Agnieszka Krzekotowska awansowała na partnera  w Colliers International

Agnieszka Krzekotowska awansowała na partnera w Colliers International

29.01.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, poinformowała o awansie Agnieszki Krzekotowskiej na stanowisko partnera. Agnieszka niezmiennie będzie też pełnić funkcję dyrektora Działu Zarządzania Nieruchomościami .

Jako dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Agnieszka przewodzi ponad 95-osobowym zespołem doświadczonych profesjonalistów oraz nadzoruje zarządzany przez Colliers portfel nieruchomości w Warszawie oraz miastach regionalnych w Polsce. Do jej obowiązków należy także rozwój biznesu w obszarze zarządzania nieruchomościami, w tym pozyskiwanie nowych projektów oraz poszukiwanie technologii i rozwiązań poszerzających dotychczasową ofertę firmy. Na stanowisku partnera Agnieszka będzie dodatkowo odpowiedzialna za współtworzenie strategii firmy.

W 2019 roku Colliers International przejął w zarządzanie 14 nieruchomości o łącznej powierzchni użytkowej 200 000 mkw., co zwiększyło portfolio firmy do poziomu 1 250 000 mkw. Wśród nowo przejętych nieruchomości znalazły się biurowce ze Szczecina oraz Łodzi, co zapoczątkowało działalność Colliers w tych miastach. W ubiegłym roku do zespołu Agnieszki dołączyło aż 18 nowych pracowników .

— Funkcja partnera to jedno z najwyższych stanowisk w strukturze Colliers, które przyznajemy nie tylko za wybitne wyniki biznesowe, ale także za dodatkową wartość wniesioną w rozwój firmy. Agnieszka to ekspert z wieloletnim doświadczeniem - pod jej opieką Dział Zarządzania Nieruchomości rozwija się niezwykle prężnie nie tylko pod względem finansowym, ale także zaangażowania zespołu. Jej awans na stanowisko partnera jest w pełni zasłużony, a energia, którą wniesie do zarządu z pewnością przyczyni się do rozwoju całej firmy — mówi Monika Rajska-Wolińska , partner zarządzający Colliers International w Polsce.

— Rynek nieruchomości rozwija się i ewoluuje w ogromnym tempie. Jesteśmy częścią tej zmiany i staramy się wychodzić naprzeciw nowym oczekiwaniom. Nasze podejście oraz zaangażowany i zgrany zespół sprawiają, że klienci chętnie wracają z nowymi projektami. Patrzę w przyszłość z ogromną ciekawością i entuzjazmem. Innowacyjne technologie, automatyzacja procesów czy nowe serwisy już pomagają nam w bieżącej pracy zarządców nieruchomości, a dalszy rozwój w tym zakresie zapowiada się bardzo interesująco — mówi Agnieszka Krzekotowska , partner i dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers International.

Agnieszka pracuje w Colliers od 2009 roku, od początku w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. W ostatnim czasie zajmowała stanowiska dyrektora odpowiedzialnego za relacje z klientami, a wcześniej zarządcy nieruchomości. Agnieszka posiada ponad 12 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych, potwierdzone współpracą z największymi funduszami operującymi na rynku polskim, takimi, jak: Patrizia, Union Investment, Tristan Capital Partners, czy Allianz. Od 2015 roku Agnieszka jest członkiem prestiżowej organizacji Royal Institution for Chartered Surveyors (RICS) oraz wchodzi w skład jej panelu doradczego w Polsce. Jest też absolwentem Leadership Academy for Poland.

Colliers International

Wyświetlenia: 354

Finansowa Marka Roku 2020 należy do Eurofactor Polska

9.03.2020

IVECO Poland dostarczy 50 ciągników IVECO S-WAY LNG dla Omega Pilzno

18.03.2020

Wakacje kredytowe w Banku Pocztowym w okresie pandemii

25.03.2020

Pierwsze wiosenne pokolenie pszczół

7.04.2020

2019 stabilnym rokiem dla LOTOSU

13.03.2020

Profesjonalne usługi TSL jeszcze bliżej. Strona internetowa VIVE Logistics jest już aktywna

11.03.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Czy ekonomia współdzielenia zrewolucjonizuje gospodarkę?

11.03.2020

Co czeka branżę wynajmu pojazdów użytkowych w 2020 roku?

6.03.2020

BM Reflex: Tygodniowa zmiana cen rekordowo wysoka. Paliwa mogą być jeszcze tańsze

21.03.2020

Łódzki magazyn Langowski Logistics jako hub przeładunkowy dla Nowego Jedwabnego Szlaku

25.03.2020

Więcej światła dzięki technologii RFT

7.04.2020

Prostsze sposoby logowania w Banku Pocztowym. Face ID w EnveloBank – logowanie bez konieczności dotykania klawiatury

26.03.2020