Bezpiecznie, z wymaganym dystansem, jednak niezmiennie skutecznie. Sieć salonów i serwisów Mercedes-Benz Grupa Wróbel pozostaje do dyspozycji

Bezpiecznie, z wymaganym dystansem, jednak niezmiennie skutecznie. Sieć salonów i serwisów Mercedes-Benz Grupa Wróbel pozostaje do dyspozycji

19.04.2020
Czas czytania ok. 4 minut

Grupa Wróbel należy do firm, które prowadząc codzienną działalność gwarantuje swoim kontrahentom płynne funkcjonowanie w ramach ich własnej działalności. Zapewniony jest więc stały dostęp do części zamiennych, akcesoriów, usług serwisowych (tych nieplanowanych, jak i wynikających z bieżącej eksploatacji pojazdów), a także możliwość zakupu nowych i używanych pojazdów. Ze względu na oddziały rozmieszczone w pięciu województwach, świadczone przez Grupę Wróbel usługi są dostępne dla wielu podmiotów, nie tylko z Dolnego Śląska.

- Pojazdy transportu medycznego, wozy policyjne, strażackie, autobusy komunikacji miejskiej, kurierskie vany, ciężarówki reprezentujące transport dalekobieżny i wiele innych. To nasi kontrahenci, dla których sprawne i bezpieczne auto stanowi niezbędne narzędzie do wykonania swojej pracy, często niezwykle ważnej. Szczególnie dziś – mówi Michał Łuczak, prezes zarządu Grupy Wróbel – Pracujemy z niezmienną jakością i skutecznością, z zachowaniem pełnej ochrony dla klientów i pracowników. Nasze dotychczasowe praktyki oraz wysokie standardy higieny pracy są na bieżąco dopasowywane do oficjalnych wytycznych. Dobro naszych pracowników i klientów stawiamy na 1 miejscu – dodaje Michał Łuczak.

Z Mercedesem cały czas bezpiecznie i komfortowo.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację, Grupa Wróbel pracuje w stałych zespołach, na zmianę, w wielu przypadkach zdalnie. Jednak są prace, które po prostu muszą być wykonane w hali serwisowej.

Obecnie, oprócz planowanych z wyprzedzeniem wizyt serwisowych, w trybie pierwszeństwa obsługiwane są samochody reprezentujące służby publiczne. Wszystkie te pojazdy, w końcowym etapie prac warsztatowych, mają wykonywane zabiegi ozonowania i dezynfekcji.

Dziś, aby przekazać samochód do serwisu Grupy Wróbel, możemy skorzystać z 3 opcji;

1. Podczas wizyty w salonie, z zachowaniem wszystkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa;

2. Usługa „Door to Door”, dzięki której pojazd jest przekazywany pracownikowi Grupy Wróbel (a później zwrotnie do klienta) we wskazanym przez klienta w miejscu. To niezwykle wygodna opcja, dzięki której klienci komfortowo i szybko korzystają z usług serwisowych;

3. Aplikacja MercedesMe – niezwykle użyteczny i intuicyjny w obsłudze program, który umożliwia m.in. zdalne otwieranie i zamykanie pojazdu za pomocą smartfona. W tym przypadku w ogóle nie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z żadnym z pracowników Mercedesa.

W kwestii zakupu Mercedesa (zarówno nowego, jak i używanego), sytuacja ma się równie dobrze.

Od dłuższego czasu prowadzimy intensywne działania w sferze online. Mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie całego procesu decyzyjnego zdalnie. W dzisiejszym świecie coraz częściej przenosimy nasze codzienne sprawy do świata wirtualnego. Myślę, że w jakimś sensie jest to konieczne, stąd oprócz mocno spersonalizowanych narzędzi, szczególnie dużą wagę przywiązujemy do wdrażania najnowszych technologii oraz cyberbezpieczeństwa. Istotną kwestią w działaniach „na dystans” jest zaufanie i wiarygodność podmiotów. Ale o to jesteśmy spokojni - działając na rynku od ponad 28 lat, jesteśmy pewnym i stabilnym partnerem – mówi Michał Łuczak.

Zachęcając wszystkich przez najbliższe tygodnie do pozostania w domu i podejmowania wyłącznie niezbędnych działań, Grupa Wróbel oddaje do dyspozycji klientów szereg narzędzi, które minimalizują bezpośredni kontakt z pracownikami firmy. I tak, przygotowane przez ekspertów Grupy Wróbel filmy produktowe pokazują najważniejsze cechy oferowanych obecnie Mercedesów wraz z zastosowanymi w nich nowościami technologicznymi. Krótkie realizacje wideo, które znajdziemy na oficjalnym kanale YouTube wrocławskiego dealera - , pokazują m.in. zasady działania asystentów bezpieczeństwa, charakterystykę zawieszenia czy zmiany wprowadzane do istniejących już modeli. Osobom zainteresowanym konkretnym pojazdem marki Mercedes-Benz, Grupa Wróbel oferuje także prezentację auta w trybie wideokonferencji lub zdjęć wykadrowanych na detale na zewnątrz i wewnątrz samochodu.

Dedykowane strony www Mercedes-Benz umożliwiają szybki wybór modelu, dokonanie kompletacji wyposażenia, a także przegląd dostępnych form zakupu pojazdu. W ostatnim etapie mamy możliwość zdalnego ustalenia ostatecznej ceny pojazdu, ubezpieczenia oraz sprecyzowanie formy i warunków finansowania.

Bez względu jednak na to, jaki wybierzemy sposób kontaktu, możemy liczyć na wiedzę, profesjonalizm i zaangażowanie pracowników Mercedes-Benz Grupa Wróbel.

Wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowych rozwiązań.

Dla klientów, którzy korzystają z usług finansowych Mercedes-Benz Financial Services, przygotowano możliwość prolongaty płatności rat z jednoczesną zmianą harmonogramu umowy, bez żadnych dodatkowych opłat.

W przypadku branż szczególnie dotkniętych epidemią, jak hotelarstwo czy turystyka, wprowadzona została uproszczona ścieżka przyznania odroczenia. Procedura jest w dużej mierze automatyczna - wystarczy złożyć prośbę, bez okazywania żadnych dodatkowych wyjaśnień. Pozostałym przedsiębiorstwom z dobrą historią płatniczą, zasadność przyznania prolongaty zostanie oceniona na podstawie krótkiego formularza, w którym klienci opiszą wpływ stanu epidemii na ich biznes.

Grupa Wróbel

Wyświetlenia: 388

Scania dostarczy 75 elektrycznych pojazdów ciężarowych firmie ASKO w Norwegii

21.05.2020

#Koronawirus - Czy epidemia zmieni ludzi na lepszych?

28.05.2020

Umowy na dokończenie węzłów drogowych i robót w zakresie BRD na obwodnicy Wałcza podpisane

3.07.2020

Hellmann Worldwide Logistics przewozi 3 miliony masek do Berlina na zamówienie rządu niemieckiego

18.06.2020

FPP i CALPE: Dezynfekcja może być szkodliwa dla zdrowia

3.06.2020

Od prostego rumpla do nowoczesnego centrum dowodzenia

18.05.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Siła i moc ozonowania

25.05.2020

Nie śmieć! Drogi to nie wysypisko

19.05.2020

Z Circle K podziękujesz swoim bohaterom

15.05.2020

W tym roku jest szansa na urlop od ZUS

29.05.2020

Eksport szansą dla MŚP

30.06.2020

Dachser inwestuje 22,5 mln euro w Norymberdze

9.06.2020