Mark Richardson wesprze Dział Doradztwa Inwestycyjnego  w Colliers International

Mark Richardson wesprze Dział Doradztwa Inwestycyjnego w Colliers International

13.01.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Do firmy Colliers International dołączył Mark Richardson, który objął stanowisko dyrektora w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego. Nowy ekspert będzie wspierał zespół zarządzany przez Piotra Mirowskiego.

Jako dyrektor Mark będzie odpowiedzialny za doradztwo w kwestiach kupna oraz sprzedaży nieruchomości we wszystkich sektorach w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Mark posiada ponad 21 lat doświadczenia w branży nieruchomości. Wcześniej pracował jako szef działu zakupów w Prime Kapital – dewelopera i inwestora na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

Przed dołączeniem do Prime Kapital, Mark był dyrektorem w Pradera, spółce specjalizującej się w sektorze handlowym, gdzie stworzył platformy zarządzania aktywami biurowymi oraz handlowymi w Polsce i w Czechach, a także odpowiadał za analizę due diligence i prowadził proces zakupu 9 centrów handlowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Przed dołączeniem do Pradera, Mark pełnił funkcję szefa działu Capital Markets w firmie Cushman and Wakefield w Czechach, gdzie zrealizował transakcje kupna i sprzedaży aktywów o łącznej wartości ponad 2 miliardów euro. Mark jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors.

— Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu Colliers International, który oferuje swoim klientom wyjątkową platformę ekspertów i usług oraz ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jestem przekonany, że nasze doświadczenie rynkowe oraz wypracowane relacje pozwolą dalej z sukcesem wspierać naszych klientów — mówi Mark Richardson, dyrektor w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego w Colliers International.

— Polska pozostaje jedną z najbardziej atrakcyjnych destynacji inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, co przekłada się na ciągle rosnące zainteresowanie zagranicznych inwestorów wszystkimi klasami aktywów. Jestem przekonany, że Mark ze swoim doświadczeniem i wiedzą na temat rynku w regionie CEE będzie doskonałym uzupełnieniem naszego zespołu — mówi Piotr Mirowski, senior partner i szef Działu Doradztwa Inwestycyjnego w Colliers International.

Colliers International

Wyświetlenia: 166

Branża transportowa w Polsce – nadchodzi czas zawirowań

29.11.2019

VIVE Group rośnie w siłę. Marc Pick nowym Dyrektorem Pionu Operacyjnego VIVE Textile Recycling

14.01.2020

Nieprawidłowe transporty drewna

26.11.2019

Dachser rośnie na wschodzie Chin

20.12.2019

LOTOS Kolej otwiera nowoczesny Ośrodek Szkolenia Maszynistów

8.12.2019

Konrad Hernik wzmacnia zarząd OT Logistics i obejmuje stanowisko prezesa

18.01.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Targi elektroniki użytkowej (CES) 2020: Mercedes-Benz prezentuje wyjątkowe spojrzenie w przyszłość

16.12.2019

Wyniki konkursu kreatywnego „Młody kierowca”

27.11.2019

Bezpieczna droga na Święta – jak przygotować samochód?

17.12.2019

Valeo Safe Side - system monitorowania martwego pola

10.12.2019

Debiut trolejbusów Solaris w Norwegii

2.12.2019

Komentarz rynkowy DPD Polska – Zakupy świąteczne 2019

2.12.2019