Aleksandra Karczewska dołączyła do Colliers International

Aleksandra Karczewska dołączyła do Colliers International

7.11.2019
Czas czytania ok. 2 minut

Do Działu Doradztwa Inwestycyjnego w Colliers International dołączyła Aleksandra Karczewska, która objęła stanowisko senior associate. W nowej roli Aleksandra odpowiedzialna będzie m.in. za prowadzenie transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości komercyjnych, doradztwo klientom Colliers, pozyskiwanie nowych klientów, a także przygotowywanie raportów i analiz.

— Aleksandra posiada bogate doświadczenie w wielu sektorach nieruchomości zdobyte w pracy w międzynarodowym środowisku biznesowym. Bardzo się cieszę, że grono naszych ekspertów wzbogaci się o kolejnego profesjonalnego doradcę, zwłaszcza teraz, w najgorętszym okresie roku na rynku inwestycyjnym — mówi Piotr Mirowski, senior partner, szef Działu Doradztwa Inwestycyjnego w Colliers International.

— Colliers to nie tylko jedna z wiodących firm doradczych na rynku nieruchomości w Polsce, ale również renomowany pracodawca, czego potwierdzeniem są tytuły przez nią zdobyte. Cieszę się, że swoim doświadczeniem mogę wesprzeć cały zespół inwestycyjny, ale także klientów Colliers. Jestem przekonana, że praca w Colliers będzie dla mnie doskonałą okazją do dalszego rozwoju zawodowego — mówi Aleksandra Karczewska, senior associate , Dział Doradztwa Inwestycyjnego w Colliers International.

Aleksandra posiada 6-letnie doświadczenie w doradztwie inwestycyjnym na rynku nieruchomości komercyjnych. Pracowała m.in. w Burlington Real Estate, BSC Real Estate Advisors, Sharman Church Chartered Surveyors oraz Pekao SA. Do jej dotychczasowych klientów należą firmy, takie jak: Corum Asset Management, Catalyst Capital, Hudson Advisors, Union Investment, Europa Capital, Pacific Eagle, Librecht & Wood, Newbridge, LCP, Peakside Capital, PRIME Capital, St. Paul's Developments Polska i wielu innych. Ostatnią transakcją zawartą przez Aleksandrę był zakup budynku biurowego F2 w Warszawie, w której doradzała nabywcy, firmie Corum. Ponadto Aleksandra brała udział w licznych procesach due diligence, koncentrujących się na transakcjach o wartości od 10 do 120 mln euro.

Aleksandra jest magistrem nauk ścisłych w dziedzinie nieruchomości na University College of Estate Management in Reading w Wielkiej Brytanii. Uzyskała również dyplom z finansów i rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także ukończyła podyplomowe studia wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Jest również członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS).

Colliers International

Wyświetlenia: 319

500 stacji paliw w sieci LOTOS

19.12.2019

BM Reflex: Drożeje LPG i diesel

8.12.2019

Nawet 6 000 paczek na godzinę - nowoczesny terminal DHL Express w Poznaniu już działa

13.12.2019

GDDKiA - Znamy już wszystkich wykonawców zainteresowanych budową A2 pomiędzy Mińskiem Mazowieckim a Siedlcami

13.01.2020

Jak trzeźwieją Polacy? 5 popularnych metod

31.12.2019

Poznaliśmy chętnych do budowy pierwszego z trzech odcinków A2 pomiędzy Mińskiem a Siedlcami

4.12.2019
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Zdradliwa jesienna aura. O czym warto pamiętać?

28.11.2019

FedEx oferuje polskim klientom e-commerce bezpieczne i wygodne punkty odbioru przesyłek w ramach nowej usługi Direct2Retail

18.12.2019

BM Reflex: Przedświąteczne tankowanie droższe niż przed rokiem

22.12.2019

Polacy zbytnio ufają alkomatom online – badanie AlcoSense

25.11.2019

OT Logistics negocjuje sprzedaż działalności żeglugi śródlądowej w Niemczech i floty przynależącej do tej działalności za ok. 19 mln EUR

28.11.2019

Mega zamówienie z Tallina dla Solarisa

10.12.2019