Czas czytania ok. 3 minut

Firma Anwim S.A., właściciel ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, weźmie udział w Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki, odbywających się w Warszawie. Spółka będzie promowała swoje stacje oraz usługi i rozwiązania dla kierowców ciężarówek i menedżerów flot. W hali numer 3, na stoisku K1, dla wszystkich uczestników dostępni będą eksperci, którzy chętnie opowiedzą m.in. o programie flotowym MOYA Firma. Zapraszamy do hali EXPO XXI, na ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie w dniach 5-7 listopada.

Siódma edycja targów TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (tzw. właścicieli ładunków i załadowców) oraz osób zawodowo związanych z branżą TSL. W związku z rozwojem targów, tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dwóch halach.

Podczas targów swoje rozwiązania zaprezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, armatorzy, porty i terminale, operatorzy giełd ładunków, emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, telematycznych, monitorowania i rozliczania czasu pracy kierowców, systemów poboru opłat drogowych, myjni samochodowych, a także firmy oferujące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, zwrotu VAT, ubezpieczeń i finansów.

- Targi TransLogistica to ważne branżowe wydarzenie. Nie mogło nas na nich zabraknąć. W tym roku na naszym stoisku prezentujemy innowacyjne rozwiązania dla biznesu – produkt flotowy MOYA Firma, który wyróżnia się na rynku tym, że jako jedyny oferuje oprócz kart paliwowych aplikację mobilną, dzięki której zarządzanie transakcjami za paliwo staje się jeszcze szybsze, prostsze i bezpieczniejsze. Zapraszamy na nasze stoisko wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi usługami dla właścicieli firm transportowych i kierowców! – mówi Marcin Puchalski, kierownik regionalny ds. sprzedaży hurtowej i flotowej, Anwim S.A.

MOYA jest najszybciej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Dziś liczy już 225 obiektów. W czasie ubiegłorocznej edycji targów, liczba stacji wynosiła 190. Anwim S.A. zamierza utrzymać dotychczasowe tempo rozwoju wynoszące ok. 40 nowych obiektów rocznie.

Wejście na targi jest bezpłatne po rejestracji online na stronie: .

Jakość ponad wszystko

Stacje MOYA obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Oferują najwyższej jakości paliwa: benzynę 95, 98, LPG oraz olej napędowy w wersji standardowej oraz premium – ON MOYA Power. Kierowcy pojazdów ciężarowych i dostawczych mają do dyspozycji dystrybutory zapewniające szybkie tankowanie paliw oraz dostęp do coraz popularniejszego płynu AdBlue. Część stacji MOYA wyposażona jest dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Stacje działające w ramach sieci spełniają najwyższe standardy obsługi i jakości. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach MOYA jest niezależny program badania paliw – TankQ.

Wyświetlenia: 484

Szybkozłącza hydrauliczne dla rolnictwa

1.04.2020

Salesforce uruchomił platformę Work.com – w ten sposób pomaga firmom i społecznościom w bezpiecznym powrocie do pracy po przerwie wywołanej pandemią

20.05.2020

Pierwszy w Polsce zestaw przestrzenny Scania na LNG

6.05.2020

Rocznica nazwy marki: 120 lat Mercedesa

14.04.2020

CBRE wybiera Warsaw UNIT

31.03.2020

Grupa ROBYG zakontraktowała 588 lokali w Q1 2020

8.04.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Koronawirus – Selena wspiera służbę zdrowia i budowniczych – ruszyła produkcja żelu do dezynfekcji

4.04.2020

15 pojazdów komunalnych Scania dla ENERIS

31.03.2020

Marta Kulik na czele działu HR firmy Cresa

12.05.2020

Koronawirus nie wpłynął na ceny OC

2.04.2020

#Koronawirus - Korespondencja z USA: centrum pandemii – dlaczego Amerykanie chorują częściej?

24.04.2020

Poziom Barometru EFL na II kwartał 2020 najniższy w historii. 3 na 4 firmy z powodu pandemii mniej sprzedadzą

15.04.2020