Mariusz Mroczek i Adam Wilgus wesprą Dział Corporate Finance w Colliers International

Mariusz Mroczek i Adam Wilgus wesprą Dział Corporate Finance w Colliers International

21.11.2019
Czas czytania ok. 2 minut

Do Działu Corporate Finance w Colliers International dołączyli Mariusz Mroczek, który objął stanowisko Associate Director oraz Adam Wilgus, zatrudniony na stanowisku Investment Analyst. Nowi eksperci będą istotnym wsparciem dla Działu Corporate Finance kierowanego przez Dorotę Wysokińską-Kuzdrę.

MariuszMroczek na stanowisku Associate Director będzie odpowiedzialny za doradztwo finansowe dla klientów poszukujących finansowania dłużnego i typu mezzanine, organizowanie kapitału oraz pomoc przy tworzeniu spółek typu joint venture. Przed dołączeniem do Colliers Mariusz pracował dla UniCredit S.p.A z siedzibą w Wiedniu, gdzie na stanowisku dyrektora w dziale Real Estate Finance | Region CEE był odpowiedzialny za finansowanie bankowe międzynarodowych inwestorów, a w olumen z realizowanych transakcji przekraczał 50 mln euro. Mariusz pracował także w Banku Pekao SA i UniCredit Bank Austria AG, gdzie pozyskiwał finansowanie dla projektów nieruchomościowych w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Mariusz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Adam Wilgus na stanowisku Investment Analyst będzie odpowiadał za budowanie modeli finansowych, przygotowywanie memorandów informacyjnych oraz koordynację procesu due diligence. Adam posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku analityka. Pracował dla banku inwestycyjnego Credit Suisse oraz niezależnego inwestora private equity Resource Partners. Adam jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Nottingham Business School na kierunku Finanse. Ponadto Adam ukończył menadżerskie studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

­ — Cieszę się, że do zespołu Corporate Finance dołączyli Mariusz oraz Adam, którzy wnoszą bogate doświadczenie w zakresie doradztwa finansowego w sektorze nieruchomości komercyjnych oraz doświadczenie analityczne z rynku private equity. Rynek inwestycyjny w Polsce niezwykle prężnie się rozwija, pojawiają się alternatywne produkty, jak choćby prywatne akademiki czy mieszkania na wynajem, ale także jest coraz więcej transakcji platformowych, które wymagają niestandardowego podejścia do tworzenia wartości dodanej dla naszych klientów w ramach ich działalności inwestycyjnej we wszystkich segmentach nieruchomości - takie właśnie nieszablonowe myślenie o inwestycjach oferuje nasz zespół — mówi Dorota Wysokińska-Kuzdra, senior partner, dyrektor Działu Corporate Finance w Colliers International.

Colliers International

Wyświetlenia: 426

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 – jeszcze lepsza opona całoroczna

15.05.2020

LOTOS spółką dywidendową pomimo trudnych czasów

8.05.2020

Salesforce uruchomił platformę Work.com – w ten sposób pomaga firmom i społecznościom w bezpiecznym powrocie do pracy po przerwie wywołanej pandemią

20.05.2020

Samochód a stan epidemii: gdzie jeździmy i jak się chronimy – wyniki badania

7.05.2020

DPD Polska z tytułem Marka Godna Zaufania 2020

5.05.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Grupa Selena – nowy członek zarządu

15.05.2020

#Koronawirus: Za dużo biurokracji w tarczy antykryzysowej

4.05.2020

Spojrzenie rynku magazynowego na pandemię

7.04.2020

Sztuczna inteligencja wjeżdża na tory

18.05.2020

Podsumujemy zimę 2019/2020 i wyjaśnimy, o co chodzi w utrzymaniu dróg

6.05.2020

W którym mieście najłatwiej zdać egzamin na prawo jazdy?

28.05.2020