Mariusz Mroczek i Adam Wilgus wesprą Dział Corporate Finance w Colliers International

Mariusz Mroczek i Adam Wilgus wesprą Dział Corporate Finance w Colliers International

21.11.2019
Czas czytania ok. 2 minut

Do Działu Corporate Finance w Colliers International dołączyli Mariusz Mroczek, który objął stanowisko Associate Director oraz Adam Wilgus, zatrudniony na stanowisku Investment Analyst. Nowi eksperci będą istotnym wsparciem dla Działu Corporate Finance kierowanego przez Dorotę Wysokińską-Kuzdrę.

MariuszMroczek na stanowisku Associate Director będzie odpowiedzialny za doradztwo finansowe dla klientów poszukujących finansowania dłużnego i typu mezzanine, organizowanie kapitału oraz pomoc przy tworzeniu spółek typu joint venture. Przed dołączeniem do Colliers Mariusz pracował dla UniCredit S.p.A z siedzibą w Wiedniu, gdzie na stanowisku dyrektora w dziale Real Estate Finance | Region CEE był odpowiedzialny za finansowanie bankowe międzynarodowych inwestorów, a w olumen z realizowanych transakcji przekraczał 50 mln euro. Mariusz pracował także w Banku Pekao SA i UniCredit Bank Austria AG, gdzie pozyskiwał finansowanie dla projektów nieruchomościowych w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Mariusz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Adam Wilgus na stanowisku Investment Analyst będzie odpowiadał za budowanie modeli finansowych, przygotowywanie memorandów informacyjnych oraz koordynację procesu due diligence. Adam posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku analityka. Pracował dla banku inwestycyjnego Credit Suisse oraz niezależnego inwestora private equity Resource Partners. Adam jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Nottingham Business School na kierunku Finanse. Ponadto Adam ukończył menadżerskie studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

­ — Cieszę się, że do zespołu Corporate Finance dołączyli Mariusz oraz Adam, którzy wnoszą bogate doświadczenie w zakresie doradztwa finansowego w sektorze nieruchomości komercyjnych oraz doświadczenie analityczne z rynku private equity. Rynek inwestycyjny w Polsce niezwykle prężnie się rozwija, pojawiają się alternatywne produkty, jak choćby prywatne akademiki czy mieszkania na wynajem, ale także jest coraz więcej transakcji platformowych, które wymagają niestandardowego podejścia do tworzenia wartości dodanej dla naszych klientów w ramach ich działalności inwestycyjnej we wszystkich segmentach nieruchomości - takie właśnie nieszablonowe myślenie o inwestycjach oferuje nasz zespół — mówi Dorota Wysokińska-Kuzdra, senior partner, dyrektor Działu Corporate Finance w Colliers International.

Colliers International

Wyświetlenia: 203

BM Reflex: Ceny paliw piąty tydzień poniżej 5 PLN/l

20.10.2019

Agility stawia na ekologię i inwestuje w zielone łańcuchy dostaw

23.10.2019

Więcej Pasażerów w październiku na bydgoskim lotnisku

8.11.2019

Dwa BTSy pod jednym dachem

6.11.2019

Jak banki przyjęły wyrok TSUE dotyczący frankowiczów?

18.10.2019

Volvo ulepsza autobusy hybrydowe

24.10.2019
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Bezpieczeństwo i ochrona pracy w magazynie

14.11.2019

Europapier Polska realizuje długoterminową strategię w P3 Błonie

30.10.2019

EFL startuje z Klubem Młodego Przedsiębiorcy we Wrocławiu. Do projektu CSR zaprasza w szczególności małe i średnie firmy

28.10.2019

Czy deweloperzy będą budować osiedla na obrzeżach miast

15.11.2019

Mercedes-Benz Polska z nagrodą za innowacyjną kampanię marketingową nowego CLA

3.12.2019

Postępowanie przetargowe jest niczym ostatnia prosta przed budową!

5.11.2019