Targi Fleet Market 2019 – spotkanie biznesu z motoryzacją

Targi Fleet Market 2019 – spotkanie biznesu z motoryzacją

7.11.2019
Czas czytania ok. 3 minut

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market odbędą się już 20 listopada br. w hali Global EXPO w Warszawie. 11. edycja targów, organizowana jest z myślą o przedsiębiorcach, osobach odpowiedzialnych za politykę samochodową w firmach oraz o wszystkich, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych.

Targi motoryzacyjne i biznesowe Fleet Market to doroczne, wyjątkowe na skalę Polski wydarzenie. Wśród blisko 10 tysięcy gości obecni będą reprezentanci międzynarodowych koncernów, prywatni przedsiębiorcy, w tym również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz przedstawiciele firm z sektora publicznego. Każda z osób odwiedzających targi będzie mogła zobaczyć i porównać ze sobą samochody z różnych segmentów rynkowych. Wiele aut zostanie zaprezentowanych po raz pierwszy w Polsce. Wśród premier i nowości motoryzacyjnych będą m.in.: DS3 Crossback E-tense, Ford Custom Hybrid, Ford Explorer, Ford Puma, Nowy Hyundai IONIQ Electric, Nowy Hyundai IONIQ Hybrid, Nowy Hyundai KONA Hybrid, IVECO DAILY w wersji CNG, IVECO DAILY diesel, Kia Niro Hybrid, Kia XCeed, Nowy Lexus RX, Opel Corsa-e, Opel Grandland X PHEV, Peugeot e-208, Renault CAPTUR, Subaru Forester e-BOXER, Toyota Corolla TREK, Toyota PROACE CITY, Nowa Toyota C-HR.

Goście będą mieli okazję ponadto zobaczyć blisko 200 nowości motoryzacyjnych, a wśród nich najnowsze modele samochodów osobowych i dostawczych, luksusowe auta z segmentu premium, a także pojazdy ekologiczne - z napędem elektrycznym i hybrydowym.

Importerzy samochodowi przedstawią atrakcyjne oferty finansowania, takie jak leasing, wynajem czy abonament dedykowane właśnie firmom. Podczas targów Fleet Market swoje produkty przedstawią też niezależne firmy leasingowe, ubezpieczeniowe, koncerny paliwowe oraz sieci zajmujące się serwisowaniem aut.

Fleet Market to również konferencja z udziałem ekspertów z Polski i z zagranicy, zakończona debatą na temat: „Rynek motoryzacyjny i biznesowy po wprowadzeniu samochodów elektrycznych i nowych norm emisji CO₂”, którą poprowadzą: Jakub Faryś – Przewodniczący Liaison Committee – ACEA, Prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego wraz z Juliuszem Szalkiem – dziennikarzem motoryzacyjnym.

Szczegóły dotyczące targów, harmonogram konferencji oraz lista premier i nowości motoryzacyjnych, jakie zostaną zaprezentowane podczas targów, na bieżąco są aktualizowane na stronie internetowej www.fleetmarket.pl

§ TERMIN TARGÓW: 20 listopada 2019 (środa), od godz. 8:00 do 16:00

§ MIEJSCE TARGÓW I KONFERENCJI: hala Global EXPO w Warszawie, przy ul. Modlińskiej 6D

§ UDZIAŁ W TARGACH: jest bezpłatny dla osób powiązanych z branżą flotową (targi Fleet Market to wydarzenie zamknięte, organizowane z myślą wyłącznie o przedstawicielach firm, zarówno tych posiadających jeden samochód, który pomaga im w prowadzeniu działalności biznesowej oraz tych, którzy poszukują pojazdów do flot liczących od kilkudziesięciu do kilkuset aut. Warunkiem uczestnictwa jest poprawne wypełnienie formularzu zgłoszeniowego na stronie: www.fleetmarket.pl

Wyświetlenia: 292

FM Logistic z nagrodą Lider Logistyki w kategorii Integracja łańcuchów dostaw producentów i dystrybutorów

8.12.2019

Jak trzeźwieją Polacy? 5 popularnych metod

31.12.2019

Ciężki dzień dla PETRONAS Team De Rooy IVECO w 8. etapie rajdu Dakar 2020

15.01.2020

LOTOS oraz Toyota wspólnie rozwijają transport zasilany wodorem

2.12.2019

Z kart historii: Drogowcy na emigracji

2.12.2019

Nowy Mercedes-Benz GLE Coupe już w sprzedaży w Polsce

9.12.2019
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Jedno sprawozdanie zamiast czterech. Głos Przedsiębiorcy likwiduje bariery biurokratyczne

4.12.2019

BM Reflex: Mniejsze ryzyko geopolityczne, tańsza ropa naftowa

13.01.2020

„Twardy” brexit może nam zabrać nawet 35 tysięcy miejsc pracy

29.11.2019

Solaris i Politechnika Poznańska pracują nad zaawansowanym systemem wsparcia kierowcy

15.01.2020

Dachser dla OEZ: inteligentna intralogistyka

7.01.2020

BM Reflex: Ceny paliw coraz wyższe

30.12.2019