W trasę i delegację służbową – karta hybrydowa Shell Card Plus

W trasę i delegację służbową – karta hybrydowa Shell Card Plus

16.01.2020
Czas czytania ok. 3 minut

Karty paliwowe na przestrzeni ostatnich lat zmieniły swoją rolę, przeobrażając się w kompleksowy zestaw usług niezbędnych w trasie. Obserwując ich dynamiczny rozwój, menedżerowie flot coraz śmielej stawiają swoje oczekiwania. Czego mogą chcieć więcej? A gdyby tak kartą paliwową móc zapłacić nie tylko za paliwo, czy opłaty drogowe, ale też hotel lub taksówkę? Z Shell Card Plus to możliwe!

Karta hybrydowa Shell Card Plus łączy najważniejsze zalety karty paliwowej Shell Card oraz karty płatniczej Visa. To pierwsze na rynku rozwiązanie dla flot o tak szerokim zasięgu – obejmuje 6 500 stacji paliw na terenie Polski oraz 200 000 punktów akceptujących karty VISA. Pozwala wyeliminować gotówkę w trakcie podróży służbowych na rzecz karty zabezpieczonej chipem EMV i kodem PIN, a także zwiększyć kontrolę wydatków flotowych. Akceptowane są płatności nie tylko za paliwo, opłaty drogowe czy myjnie, ale też hotele, restauracje, bilety lotnicze i taksówki w kraju, a także za granicą. Ponadto karta wyposażona jest w system płatności zbliżeniowych (Visa payWave) oraz można nią dokonywać transakcji internetowych.

Więcej niż karta paliwowa

Z Shell Card Plus firmy zyskują narzędzie, które zapewnia im najwyższy poziom ochrony przed nadużyciami. Właściciel lub menedżer floty decyduje o tym, w jakich miejscach kierowcy mogą dokonywać płatności kartą, określając zakres usług, a także limit kwotowy dokonywanych nią transakcji. Zaletą jest również nieograniczony dostęp do listy zakupów za pomocą łatwego w obsłudze serwisu internetowego oraz uproszczona administracja. Firma otrzymuje zbiorczą fakturę za paliwo oraz jeden wyciąg za wszystkie pozostałe płatności dokonane przy użyciu technologii VISA.

Skupiamy się na tym, aby wszystkie nasze rozwiązania były bezpieczne, efektywne oraz umożliwiały dopasowanie ich funkcji do bieżących wymagań każdej firmy. W ramach jednego konta przedsiębiorca zyskuje nieograniczony dostęp do zestawu usług, które ułatwiają zarządzanie flotą, zwiększają efektywność oraz obniżają koszty transportu. Shell Card Plus to pierwsze tak uniwersalne rozwiązanie, które działa w podobny sposób jak karty płatnicze. Można jej używać nie tylko na stacji, ale też w innych miejscach oznaczonych logiem VISA

– powiedział Robert Karolczak, Marketing Manager Poland, Baltics & Ukraine Commercial Fleet w Shell Polska.

Na miarę potrzeb

Karta Shell Card Plus dostępna jest w trzech wariantach, które różnią się zakresem dostępnych produktów i usług. Karta hybrydowa osobista wystawiana jest na pracownika, któremu umożliwia dokonywanie płatności za wszystkie paliwa oraz produkty dostępne na stacjach Shell, a także szeroki zakres usług dodatkowych. Karta hybrydowa na kierowcę wystawiana jest na jego imię i nazwisko oraz numery rejestracyjne konkretnego pojazdu. Obejmuje wydatki związane z podróżą oraz użytkowaniem jednego samochodu. Natomiast karta hybrydowa na pojazd pozwala na regulowanie wyłącznie płatności za paliwo oraz produkty i usługi związane bezpośrednio z użytkowaniem wybranego pojazdu, którego numery rejestracyjne wytłoczone są na karcie. Ponadto kategorie zakupowe mogą być dodawane lub usuwane z karty, jak również istnieje możliwość ustalenia dla niej limitu liczby i wartości transakcji.

Shell Polska

Wyświetlenia: 451

12 centrów logistycznych InPost w całej Polsce

4.03.2020

Aplikacja, która ma zachęcić do korzystania z komunikacji miejskiej

20.02.2020

Rejestracja na targi IntraLog Poland już otwarta!

10.02.2020

BM Reflex: Tańsze paliwa na zakończenie zimowych ferii

10.02.2020

Rozprzestrzeniania się koronawirusa jest okolicznością nadzwyczajną - uważa APRA

17.03.2020

Insight Partners kończy proces akwizycji firmy Veeam, przejmując lidera w dziedzinie zarządzania danymi w chmurze za kwotę blisko 5 miliardów dolarów

3.03.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Scania wstrzymuje produkcję w Europie

19.03.2020

Trzy drogi do tego, aby zdalna praca była szeroko dostępna i bezpieczna

18.03.2020

Jak mierzyć odchył w dwumasowym kole zamachowym?

17.02.2020

InPost jako pierwszy w Polsce wprowadza obsługę klienta przez WHATSAPP

4.04.2020

Europa liderem we wdrażaniu sztucznej inteligencji w przemyśle

18.02.2020

Dachser inwestuje w Holandii

5.03.2020