Bridgestone i Webfleet Solutions przedstawiają pierwszą wspólną ofertę dla flot

12.11.2019
Czas czytania ok. 2 minut

Kilka miesięcy po przejęciu Webfleet Solutions, Bridgestone przygotował pierwszą ofertę, której użytkownicy kupując opony ciężarowe klasy premium - Duravis R002 lub Ecopia H002, w cenie otrzymają dostęp do platformy telematycznej WEBFLEET.

Bridgestone, największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy, rozpoczął proces transformacji, który ma pomóc firmie zdobyć pozycję lidera rozwiązań w zakresie mobilności. Jednym z elementów tej strategii jest przejęcie spółki Webfleet Solutions, czołowego dostawcy usług do zarządzania flotą w Europie. Obecnie obie firmy wdrożyły pierwszą wspólną ofertę - „Promocja 12/12” skierowaną do flot ciężarowych, która umożliwi im optymalizację działań dzięki najnowszym oponom Bridgestone i systemowi Webfleet.

Promocja 12/12

Wszyscy klienci, którzy od 4 listopada do końca 2019 roku kupią 12 opon Bridgestone Duravis R002 lub Bridgestone Ecopia H002, otrzymają dwa zestawy telematyczne WEBFLEET na okres 12 miesięcy w cenie. W skład zestawu wchodzi:

o Dostęp do dwóch pełnych rozwiązań telematycznych WEBFLEET na 12 miesięcy bez dodatkowych kosztów. To narzędzie, pomaga sprawniej zarządzać flotą poprzez min. monitorowanie pojazdów oraz naczep w czasie rzeczywistym na przejrzystych i najbardziej aktualnych mapach, skuteczne planowanie tras i przekazywanie ich bezpośrednio do kierowców oraz dostarczanie kompleksowej informacji o statusie pojazdów, spalaniu, wydajności, stylu jazdy kierowców i innych wskaźnikach kluczowych dla optymalizacji kosztów.

  • Instalacja i deinstalacja sprzętu.
  • Szkolenie dla klientów z obsługi systemu.

· Oferta obejmuje także możliwość przedłużenia usługi na preferencyjnych warunkach.

W ramach promocji każdy klient może kupić maksymalnie 24 opony i otrzymać do 4 zestawów Webfleet. Szczegóły i regulamin promocji dostępne na stronie: www.natrase.pl/promocja.html

Współpraca z Webfleet Solutions to krok ku realizacji ambitnych założeń Bridgestone, tj. poszerzania kompetencji spółki w zakresie rozwiązań cyfrowych, aby sprostać rosnącym potrzebom klientów w obszarze wydajności, ekologii i wygody użytkowania.

System WEBFLEET, to innowacyjne rozwiązanie typu Software-as-a-Service (oprogramowanie jako usługa) do zarządzania flotą w czasie rzeczywistym. Firmy o różnej wielkości stosują je do monitorowania pracy pojazdów, zmniejszenia spalania, wspierania kierowców i podnoszenia ogólnej wydajności aut flotowych.

Opony DURAVIS R002 i Ecopia H002 marki Bridgestone to najlepsze rozwiązania, które pomagają flotom zoptymalizować koszty operacyjne, znacznie obniżając koszt przejechania kilometra dzięki wyjątkowej odporności na zużycie i ekonomii spalania.

Bridgestone

Wyświetlenia: 534

Branża OZE nie ucierpiała na epidemii koronawirusa

2.07.2020

Straty gospodarcze maleją, ale widmo kolejnego lockdownu nie znika

29.05.2020

Dachser Polska z nową krajową siedzibą w Strykowie k. Łodzi

22.06.2020

Mercedes-Benz i NVIDIA opracują programowalną architekturę obliczeniową na potrzeby funkcji zautomatyzowanej jazdy w przyszłej flocie samochodów

1.07.2020

Dachser nagrodzony za CSR i logistykę kontraktową

12.05.2020

Certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej dla Agility Logistics w Polsce – operator rozpoczyna współpracę z branżą farmaceutyczną i life science

2.06.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Medal Europejski dla DB Cargo Polska

25.06.2020

Poznań inwestuje w kolejne autobusy elektryczne. Przybędzie 37 Solarisów

28.05.2020

Leasing w dobie koronawirusa – jakie możliwości ma przedsiębiorca?

24.05.2020

Nowa normalność - czy koronawirus wpłynie na transport w polskich miastach?

29.05.2020

355 nowych autobusów Scania wyjedzie na ulice Santiago

30.06.2020

Grupa Delta Trans powiększa magazyn w Rudzie Śląskiej

14.05.2020