Awanse w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych  w Colliers International

Awanse w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w Colliers International

10.02.2020
Czas czytania ok. 3 minut

Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, poinformowała o awansie trzech ekspertów w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych. KrzysztofKienorow awansował na stanowisko partnera, Grzegorz Paluch został dyrektorem w dziale, zaś Łukasz Grupa objął stanowisko associate directora.

Krzysztof Kienorow dołączył do Działu Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych Colliers International w 2010 roku. Z początkiem stycznia objął stanowisko partnera. W nowej roli będzie odpowiadał m.in. za rozwój linii biznesowej, budowanie i umacnianie relacji z klientami oraz współtworzenie strategii firmy.

W swojej karierze zawodowej Krzysztof doradzał firmom z sektorów: logistycznego, produkcyjnego, farmaceutycznego, handlowego i branży kurierskiej. Reprezentował spółki, takie jak: Żabka, DPD, Raben, Frisco, Eurocash, Answear.com, Denso.

Grzegorz Paluch z Colliers International związany jest od 14 lat. Do zespołu dołączył jako analityk finansowy, a następnie jako associate director reprezentował klientów w transakcjach najmu i sprzedaży powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny m.in. za pozyskiwanie nowych najemców, nawiązywanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z klientami oraz wsparcie w budowaniu i realizacji strategii działu.

Łukasz Grupa do Colliers International dołączył w 2004 roku. W ciągu 16 lat swojej pracy w firmie współpracował m.in. z firmami: Shell, Philip Morris, Brita, Action S.A., Żabka, LPP S.A., DB Schenker i BBK. Jako associate director Łukasz będzie odpowiadał za pozyskiwanie klientów, rozwój relacji biznesowych oraz za doradztwo strategiczne w procesach relokacji, renegocjacji, a także sprzedaży nieruchomości.

— W ciągu ostatnich 5 lat obserwujemy stały wzrost wolumenu nowych powierzchni logistycznych i przemysłowych. Polska staje się potęgą magazynową w Europie Środkowo-Wschodniej. Skala zainteresowania aktywami przemysłowymi przez inwestorów z różnych stron świata nadal rośnie. W obliczu tak dynamicznej ekspansji, nasz dział prężnie się rozwija i podnosi swoje kompetencje, aby oferować klientom usługi na jak najwyższym poziomie — mówi Krzysztof Kienorow , partner w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w Colliers International.

Miniony rok był dla Colliers International wyjątkowy, zarówno pod względem wolumenu wynajętej powierzchni, jak i liczby transakcji. Dział Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych przeprowadził w 2019 roku kilka rekordowych transakcji, wśród których można wymienić: wynajęcie przez BBK 68 500 mkw. powierzchni magazynowej w Panattoni Park Gdańsk (była to największa umowa najmu w historii gdańskiego rynku) czy relokacja firmy Raben do Prologis Park Ruda Śląska, gdzie wynajęła powierzchnię 51 214 mkw. Ten rok według ekspertów Colliers zapowiada się równie intensywnie i przyniesie nowe wyzwania.

— Rynek powierzchni magazynowych w Polsce intensywnie się rozwija. Zmienia się struktura właścicieli nieruchomości przemysłowych, gdzie coraz większą rolę, oprócz deweloperów, odgrywają fundusze oraz mniejsi, prywatni inwestorzy nabywający całe portfele nieruchomości lub pojedyncze inwestycje. Naszą rolą jest przedstawienie najemcom pełnego wachlarza możliwości, jakie oferuje ten dynamicznie zmieniający się rynek oraz zapewnienie szerokiego zakresu danych, które umożliwią podjęcie najbardziej optymalnej decyzji — mówi Grzegorz Paluch , dyrektor w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w Colliers International

Colliers International

Wyświetlenia: 217

Renata Timoščik nową Senior Director Market Development w Circle K Polska

12.02.2020

Eurocomplex Trucks Olchowa Renault Trucks Dealer of 2019

7.02.2020

Goodyear bada śnieg dla lepszej mobilności w zimowych warunkach

29.01.2020

Solaris i Politechnika Poznańska pracują nad zaawansowanym systemem wsparcia kierowcy

15.01.2020

Transport intermodalny w cyfrowym świecie - Loconi Intermodal inwestuje w rozwój autorskiego systemu informatycznego

29.01.2020

Mark Richardson wesprze Dział Doradztwa Inwestycyjnego w Colliers International

13.01.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Solaris zaprezentuje nowy, piętnastometrowy autobus elektryczny!

29.01.2020

DPD Polska partnerem strategicznym programu Zobacz Lepszą Przyszłość organizowanego przez Grupę Essilor Polska, fundację Vision for Life oraz fundację Polki Mogą Wszystko

17.02.2020

Logistyka cyfrowa: DKV przejmuje STYLETRONIC

4.02.2020

Cushman & Wakefield przenosi się do The Warsaw HUB

29.01.2020

Mercedes-Benz Klasy E w przeddzień premiery

29.01.2020

Wskazaliśmy najkorzystniejszą ofertę na drugi odcinek A18

30.01.2020