Targi Fleet Market 2019 – spotkanie biznesu z motoryzacją

Targi Fleet Market 2019 – spotkanie biznesu z motoryzacją

7.11.2019
Czas czytania ok. 3 minut

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market odbędą się już 20 listopada br. w hali Global EXPO w Warszawie. 11. edycja targów, organizowana jest z myślą o przedsiębiorcach, osobach odpowiedzialnych za politykę samochodową w firmach oraz o wszystkich, którzy są obecnymi lub potencjalnymi nabywcami samochodów firmowych i usług flotowych.

Targi motoryzacyjne i biznesowe Fleet Market to doroczne, wyjątkowe na skalę Polski wydarzenie. Wśród blisko 10 tysięcy gości obecni będą reprezentanci międzynarodowych koncernów, prywatni przedsiębiorcy, w tym również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz przedstawiciele firm z sektora publicznego. Każda z osób odwiedzających targi będzie mogła zobaczyć i porównać ze sobą samochody z różnych segmentów rynkowych. Wiele aut zostanie zaprezentowanych po raz pierwszy w Polsce. Wśród premier i nowości motoryzacyjnych będą m.in.: DS3 Crossback E-tense, Ford Custom Hybrid, Ford Explorer, Ford Puma, Nowy Hyundai IONIQ Electric, Nowy Hyundai IONIQ Hybrid, Nowy Hyundai KONA Hybrid, IVECO DAILY w wersji CNG, IVECO DAILY diesel, Kia Niro Hybrid, Kia XCeed, Nowy Lexus RX, Opel Corsa-e, Opel Grandland X PHEV, Peugeot e-208, Renault CAPTUR, Subaru Forester e-BOXER, Toyota Corolla TREK, Toyota PROACE CITY, Nowa Toyota C-HR.

Goście będą mieli okazję ponadto zobaczyć blisko 200 nowości motoryzacyjnych, a wśród nich najnowsze modele samochodów osobowych i dostawczych, luksusowe auta z segmentu premium, a także pojazdy ekologiczne - z napędem elektrycznym i hybrydowym.

Importerzy samochodowi przedstawią atrakcyjne oferty finansowania, takie jak leasing, wynajem czy abonament dedykowane właśnie firmom. Podczas targów Fleet Market swoje produkty przedstawią też niezależne firmy leasingowe, ubezpieczeniowe, koncerny paliwowe oraz sieci zajmujące się serwisowaniem aut.

Fleet Market to również konferencja z udziałem ekspertów z Polski i z zagranicy, zakończona debatą na temat: „Rynek motoryzacyjny i biznesowy po wprowadzeniu samochodów elektrycznych i nowych norm emisji CO₂”, którą poprowadzą: Jakub Faryś – Przewodniczący Liaison Committee – ACEA, Prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego wraz z Juliuszem Szalkiem – dziennikarzem motoryzacyjnym.

Szczegóły dotyczące targów, harmonogram konferencji oraz lista premier i nowości motoryzacyjnych, jakie zostaną zaprezentowane podczas targów, na bieżąco są aktualizowane na stronie internetowej www.fleetmarket.pl

§ TERMIN TARGÓW: 20 listopada 2019 (środa), od godz. 8:00 do 16:00

§ MIEJSCE TARGÓW I KONFERENCJI: hala Global EXPO w Warszawie, przy ul. Modlińskiej 6D

§ UDZIAŁ W TARGACH: jest bezpłatny dla osób powiązanych z branżą flotową (targi Fleet Market to wydarzenie zamknięte, organizowane z myślą wyłącznie o przedstawicielach firm, zarówno tych posiadających jeden samochód, który pomaga im w prowadzeniu działalności biznesowej oraz tych, którzy poszukują pojazdów do flot liczących od kilkudziesięciu do kilkuset aut. Warunkiem uczestnictwa jest poprawne wypełnienie formularzu zgłoszeniowego na stronie: www.fleetmarket.pl

Wyświetlenia: 132

Rusza drugi przetarg na A2 Mińsk Mazowiecki – Siedlce

25.09.2019

Busworld 2019: Scania przedstawia autobusy miejskie i podmiejskie nowej generacji

18.10.2019

Efektywność + 20% dzięki Strategii Lean

10.10.2019

GDDKiA - instytucja promująca honorowe oddawanie krwi

7.11.2019

Volvo Trucks rozpoczyna sprzedaż elektrycznych samochodów ciężarowych, przeznaczonych dla transportu miejskiego

8.11.2019

Optifuel Challenge 2019: 25 najlepszych kierowców w międzynarodowym finale

14.10.2019
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

IVECO ogłasza powołanie nowego prezesa marki

4.11.2019

Franke rozwija się w Adgar Park West

1.10.2019

Rynek motoryzacyjny po wprowadzeniu nowych norm emisji CO₂ i samochodów elektrycznych

27.09.2019

Megaciężarówki Dachser przemierzają czeskie drogi

18.09.2019

Rusza trzeci przetarg na A2 Mińsk Mazowiecki - Siedlce

3.10.2019

Autobus miejski dowiezie na poranne loty do Warszawy

25.10.2019