Renata Timoščik nową Senior Director Market Development w Circle K Polska

Renata Timoščik nową Senior Director Market Development w Circle K Polska

12.02.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Z początkiem lutego br. Renata Timoščik dołączyła do polskiego zespołu Circle K i objęła stanowisko Senior Director Market Development. Będzie odpowiedzialna m.in. za zarządzanie ofertą convenience, w tym rozwój oferty gastronomicznej i myjni, a także wdrożenie nowego konceptu sklepów Circle K w Polsce.

Renata Timoščik posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu kategorią produktów sieci handlowych, rozwoju działu convenience oraz realizacji projektów marketingowych. Z Circle K jest związana od 2009 roku, początkowo jako Manager Kategorii Convenience na Litwie. Odpowiadała wówczas za ofertę paliwową oraz wsparcie wdrożenia nowego konceptu sklepu. Przed dołączeniem do polskiego zespołu pełniła funkcję Dyrektor Marketingu Circle K na litewskim rynku.

Choć rynek litewski jest dużo mniejszy niż polski, już teraz mogę powiedzieć, że dostrzegam pewne podobieństwa, m.in. w oczekiwaniach klientów co do oferty na stacji. Polska branża stacji paliw również bardzo mocno rozwija się w kierunku convenience i poszerzania oferty dostępnych usługmówi Renata Timoščik, nowa Senior Director Market Development w Circle K Polska. Obecnie sieć Circle K jest w trakcie wdrażania sklepów w nowym koncepcie w kolejnych lokalizacjach w Polsce. Koncept sklepu m.in. z rozbudowaną strefą wypoczynkową dla gości oraz szerszą ofertą gastronomiczną jest mi doskonale znany, ponieważ został opracowany w oparciu o najlepsze praktyki z innych rynków i wcześniej wdrożony również na stacjach Circle K na Litwie. Mam nadzieję, że moje doświadczenie w tym obszarze przyczyni się do rozwoju sieci także w Polsce – dodaje Renata Timoščik.

Renata Timoščik jest absolwentką ISM University of Management and Economics w Wilnie. Posiada tytuł Master of Business Administration, który uzyskała w Baltic Management Institute. Jako Senior Director Market Development Timoščik będzie odpowiedzialna za zarządzanie ofertą convenience, w tym rozwój oferty gastronomicznej i myjni, a także wdrożenie nowego konceptu sklepów Circle K w Polsce. W ubiegłym roku firma podjęła decyzję o otwarciu pierwszych sklepów reprezentujących nowy koncept, w którym stawia na większą i klimatyczną strefę dla gości oraz bogatszą ofertę gastronomiczną. Pilotażowe stacje zostały otwarte w kilku głównych lokalizacjach, a do końca kwietnia 2020 roku Circle K planuje wdrożenie zmian na kolejnych 40 stacjach w Polsce.

Circle K

Wyświetlenia: 151

Komentarz rynkowy DPD Polska – więcej ekologii na ostatniej mili

4.02.2020

Jak mierzyć odchył w dwumasowym kole zamachowym?

17.02.2020

Wskazaliśmy najkorzystniejszą ofertę na drugi odcinek A18

30.01.2020

Rok 2019 był lepszy, niż się spodziewano. Ale spowolnienie gospodarcze nas nie ominie

10.01.2020

Wyzwania na rynku inwestycyjnym w 2020

14.02.2020

BM Reflex: Przed nami dalszy spadek cen na stacjach

3.02.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Oznakowanie dróg musi być jednolite i intuicyjne!

5.02.2020

Ponad 18 mln mkw. magazynów to wciąż za mało

6.02.2020

Opony Goodyear EfficientGrip Performance 2 zawiozą Cię dalej

14.02.2020

Najwyższe poziomy emisji CO2 w historii – szczyt klimatyczny nie przyniósł rezultatów

14.01.2020

15 lutego udostępniliśmy kierowcom węzeł Częstochowa Jasna Góra na A1

17.02.2020

Agnieszka Krzekotowska awansowała na partnera w Colliers International

29.01.2020