Aleksandra Karczewska dołączyła do Colliers International

Aleksandra Karczewska dołączyła do Colliers International

7.11.2019
Czas czytania ok. 2 minut

Do Działu Doradztwa Inwestycyjnego w Colliers International dołączyła Aleksandra Karczewska, która objęła stanowisko senior associate. W nowej roli Aleksandra odpowiedzialna będzie m.in. za prowadzenie transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości komercyjnych, doradztwo klientom Colliers, pozyskiwanie nowych klientów, a także przygotowywanie raportów i analiz.

— Aleksandra posiada bogate doświadczenie w wielu sektorach nieruchomości zdobyte w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym. Bardzo się cieszę, że grono naszych ekspertów wzbogaci się o kolejnego profesjonalnego doradcę, zwłaszcza teraz, w najgorętszym okresie roku na rynku inwestycyjnym — mówi Piotr Mirowski, senior partner, szef Działu Doradztwa Inwestycyjnego w Colliers International.

— Colliers to nie tylko jedna z wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości w Polsce, ale również renomowany pracodawca, czego potwierdzeniem są tytuły przez nią zdobyte. Cieszę się, że swoim doświadczeniem mogę wesprzeć cały zespół inwestycyjny, ale także klientów Colliers. Jestem przekonana, że praca w Colliers będzie dla mnie doskonałą okazją do dalszego rozwoju zawodowego — mówi Aleksandra Karczewska, senior associate , Dział Doradztwa Inwestycyjnego w Colliers International.

Aleksandra posiada 6-letnie doświadczenie w doradztwie inwestycyjnym na rynku nieruchomości komercyjnych. Pracowała m.in. w Burlington Real Estate, BSC Real Estate Advisors, Sharman Church Chartered Surveyors oraz Pekao SA. Do jej dotychczasowych klientów należą firmy, takie jak: Corum Asset Management, Catalyst Capital, Hudson Advisors, Union Investment, Europa Capital, Pacific Eagle, Librecht & Wood, Newbridge, LCP, Peakside Capital, PRIME Capital, St. Paul's Developments Polska i wielu innych. Ostatnią transakcją zawartą przez Aleksandrę był zakup budynku biurowego F2 w Warszawie, w której doradzała nabywcy, firmie Corum. Ponadto Aleksandra brała udział w licznych procesach due diligence, koncentrujących się na transakcjach o wartości od 10 do 120 mln euro.

Aleksandra jest magistrem nauk ścisłych w dziedzinie nieruchomości na University College of Estate Management in Reading w Wielkiej Brytanii. Uzyskała również dyplom z finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także ukończyła podyplomowe studia wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Jest również członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS).

Colliers International

Wyświetlenia: 132

Bakoma wybiera pojazdy w wynajmie DBK Rental

24.09.2019

Intensywne działania na śląskiej S1. Podpisujemy umowę i ogłaszamy przetargi na kolejne odcinki

11.10.2019

Colliers International po raz kolejny z tytułem Najlepszego Pracodawcy

24.10.2019

Monika Rajska-Wolińska laureatką II edycji plebiscytu BrandMe CEO

16.09.2019

Rząd obiecuje, pracodawca musi płacić

4.10.2019

ID Logistics utrzymuje wysokie tempo wzrostu w III kwartale 2019

4.11.2019
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Wyjątkowy jubileusz zobowiązuje. Konferencja GDDKiA z okazji 200-lecia Centralnej Administracji Drogowej

20.09.2019

Rekordowy wrzesień na lotnisku

8.10.2019

TRZECIA POLKA ZDOBYŁA DRUGI OŚMIOTYSIĘCZNIK W CIĄGU JEDNEGO ROKU!

1.10.2019

Czołowi operatorzy stacji do ładowania samochodów elektrycznych podpisują umowę na Wielką Brytanię i kraje Nordyckie

23.10.2019

Podniesienie płacy minimalnej zagrozi wypłacalności małych firm

8.10.2019

Trump pozwala Turkom zaatakować Kurdystan. Co to oznacza dla Polski?

8.11.2019