Kolejne zabudowy KH-KIPPER ruszają w świat

Kolejne zabudowy KH-KIPPER ruszają w świat

6.05.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Chociaż pandemia wpływa na funkcjonowanie wielu firm, firma KH-KIPPER nie wstrzymała dostaw do swoich klientów. W ubiegłym tygodniu w świat ruszyły kolejne zabudowy KH-KIPPER.

Wyprodukowana w ubiegłym tygodniu tylnozsypowa skrzynia W1MV na podwoziu VOLVO 8x4 to prawdziwa kopalniana bestia, która sprawdzi się w najtrudniejszym warunkach eksploatacyjnych i z powodzeniem może zastąpić tradycyjnie używane wozidła. Właściwości mechaniczne stali HARDOX, z której została głównie wykonana, zapewniają skuteczną ochronę przed uszkodzenia od dużych odłamków skalnych. Półoktagonalna konstrukcja skrzyni i pochylona ściana przednia powoduje, że wyładowywany materiał nie zalega w rogach skrzyni. Podniesiona w tylnej części skrzyni podłoga stanowi zabezpieczenie przed wypadaniem materiału w czasie jazdy po pochyłym terenie. Duży dach zamontowano w taki sposób, aby gwarantował zabezpieczenie profilu górnego ściany przedniej przed elementami spadającymi z góry w czasie załadunku. Zanim samochód ruszy do ciężkiej pracy w kopalni posłuży w krajach w całej Europie do testów w charakterze samochodu demonstracyjnego w.

Wywrotka Scania 8x4 z zabudową kopalnianą W1MV, to jedna z trzech sztuk, zamówionych przez klienta z Rosji. Duży daszek w wywrotkach kopalnianych to jedno z wymogów międzynarodowego standardu FOBS, regulującego bezpieczeństwo miejsca pracy kierowcy. Z powodu ograniczonej wysokości wyładunku, zamiast jednego dużego daszka zakrywającego całą kabinę, na danych wywrotkach zastosowano oddzielną osłonę na kabinie oraz skrócony daszek zapobiegający wpadaniu materiału między kabinę a skrzynię oraz uszkodzeniu kabiny podczas załadunku ładowarką. Dzięki temu niestandardowemu rozwiązaniu wysokość załadunkowa wynosi nawet 1,5 m mniej niż w standardowej zabudowie kopalnianej KH-KIPPER: . Specjalnością KH-KIPPER są niestandardowe projekty. Zabudowy są projektowane nie tylko pod daną markę podwozia i jego wyposażenie, ale jak w tym przypadku z uwzględnieniem warunków pracy i miejscowej infrastruktury.

KH-KIPPER

Wyświetlenia: 355

Nowe szkolenia dla rynku ciężarowego

4.08.2020

Policja odebrała 38% więcej praw jazdy w czasie pandemii

9.07.2020

ROBYG: pozwolenie na budowę kolejnego etapu City Sfera

29.07.2020

Pomorska Dolina Wodorowa ze wsparciem LOTOSU

8.06.2020

Offenbach znów wybiera elektryczne Solarisy

16.07.2020

Król Wilhelm-Aleksander odwiedza DAF Trucks

10.07.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

S2 Południowa Obwodnica Warszawy – zaawansowanie robót

25.06.2020

Czynsze w centrach handlowych powinny być proporcjonalne do spadku obrotów

28.07.2020

13 firm zainteresowanych zaprojektowaniem obwodnicy Szczekocin i Goleniów w ciągu DK78

22.07.2020

Kosmiczne śmieci – nowa wystawa na placu Europejskim

26.06.2020

Mercedes-Benz Klasa T: nowy kompaktowy miejski van dla rodzin oraz miłośników aktywnego wypoczynku, a także do pracy

29.07.2020

Hillebrand rozwija zrównoważone łańcuchy dostaw dla branży beverage

21.07.2020