One-source od Deles w SEGRO Business Park Łódź

One-source od Deles w SEGRO Business Park Łódź

7.11.2019
Czas czytania ok. 2 minut

Deles Polska, firma dostarczająca rozwiązania w zakresie opakowań i optymalizacji łańcucha dostaw, podpisała umowę najmu na ponad 3 500 m2powierzchni produkcyjnej i magazynowej w SEGRO Business Park Łódź.

Deles to ekspert w dziedzinie produkcji opakowań, logistyki oraz optymalizacji procesów pakowania na końcu linii swoich klientów. Specjalizuje się w kompleksowych i spersonalizowanych rozwiązaniach, zabezpieczając produkty podczas transportu. Firma zdecydowała się na wynajem modułu w parku biznesowym SEGRO w Łodzi, skąd obsługuje cały kraj oraz Europę, ze szczególnym uwzględnieniem części Centralnej i Wschodniej.

– Działalność na terenie SEGRO Business Park Łódź rozpoczęliśmy w 2016 roku. Decyzja o współpracy z SEGRO była wynikową satysfakcji z obecności w tak kluczowej lokalizacji, jak również pozytywnej współpracy z deweloperem i zarządcą parku – mówi Paweł Lis, General Manager Deles Polska.

Producent opakowań ochronnych posiada w zakładzie w SEGRO Business Park Łódź 3000 miejsc paletowych umiejscowionych na 1500 m 2 powierzchni magazynowej. Deles działa w trosce o środowisko, dlatego tworzy opakowania z uwzględnieniem wymogów zrównoważonego rozwoju, mając na uwadze także kwestię usuwania odpadów. W swojej pracy firma wykorzystuje model one-source, dzięki któremu, w ramach jednej dostawy może zaspokoić wszelkie potrzeby dotyczące zabezpieczenia produktu przez cały jego cykl życia. Począwszy od projektowania opakowania do zaopatrzenia w materiały, produkcji opakowań, contract packingu, automatyki procesów na końcu linii, dostawy usług logistycznych w outsourcingu, aż po usługi posprzedażowe. Firma projektuje i testuje opakowania w laboratorium certyfikowanym przez ISTA. W ramach Grupy Deles, koncern posiada zakłady we Włoszech, Stanach zjednoczonych oraz dwie lokalizacje w Łodzi.

– Łódź wyróżnia się strategicznym położeniem na mapie Polski, stanowiąc świetną lokalizację dla powierzchni magazynowych. Cieszymy się, że firma Deles Polska postanowiła nam zaufać, dzięki czemu możemy przyczynić się do rozwoju naszego klienta w Polsce Centralnej – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

SEGRO Business Park Łódź jest zlokalizowany w bliskiej odległości od centrum Łodzi. Magazyny znajdują się w odległości 2 km od autostrady A1, 18 km od S8 w kierunku Wrocław – Drezno – Monachium oraz 23 km od odcinka autostrady A2 relacji Warszawa-Poznań-Berlin. Oferowane przez dewelopera SEGRO obiekty do wynajęcia w Łodzi pozwalają na swobodną komunikację z każdym regionem Polski. Park oferuje standardowe powierzchnie magazynowe, jak również magazyn typu small business units o wysokim standardzie, w którym znajdują się mniejsze powierzchnie magazynowe oraz wystawienniczo-biurowe.

SEGRO Business Park Łódź

Wyświetlenia: 162

Imponujące projekty, rekordowe transakcje i wielkie najmy – taki był 2019 rok dla Ghelamco w Polsce

5.11.2019

Kiribati znika pod wodą. Inne wyspy też są zagrożone

27.09.2019

Colliers współpracuje ze start-upem, który analizuje wykorzystanie przestrzeni biurowej w czasie rzeczywistym

15.10.2019

Na zakopiance przebito pierwszy tunel

24.10.2019

Do końca roku ogłosimy przetargi na blisko 250 km dróg

4.10.2019

TomTom Telematics to teraz Webfleet Solutions

1.10.2019
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Czołowi operatorzy stacji do ładowania samochodów elektrycznych podpisują umowę na Wielką Brytanię i kraje Nordyckie

23.10.2019

Czy deweloperzy będą budować osiedla na obrzeżach miast

15.11.2019

Nowy terminal PEKAES w Opolu

4.11.2019

BM REFLEX: Na stacjach brak reakcji na szok cenowy wywołany atakiem na instalacje naftowe Arabii Saudyjskiej w ubiegły weekend

22.09.2019

Olbrzym zmierza do Gdańska

24.09.2019

Co wyrok TSUE oznacza dla banków i kredytobiorców?

28.10.2019