Nowoczesne pojazdy Scania Assistance w sieci Scania w Polsce

Nowoczesne pojazdy Scania Assistance w sieci Scania w Polsce

26.03.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Nowe samochody serwisowe będą wykorzystywane do obsługi klientów w czterech serwisach Scania. Pojazdy wyprodukowano w fabryce Volkswagena we Wrześni zgodnie z globalnymi standardami Scania.

Pojazdy są wykorzystywane do pracy w serwisach Scania w Sędziszowie Małopolskim, Sandomierzu, Gdańsku i Koszalinie. Każdy z nowych samochodów Scania Assistance został przystosowany do wyzwań charakterystycznych dla danego regionu. Samochód dla serwisu w Sędziszowie Małopolskim wyposażono w napęd 4x4 pozwalający na realizację zgłoszeń w Bieszczadach. W serwisie w Sandomierzu nowe auto będzie w dużej mierze wykorzystywane do wyjazdów serwisowych do kopalń. Z kolei samochody dla serwisów w Gdańsku i Koszalinie posłużą m.in. do wyjazdów do napraw na statkach i kutrach. Ponadto pojazdy Scania Assistance są w Koszalinie często wykorzystywane do zgłoszeń dotyczących serwisu pojazdów z zabudową leśną, czy rębaków.

Nowe samochody Scania Assistance powstały w wyniku kooperacji Scania i Volkswagen mającej na celu stworzenie uniwersalnego pojazdu Assistance na bazie VW Crafter z silnikiem o mocy 177KM. Pojazdy wyposażono w zabudowę warsztatową firmy BOTT dostosowaną do potrzeb Scania Polska S.A., strzałę świetlną na dachu zapewniającą maksimum bezpieczeństwa napraw na drodze oraz ogrzewanie postojowe.

Nieplanowany przestój może zdarzyć się w najmniej oczekiwanym miejscu. Nowe samochody Scania Assistance pozawalają na jeszcze lepszą obsługę naszych klientów i udzielenie profesjonalnej pomocy w razie wypadku, kolizji lub awarii pojazdu ciężarowego. W naszej ofercie znajduje się też pełen pakiet serwisowy będący uzupełnieniem programu Scania Assistance obejmujący m.in. umowy serwisowe – komentuje Paweł Paluch, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Scania Polska S.A .

Usługa Scania Assistance jest dostępna na terenie całej Polski.

Scania Polska

Wyświetlenia: 342

Hellmann Worldwide Logistics z Silgan Closures w długoterminowej umowie logistycznej

22.05.2020

Kuehne + Nagel wprowadza platformę eShipAsia, spełniającą wymagania logistyczne azjatyckich logistyków

9.04.2020

Dachser sprowadza Antonowem sprzęt medyczny z Chin

24.04.2020

Nowoczesna chemia budowlana sprzyja ochronie środowiska

24.04.2020

Program Veeam Cloud & Service Provider świętuje 10 lat sukcesów z 33-procentowym rocznym wzrostem i wydaniem nowej konsoli dostawcy usług Veeam v4

9.04.2020

Rekordowy popyt na łódzkim rynku biurowym w I kw. 2020

2.05.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Kluczowy polski hub handlowy utrzymuje operacje przeładunkowe

10.04.2020

Veeam ogłasza dostępność NOWYCH rozwiązań Veeam Backup dla Microsoft Azure

29.04.2020

LOTOS przekazuje samochody dla placówek medycznych

20.04.2020

Wodorowe Solarisy w Niderlandach!

14.04.2020

Uruchomiliśmy przetarg na dzierżawę dwóch Zespołów Nieruchomości zlokalizowanych na A1 i A4

18.05.2020

NAJwyższa jakość na stacjach LOTOSU

28.05.2020