Ruszaj po nagrody z BFGoodrich

Ruszaj po nagrody z BFGoodrich

7.05.2020
Czas czytania ok. 2 minut

4 maja wystartowała nowa promocja „Be The Real One”, organizowana wspólnie z firmą BFGoodrich. Klienci mogą zdobyć w niej jedną z trzech gwarantowanych nagród, a ci, którzy wykażą się największą kreatywnością, mogą dodatkowo zawalczyć o iPhone’a 11.

Mechanizm promocji jest prosty i zamyka się w czterech podstawowych krokach:

1. Zakup. W terminie od 4 maja do 31 lipca 2020 roku w jednym z wybranych punktów sprzedaży należy zakupić przynajmniej cztery nowe opony marki BFGoodrich tego samego rodzaju do samochodów ciężarowych. W rozumieniu regulaminu za jednorazowy zakup uznaje się zakup potwierdzony jedną fakturą VAT.

2. Rejestracja. Po zakupie opon należy założyć konto na portalu Michelin MyPortal. Procedura jest łatwa i nie trwa dłużej niż minutę. Jeśli użytkownik biorący udział w akcji ma już konto, może pominąć ten krok. MyPortal dostępny jest pod adresem: www.myportal.michelingroup.com.

3. Logowanie. Po zalogowaniu na portalu Michelin MyPortal, należy przejść na stronę www.program.ciezarowki.bfgoodrich.pl, a następnie postępować zgodnie z instrukcją, akceptując regulamin i wypełniając formularz zgłoszeniowy.

4. Weryfikacja i wydawanie nagród. Aby być pewnym zdobycia nagrody gwarantowanej trzeba do 15 sierpnia wgrać dokument potwierdzający zakup opon objętych promocją oraz wybrać jedną z trzech nagród:

  • ciśnieniomierz do opon,
  • plecak,
  • powerbank.

Żeby wziąć udział w akcji należy dołączyć w czasie rejestracji skan lub zdjęcie faktury VAT (oraz zachować ich oryginał lub kopię do czasu zakończenia akcji promocyjnej), potwierdzających zakup. Nagrody będą wydawane uczestnikom promocji najpóźniej do 15 września 2020 r. i będą wysyłane na adres wskazany podczas rejestracji na stronie www. Osoby, które będą uprawnione do otrzymania nagrody, zostaną poinformowane o tym w formie informacji e-mailowej w terminie do 1 września 2020 r. Liczba rejestracji w promocji jest ograniczona do jednej bez względu na liczbę zakupionych opon.

Nagroda dodatkowa w konkursie

Wszyscy uczestnicy akcji mogą powalczyć również o nagrodę dodatkową, którą jest iPhone’a 11 Pro 256 GB Space Gray. Aby wziąć udział w tym etapie rywalizacji, podczas rejestracji należy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego wybrałem markę BFGoodrich do mojej ciężarówki?”. Koniecznie trzeba zrobić to najpóźniej do 15 sierpnia. Komisja konkursowa oceni, a następnie wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi. Nagroda dodatkowa przyznana zostanie dziewięciu uczestnikom, wśród nich trzy nagrody trafią do klientów Inter Cars. Wyniki konkursu dodatkowego ogłoszone zostaną na stronie www do 1 września 2020 roku.

W akcji mogą wziąć udział klienci Inter Cars z rynku ciężarowego o statusie w SAFO: warsztat, sklepo-warsztat, warsztato-sklep, sklep, firma transportowa, wulkanizacja, blacharnia, klient hurtowy, firma transportowa-warsztat, firma autobusowa, agro, detal, inne oraz przemysł.

Inter Cars

Wyświetlenia: 399

Goodyear rozszerza ofertę opon drogowych o nowy model KMAX T GEN-2 do naczep

4.06.2020

Siła i moc ozonowania

25.05.2020

Bridgestone i Microsoft wprowadzają inteligentny system monitorowania opon

3.07.2020

Most powietrzny między Chinami a Bydgoszczą

18.05.2020

Rozpoczyna się najważniejszy etap realizacji 8,5-kilometrowego odcinka S1 Przybędza - Milówka (obejście Węgierskiej Górki)

25.06.2020

ID Logistics - dynamiczny I kwartał, wzrost sprzedaży o 9,6 proc.

8.05.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Niższa awaryjność to większa dostępność. Wymiana taboru w LOTOS Kolej przynosi efekty

28.05.2020

Rozbudowa infrastruktury portowej siłą napędową gospodarki Trójmiasta

2.06.2020

#Koronawirus – Sezonowa wymiana opon dozwolona – to bezpieczeństwo na drodze

11.05.2020

Robotyzacja przyspieszy w branży spożywczej i logistycznej o połowę. Koronawirus motorem napędowym

2.06.2020

Niemal połowa zatrudnionych boi się utraty pracy. Jak COVID-19 zmienia rynek i biznes

28.05.2020

PEKAES zwiększa powierzchnię terminali dystrybucyjnych

27.05.2020