One-source od Deles w SEGRO Business Park Łódź

One-source od Deles w SEGRO Business Park Łódź

7.11.2019
Czas czytania ok. 2 minut

Deles Polska, firma dostarczająca rozwiązania w zakresie opakowań i optymalizacji łańcucha dostaw, podpisała umowę najmu na ponad 3 500 m2powierzchni produkcyjnej i magazynowej w SEGRO Business Park Łódź.

Deles to ekspert w dziedzinie produkcji opakowań, logistyki oraz optymalizacji procesów pakowania na końcu linii swoich klientów. Specjalizuje się w kompleksowych i spersonalizowanych rozwiązaniach, zabezpieczając produkty podczas transportu. Firma zdecydowała się na wynajem modułu w parku biznesowym SEGRO w Łodzi, skąd obsługuje cały kraj oraz Europę, ze szczególnym uwzględnieniem części Centralnej i Wschodniej.

– Działalność na terenie SEGRO Business Park Łódź rozpoczęliśmy w 2016 roku. Decyzja o współpracy z SEGRO była wynikową satysfakcji z obecności w tak kluczowej lokalizacji, jak również pozytywnej współpracy z deweloperem i zarządcą parku – mówi Paweł Lis, General Manager Deles Polska.

Producent opakowań ochronnych posiada w zakładzie w SEGRO Business Park Łódź 3000 miejsc paletowych umiejscowionych na 1500 m 2 powierzchni magazynowej. Deles działa w trosce o środowisko, dlatego tworzy opakowania z uwzględnieniem wymogów zrównoważonego rozwoju, mając na uwadze także kwestię usuwania odpadów. W swojej pracy firma wykorzystuje model one-source, dzięki któremu, w ramach jednej dostawy może zaspokoić wszelkie potrzeby dotyczące zabezpieczenia produktu przez cały jego cykl życia. Począwszy od projektowania opakowania do zaopatrzenia w materiały, produkcji opakowań, contract packingu, automatyki procesów na końcu linii, dostawy usług logistycznych w outsourcingu, aż po usługi posprzedażowe. Firma projektuje i testuje opakowania w laboratorium certyfikowanym przez ISTA. W ramach Grupy Deles, koncern posiada zakłady we Włoszech, Stanach zjednoczonych oraz dwie lokalizacje w Łodzi.

– Łódź wyróżnia się strategicznym położeniem na mapie Polski, stanowiąc świetną lokalizację dla powierzchni magazynowych. Cieszymy się, że firma Deles Polska postanowiła nam zaufać, dzięki czemu możemy przyczynić się do rozwoju naszego klienta w Polsce Centralnej – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO.

SEGRO Business Park Łódź jest zlokalizowany w bliskiej odległości od centrum Łodzi. Magazyny znajdują się w odległości 2 km od autostrady A1, 18 km od S8 w kierunku Wrocław – Drezno – Monachium oraz 23 km od odcinka autostrady A2 relacji Warszawa-Poznań-Berlin. Oferowane przez dewelopera SEGRO obiekty do wynajęcia w Łodzi pozwalają na swobodną komunikację z każdym regionem Polski. Park oferuje standardowe powierzchnie magazynowe, jak również magazyn typu small business units o wysokim standardzie, w którym znajdują się mniejsze powierzchnie magazynowe oraz wystawienniczo-biurowe.

SEGRO Business Park Łódź

Wyświetlenia: 332

Podpisaliśmy umowę na zaprojektowanie i budowę drogi ekspresowej S11 na odcinku Zegrze Pomorskie - Kłanino

7.02.2020

Wysokość barier wzdłuż dróg ma znaczenie

13.02.2020

Janus van Kasteren z PETRONAS Team De Rooy IVECO ósmy w 3. etapie

10.01.2020

Rewolucja w miejskiej mobilności. Jedna aplikacja pozwoli zamówić taksówkę, kupić bilet autobusowy czy wynająć samochód na minuty

3.02.2020

GDDKiA - Łączy nas krew, która ratuje życie. Podsumowujemy zbiórkę krwi z okazji jubileuszu 200 lat Centralnej Administracji Drogowej

13.01.2020

Komplet pasażerów wyleciał z bydgoskiego lotniska do Tel Awiwu. Rejsy zaplanowano również na jesień. To pierwsza z nowości w tym roku na naszym lotnisku

28.01.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Udany rok w Porcie Lotniczym Bydgoszcz

10.01.2020

ID Logistics w 2019 roku - dynamiczny rozwój i wzrost sprzedaży o 10 proc.

7.02.2020

I etap Ideal Idea City Parku z pozwoleniem na użytkowanie W sektorze SBU rekordowa prędkość komercjalizacji

17.01.2020

Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023 (z perspektywą do 2025 r.) - najważniejsze liczby z dotychczasowej realizacji

18.01.2020

Obwodnica Sanoka - wniosek o zezwolenie na użytkowanie złożony

8.01.2020

Mija dziesięć lat od uruchomienia pociągu liniowego SILESIA w europejskiej sieci kolejowej DB Cargo

30.01.2020