ROBYG wdrożył podpis elektroniczny

ROBYG wdrożył podpis elektroniczny

27.04.2020
Czas czytania ok. 4 minut

Umowę rezerwacyjną można podpisać zdalnie

Grupa ROBYG wdrożyła podpis elektroniczny za pośrednictwem platformy Autenti. Dzięki temu kliencimogą podpisywać umowy rezerwacyjne na mieszkania zdalnie– bez wychodzenia z domu. Podpis elektroniczny umożliwia identyfikowanie użytkowników, podpisywanie dokumentów, pieczętowanie dokumentów, przechowywanie i udostępnianie dokumentów elektronicznych, weryfikację cyfrową dokumentów oraz trwały nośnik dokumentu cyfrowego. Umowę można też podpisać osobiście – biura sprzedaży ROBYG są czynne w standardowych godzinach pracy i zostały przystosowane do wymogów ochrony przed koronawirusem.

Platforma dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej, dzięki temu można wysyłać dokumenty z dowolnego urządzenia, o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. Jedyne czego potrzeba, to dostęp do internetu. Platforma działa na najpopularniejszych przeglądarkach internetowych, więc nie ma potrzeby instalowania żadnych dodatkowych urządzeń czy oprogramowania. Platforma umożliwia podpisywanie dokumentów online przez wiele stron. Każdy dokument spełnia wymogi trwałego nośnika, związane z integralnością i dostępnością podpisywanych dokumentów. Dzięki temu znacznie zwiększa bezpieczeństwo zawieranych umów.

„Zakup mieszkania bez wychodzenia z domu jest obecnie istotnym ułatwieniem – ale przede wszystkim nowym trendem, który zostanie z nami na lata. Nowe technologie stają się bowiem nieodzownym elementem naszego życia. Teraz pracownicy ROBYG przez platformę mogą wysyłać dokumenty do podpisu online do Klienta. Ważne jest, że Klient, który odbierze dokument do podpisania po raz pierwszy, nie musi mieć założonego konta na platformie, aby go podpisać. Dokument kierowany jest na adres email odbiorcy, który ma dostęp do specjalnej strony zawierającej treść dokumentu oraz pełne dane adresata. Jeśli nadawca nie skorzysta z opcji żądania dodatkowej autoryzacji, zaproszenie do podpisania dokumentu widoczne będzie na ekranie urządzenia bez konieczności logowania się. Wystarczy, by Klient posiadał adres e-mail, aktywną skrzynkę e-mail, dostęp do Internetu i urządzenie z dostępem do Internetu.*Klient, który otrzymał dokument do podpisu jest weryfikowany na podstawie***: adresu email, kodu sms lub podpisu kwalifikowanego. Warto wykorzystać czas spędzony w domu na podjęcie ważnych decyzji i dokonanie kluczowych wyborów. Jednym z nich jest kupno mieszkania. Przygotowaliśmy specjalne udogodnienia, które pomogą zrobić to zdalnie” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu ROBYG SA.**

Ponadto w odpowiedzi na ograniczenia wprowadzone w kraju w związku ze stanem epidemii Grupa ROBYG wprowadziła video chat do obsługi klientów . Uzupełnia on system usług internetowych i telefonicznych. W ten sposób klienci mogą prowadzić umówione spotkania z przedstawicielami biur sprzedaży. Terenowe biura Grupy ROBYG działają w systemie dyżurów i ograniczyły liczbę klientów do umówionych spotkań. Za pośrednictwem video czatu można bez wychodzenia z domu zapoznać się z ofertą na wybrany lokal spośród ponad 1700 mieszkań w każdym z 3 miast: Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.

Połączenie video chat z ROBYG jest realizowane za pośrednictwem bezpłatnej, dedykowanej aplikacji, która nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania po stronie klienta.

Jak kupić mieszkanie bez wychodzenia z domu?

· Skontaktuj się z nami za pośrednictwem jednego z dostępnych kanałów komunikacji: video chat, chat, telefon, mail

· Doradca przygotuje i zaprezentuje ofertę

· Odpowiemy na pytania i pomożemy dokonać wyboru

· Doradca może dokonać bezpłatnej, 3-dniowej rezerwacji

· Przygotujemy umowę i prześlemy komplet dokumentów, zgodnie z przepisami RODO

· Wystarczy wydrukować dokumenty i przesłać podpisany skan – odeślemy komplet dokumentów kurierem

· Lub podpisać umowę podpisem elektronicznym

· Na życzenie umowę można podpisać też podczas bezpośredniego, wcześniej umówionego spotkania z doradcą z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa

ROBYG to 21 000 sprzedanych lokali i ponad 63 000 zadowolonych klientów. Potencjał sprzedażowy spółki na kolejne kwartały jest wysoki – zasoby gruntów umożliwiają wybudowanie około 16 000 mieszkań. Obecnie w ofercie sprzedażowej Grupy w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu znajduje się około 1200 lokali – jest ona stale uzupełniana o nowe etapy i inwestycje. ROBYG prowadzi działalność deweloperską w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu. Posiada też tereny inwestycyjne w Poznaniu.

ROBYG oferuje nowy format lokali – mikroapartamenty Modern Space w sąsiedztwie projektu City Sfera w warszawskich Włochach. W 2 budynkach Modern Space znajdą się 402 lokale o metrażach od 17 – 39 m 2 . Modern Space to nowoczesny charakter i elegancka forma, które gwarantują komfort użytkowania. Na parterze planowane są lokale usługowe i sklepy, a na pierwszym piętrze przestrzeń przeznaczona m.in. na Centrum Medyczne. Recepcja z portierem, monitoring i ochrona zapewnia bezpieczeństwo, a strefa ogólnodostępnych usług (pralnia, suszarnia, fitness, strefa biurowa) podnoszą standard inwestycji i stanowią o jej wyjątkowości. Lokalizacja w pobliżu ośrodków biznesowych gwarantuje doskonałą stopę zwrotu. Możliwość wykończenia pod klucz i odpisania podatku VAT to kolejne atuty Modern Space. To doskonała inwestycja pod względem lokowania kapitału – pierwsza oferta mieszkań w Warszawie, w najbardziej poszukiwanym małym metrażu, z tak wysokim standardem wykończenia i pakietem usług dodatkowych.

Grupa ROBYG

Wyświetlenia: 474

Niższa awaryjność to większa dostępność. Wymiana taboru w LOTOS Kolej przynosi efekty

28.05.2020

DBK Rental dostarcza pojazdy komunalne Scania dla ENERIS

22.06.2020

#Koronawirus - Czy epidemia zmieni ludzi na lepszych?

28.05.2020

Kuehne + Nagel otwiera we włoskiej Weronie nowoczesny magazyn wina i napojów spirytusowych

25.05.2020

Majowa ofensywa produktowa Valeo

20.05.2020

IVECO Daily zdobywa prestiżową nagrodę magazynu Trade Van Driver za 2020 rok

12.05.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Pierwszy w Polsce zestaw przestrzenny Scania na LNG

6.05.2020

Medal Europejski dla DB Cargo Polska

25.06.2020

Zbliżamy się do wydłużenia S8 z Wrocławia do Kłodzka

4.06.2020

Znamy najkorzystniejszą ofertę na budowę obwodnicy Oświęcimia

18.05.2020

Polskie autostrady dla pojazdów elektrycznych. Budujemy kolejne stacje ładowania

16.05.2020

Hellmann Worldwide Logistics przewozi 3 miliony masek do Berlina na zamówienie rządu niemieckiego

18.06.2020