Plebiscyt Fleet Derby 2020

Plebiscyt Fleet Derby 2020

18.03.2020
Czas czytania ok. 3 minut

Plebiscyt Fleet Derby to prezentacja ludzi, fleet managerów i osobowości flotowychz branży automotive.Plebiscyt Fleet Derby to także prezentacja dostawców rynkowych, produktów i usług dostępnych na polskim rynku, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej. Produkty i usługi flotowe można zgłaszać w 30 kategoriach. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 marca br.

FLEET DERBY 2020 odbywa się po raz dziewiąty i cieszy się dużym zainteresowaniem branży motoryzacyjnej i flotowej. Celem plebiscytu jest prezentacja ludzi z branży motoryzacyjnej i flotowej, ludzi nietuzinkowych, aktywnych i ciekawych, tych, którzy konsekwentnie realizują obrany cel i pociągają za sobą innych. Chcemy docenić osoby, które, na co dzień nie zabiegają o aplauz czy uznanie, ale wyróżniają się na tle innych charyzmą, osobowością i sukcesami zawodowymi. Celem plebiscytu jest także prezentacja i promocja najnowszych produktów i usług oferowanych na rynku. Tytuły Fleet Derby 2020 - Najlepszy Produkt/Usługa Roku 2020 zostaną przyznane w 30 kategoriach. W tym roku powstały 2 nowe kategorie: „Elektromobilność” oraz „Napędy alternatywne”.

Głosowanie w plebiscycie odbywa się on-line za pośrednictwem dedykowanej strony www.fleetderby.pl i trwa 6 miesięcy. Głosy mogą oddawać ludzie branży, fleet managerowie, administratorzy flot samochodowych czy inne osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach.

Regulamin plebiscytu oraz opisy poszczególnych kategorii dostępne są na stronie: www.fleetderby.pl. Wyłącznym organizatorem plebiscytu jest redakcja miesięcznika „Fleet. Auto w firmie”.

Kategorie plebiscytu Fleet Derby 2020

1.Produkt/ usługa flotowa- zgłaszane są w 21 podkategoriach :

· Aplikacja mobilna

· Aukcje samochodów używanych

· Dealer flotowy

· Ekologiczne rozwiązania dla flot samochodowych

· Karta paliwowa

· Niezależne sieci serwisowe

· Opony

· Oprogramowanie do zarzadzania flotą

· Program finansowy importera

· Program na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

· Program serwisowy ASO

· Salony sprzedaży samochodów używanych

· Serwis ogumienia

· Short & mid-term rental

· Szkoły bezpiecznej jazdy

· Technologie i systemy bezpieczeństwa

· Technologie wspierające zarządzanie

· Telematyka (GPS, Monitoring)

· Ubezpieczenia

· Usługa finansowa dla konsumentów

· Wynajem długoterminowy (CFM)

Zobacz zgłoszone produkty :

2.Napędy alternatywne

Do tej kategorii firmy mogą zgłaszać swoje najnowsze modele aut z napędami alternatywnymi w 5 różnych podkategoriach: hybrydowy, hybrydowy typu plug-in, elektryczny, elektryczny z ogniwami paliwowymi, zasilany CNG/ LPG

Zobacz zgłoszone napędy:

3.Elektromobilność

Ta kategoria składa się z 3 podkategorii. Firmy mogą zgłaszać swoje najnowsze rozwiązania dot.: finansowania niskoemisyjnego transportu, stacji i sieci ładowania samochodów elektrycznych oraz floty pojazdów z napędami alternatywnymi, które są przyjazne środowisku.

Zobacz zgłoszenia:

4.Osobowość Flotowa

W tej kategorii można nominować osobę nietuzinkową, aktywną zawodowo; managerów, którzy konsekwentnie realizują obrany cel i pociągają za sobą innych. Chcemy docenić osoby, które, na co dzień nie zabiegają o aplauz czy uznanie, ale wyróżniają się na tle innych charyzmą, osobowością i sukcesami zawodowymi. W tej kategorii redakcja magazynu „Fleet” nominuje kandydatów, ale także firmy mogą zgłaszać swoich reprezentantów /managerów reprezentujących dostawców rynkowych.

Zobacz nominowane osobowości:

5.Fleet Managera Roku

Nominowanymi mogą być fleet managerowie, którzy m.in. są odpowiedzialni za efektywne zarządzanie samochodami firmowymi a w swojej pracy wykazują się wyjątkowymi osiągnięciami. Kandydaci mogą zgłaszać się samodzielnie. Mogą być także nominowani przez dostawców rynku flotowego.

Zobacz nominowanych fleet managerów:

6.Motoryzacyjna Marka Flotowa

W tej kategorii redakcja magazynu „Fleet” nominuje wszystkie dostępne na rynku marki motoryzacyjne. Liczba oddanych głosów decyduje o zwycięstwie marki (osobno dla samochodów osobowych i użytkowych).

Wyświetlenia: 350

ELMEX inwestuje we flotę pojazdów Scania LNG

24.02.2020

Być na „ty” z własnym samochodem - nowe funkcje i mniej formalny MBUX

27.03.2020

Dachser ze specjalnymi czarterami cargo do Chin

28.02.2020

12 centrów logistycznych InPost w całej Polsce

4.03.2020

Awanse w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych w Colliers International

10.02.2020

Jakie będą konsekwencje Brexitu dla polskiego transportu – głos branży

17.02.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Hellmann Worldwide Logistics przejmuje logistykę kontraktową firmy JAKKS Pacific w całej Europie

18.03.2020

Frankowicze mają prawo zaprzestania spłaty kredytów nie tylko z powodu koronawirusa

12.03.2020

Ruch ciężki na typowym poziomie. Niewielkie spadki, ale i wzrosty

29.03.2020

Pakiet antykryzysowy to za mało. Zrezygnujmy ze split payment, zawieśmy podatki i ZUS

20.03.2020

30 tysięcy ratowników medycznych i przedstawicieli służb mundurowych skorzystało z darmowej kawy na stacjach Circle K. Sieć przedłuża akcję do 15 kwietnia

30.03.2020

Rusza podlaska część S19!

25.02.2020