IVECO ogłasza ponowne uruchomienie produkcji w fabrykach we Włoszech i w Hiszpanii

8.05.2020
Czas czytania ok. 2 minut

IVECO, marka CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI/MI: CNHI), odpowiedzialna za pojazdy użytkowe, ogłosiła, że jest gotowa ponownie uruchomić produkcję w swoich fabrykach we Włoszech i w Hiszpanii. W marcu zakłady tymczasowo zamknięto w celu ochrony pracowników i dostosowania się do wprowadzonych przez lokalne władze wymogów związanych z ograniczaniem rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19.

Zakład produkcyjny IVECO w Suzzarze (Włochy) rozpoczął produkcję 4 maja, a zakłady w Brescii (Włochy), Madrycie i Valladolid (Hiszpania) gotowe są do powrotu do pracy od 11 maja. Marka wraz z dostawcami zapewnia niezbędne części umożliwiające stopniowe zwiększanie produkcji i realizację zapotrzebowania klientów.

Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz klientów są dla IVECO najważniejszymi priorytetami. Firma podjęła więc szeroko zakrojone środki w celu zagwarantowania im ochrony. Działania te obejmują: dezynfekcje obiektów, stacji roboczych i narzędzi oraz zapewnienie środków ochrony osobistej, takich jak maski i osłony twarzy, rękawiczki i płyn dezynfekujący. Plan zakładu oraz system zmian pracy stworzono w taki sposób, aby umożliwić wszystkim pracownikom zachowanie bezpiecznej odległości podczas pracy.

Thomas Hilse, prezes marki IVECO, powiedział: „Marka IVECO jest znów gotowa do drogi! Uruchamiamy produkcję pojazdów, których nasi klienci potrzebują, żeby zachować zdolność operacyjną swoich flot i zapewniać transport, który odgrywa ogromną rolę w naszych gospodarkach. Nasi klienci znajdują się na pierwszej linii frontu walki z pandemią, utrzymując funkcjonowanie łańcucha dostaw i dostarczając tak niezbędne produkty, jak zaopatrzenie medyczne, jedzenie i paliwo. Jesteśmy dumni z naszych kierowców i wdzięczni im za to, że nie porzucili swojej pracy, która jest kluczowa dla gospodarki europejskiej. Byliśmy przy nich przez cały okres zamknięcia, oferując pomoc naszych dealerów i pracowników warsztatów, a także zapewniając wsparcie i gwarantując wszystkim bezpieczeństwo – i nadal będziemy to robić.”

Dzięki uruchomieniu produkcji będzie kontynuowane wprowadzanie na rynek modelu IVECO S-WAY, a dostawy do wielu oczekujących klientów ponownie się rozpoczną.

IVECO

Wyświetlenia: 511

Pomorska Dolina Wodorowa ze wsparciem LOTOSU

8.06.2020

Dachser Polska ze stałymi połączeniami do Moskwy, Kaliningradu i Niżnego Nowogrodu

2.06.2020

#Koronawirus: Zdalna szkoła wymaga nowych metod nauczania

8.05.2020

Nowe rozmiary MICHELIN CrossClimate+ na rynku

25.06.2020

Nowy Mercedes-Benz GLA: „Zaprojektowany na bezdroża. Daje radość w mieście”

24.05.2020

Uruchomiliśmy przetarg na dzierżawę dwóch Zespołów Nieruchomości zlokalizowanych na A1 i A4

18.05.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Ruch na drogach krajowych w czasie epidemii. Publikujemy podsumowanie za maj

3.06.2020

Po epidemii więcej klientów będzie robiło zakupy przez internet

3.07.2020

Zachodnia A2 zyska dodatkowy pas ruchu

21.05.2020

Miasto Krajowa w Rumunii zamawia 16 przegubowych autobusów elektrycznych

22.05.2020

Bezpieczne stacje LOTOSU

6.05.2020

LOTOS spółką dywidendową pomimo trudnych czasów

8.05.2020