GEODIS Poland wybiera flotę DBK Rental

GEODIS Poland wybiera flotę DBK Rental

13.12.2019
Czas czytania ok. 2 minut

W dniu 28 listopada 2019r. Dyrektor Generalny GEODIS Poland Bogdan, Młynarczyk oraz Prezes Zarządu DBK Rental, Artur Nowicki, podpisali umowę o współpracy w zakresie wynajmu długoterminowego pojazdów użytkowych floty DBK Rental. Pojazdy zostały wynajęte na okres 5 lat i posłużą do realizacji szerokiego wachlarza usług firmy GEODIS, w zakresie logistyki kontraktowej i dostaw ekspresowych. Pierwsza partia pojazdów w ramach wynajmu DBK Rental obejmowała 15 sztuk naczep Kögel Mega, przystosowanej do obsługi zleceń transportowych w branży automotive.

Podpisanie umowy o współpracy pomiędzy naszymi spółkami jest ogromnym wyróżnieniem dla DBK Rental, jak i wszystkich naszych współpracowników. Jest to już dla nas kolejny sygnał, który otrzymaliśmy w ostatnim czasie z rynku, potwierdzający, że klienci cenią nas za elastyczność działania, jak i „uszyte na miarę” usługi wynajmu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firmy GEODIS i oferując wysokiej jakości rozwiązania flotowe, zostaliśmy partnerem biznesowym światowego lidera w dziedzinie transportu i logistyki. Cieszymy się, że firma GEODIS zdecydowała się skorzystać z usług DBK Rental, aby wspierać swoich klientów, w Polsce i na świecie, dostarczając im spersonalizowane rozwiązania” – mówi Artur Nowicki, Prezes Zarządu DBK Rental.

Firma GEODIS Poland wybrała firmę DBK Rental ze względu na szeroki wybór produktów i usług. Dzięki możliwości realizacji wszystkich potrzeb w jednym miejscu, możemy dynamicznie się rozwijać, przy jednoczesnym zapewnieniu stałych kosztów utrzymania. Pozwala to firmie na minimalizację ryzyka oraz ułatwia proces budżetowania”- powiedział podczas spotkania Bogdan Młynarczyk, Dyrektor Generalny GEODIS Poland.

Obecnie flota DBK Rental liczy już ponad 3000 pojazdów i ma się powiększyć do ponad 7000 w ciągu najbliższych 4 lat. DBK Rental posiada przy tym najmłodszą flotę pojazdów w Polsce. Średni wiek pojazdu to 17 miesięcy, co pozwala klientom na zachowanie pełnej mobilności, spełniając przy tym najnowsze normy emisji spalin. Wszystkie pojazdy we flocie DBK Rental są wyposażone w zaawansowane urządzenia telematyczne pozwalające na efektywne zarządzanie pojazdami, jak i kierowcami, co wpływa na obniżenie kosztów transportu oraz zwiększa bezpieczeństwo na drodze.

DBK Rental

Wyświetlenia: 506

NTC Platforma wiedzy technicznej Nissens. Efektywna nauka bez wychodzenia z domu!

22.05.2020

Most powietrzny między Chinami a Bydgoszczą

18.05.2020

Koronawirus nie pozostanie bez wpływu na rynek powierzchni elastycznych

8.04.2020

Koronawirus – Selena wspiera służbę zdrowia i budowniczych – ruszyła produkcja żelu do dezynfekcji

4.04.2020

Nowe suwnice RMG rozpoczynają przeładunki w DCT Gdańsk

29.05.2020

Epidemia nie ominie firm budowlanych. Najbardziej ze wszystkich branż obawiają się one tego, co będzie w II kwartale

29.04.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Grupa Selena rozpoczęła produkcję żelu do dezynfekcji rąk TYTAN HEALTH

3.04.2020

Od prostego rumpla do nowoczesnego centrum dowodzenia

18.05.2020

Salesforce uruchomił platformę Work.com – w ten sposób pomaga firmom i społecznościom w bezpiecznym powrocie do pracy po przerwie wywołanej pandemią

20.05.2020

GDDKiA: Ostatni tydzień okiem obiektywu - drogi budowane i zbudowane

25.05.2020

Scania dostarczy 75 elektrycznych pojazdów ciężarowych firmie ASKO w Norwegii

21.05.2020

#keepcargomoving - Agility uruchamia szybki transport morski między Europą a USA

23.04.2020