Wirtualny salon Mercedesa – dla kupujących i oglądających

Wirtualny salon Mercedesa – dla kupujących i oglądających

17.04.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Mercedes-Benz Polska uruchamiawirtualny salon samochodowy. Klienci mogą pozyskać tam szczegółowe informacje na temat oferty nowych oraz używanych modeli z gwiazdą, obejrzeć samochody w 3D, a nawet zobaczyć je na filmie wraz z recenzją eksperta. Każdej prezentacji towarzyszy gotowa oferta finansowa.

Sprawdzisz dostępne modele bez wychodzenia z domu:

W tych wymagających czasach wielu z nas pracuje zdalnie. Mercedes-Benz odpowiada na te potrzeby i zaprasza do wirtualnego salonu samochodowego. Celem tej strony jest zaoferowanie klientowi w jednym miejscu szeregu wariantów w formie ścieżki do wyboru.

Mercedes taki jak Ty:

Intuicyjna wyszukiwarka pozwala znaleźć egzemplarz ściśle dopasowany do wymagań nabywcy – wśród kryteriów są nie tylko klasa pojazdu, parametry silnika, ale też elementy wyposażenia oraz kolorystyka.

Można zatem skonfigurować wymarzonego Mercedesa od postaw lub skorzystać z asystenta „rekomendowanych modeli”.

Blisko Ciebie:

Wybierać można z oferty fizycznych placówek zlokalizowanych w określonej odległości od naszego miejsca zamieszkania .

Wszechstonnie:

Poszczególne samochody prezentowane są w postaci trójwymiarowych prezentacji nadwozia oraz dużych, realistycznych zdjęć wnętrza. Na czytelnych kartach wyszczególnione zostały dane techniczne auta oraz jego wyposażenie.

Za pośrednictwem wirtualnego salonu można błyskawicznie umówić się na prezentację samochodu na żywo – wystarczy zostawić swoje dane kontaktowe, a sprzedawca skontaktuje się z nami w wybranym terminie. Można także wybrać alternatywny kontakt z Infolinią Mercedes-Benz.

Najkorzystniejsze oferty

Dodatkowym udogodnieniem jest kalkulator finansowania, z gotową ofertą w ramach programu Lease&Drive 1% przygotowaną przez Mercedes-Benz Bank.

Wirtualna jazda testowa

Wirtualny salon Mercedes-Benz nie jest tylko internetowym „sklepem z samochodami”. Potencjalni nabywcy mogą tu znaleźć mnóstwo przydatnych informacji na temat poszczególnych modeli, włącznie z wideorecenzjami autorstwa motoryzacyjnych ekspertów (filmy w języku polskim lub z polskimi napisami), a także ciekawostki ze świata trójramiennej gwiazdy – m.in. pobrać cyfrowe wydania lifestyle'owego magazynu „Mercedes me” lub odsłuchać odcinków podkastu pt. „Pół godziny z gwiazdą” .

W wolnej chwili można także odbyć wirtualny spacer po muzeum Mercedesa w Stuttgarcie, prezentującym wspaniałe eksponaty z ponad 130-letniej historii producenta. Jest nawet coś dla najmłodszych – kolorowanki z kultowymi modelami z gwiazdą.

Jak przystało na prawdziwy salon samochodowy, obok wyszukiwarki aut nowych dostępna jest też wyszukiwarka certyfikowanych samochodów używanych oraz specjalna sekcja z najkorzystniejszymi ofertami.

A ci, którzy jeszcze nie mają sprecyzowanego wyboru modelu, swoją „wizytę” w salonie mogą zacząć od skorzystania ze specjalnego lifestyle'owego konfiguratora. Selekcja samochodu nie przebiega tam na bazie „twardych” parametrów, ale osobistych potrzeb, takich jak przestrzeń bagażowa, ekonomiczność czy sportowy design.

Wirtulany salon Mercedesa proponuje więcej niż zakup samochodu . W jednym miejscu Klienci odnajdą szereg wariantów w formie ścieżki do wyboru, a bogata paleta widgetów uprzyjemni bezpieczną w salonie bez wychodzenia z domu.

Mercedes-Benz Polska

Wyświetlenia: 493

Nowe cysterny w taborze Anwim S.A.

4.06.2020

Grupa Delta Trans powiększa magazyn w Rudzie Śląskiej

14.05.2020

Kosmiczne śmieci – nowa wystawa na placu Europejskim

26.06.2020

Kroczyce, Padła, Szczekociny i Goleniowy zyskają obwodnice

29.05.2020

Działania Goodyear dla klientów i środowiska medycznego

20.05.2020

Dachser buduje magazyn na 20 tys. mkw.

21.05.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Znamy najkorzystniejszą ofertę na budowę obwodnicy Oświęcimia

18.05.2020

Zaplanuj wyjazd na wakacje drogami krajowymi 

8.07.2020

Nowa normalność - czy koronawirus wpłynie na transport w polskich miastach?

29.05.2020

Most powietrzny między Chinami a Bydgoszczą

18.05.2020

NAJwyższa jakość na stacjach LOTOSU

28.05.2020

Click&Collect – szybkie i wygodne zakupy na stacjach Circle K

25.05.2020