Jak zapewnić bezpieczeństwo epidemiologiczne przy odmrażaniu gospodarki?

Jak zapewnić bezpieczeństwo epidemiologiczne przy odmrażaniu gospodarki?

18.05.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Przystosowanie działalności firmy do aktualnej sytuacji epidemiologicznej może nie być łatwe. Szczególnie dla firm, których działalność opiera się kontakcie z klientem – takich jak hotele, restauracje czy usługi kosmetyczne. Dlatego Federacja Przedsiębiorców Polskich (FPP) uruchomiła bezpłatne porady dla przedsiębiorców, gdzie można otrzymać specjalnie ułożony dla swojej firmy plan higieny. Powołany przez FPP zespół ekspertów za darmo podpowie przedsiębiorcom, jak zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów. Firmy będą mogły również otrzymać pakiet porad dotyczących utrzymywania higieny w łazienkach i łaźniach, prawidłowego użytkowania maszyn i środków higienicznych – odpowiednich dla konkretnego rodzaju działalności.

– Po największym zagrożeniu epidemicznym wracamy do nowej rzeczywistości. Jednak niebezpieczeństwo nie ustało. Federacja Przedsiębiorców Polskich, z pełną świadomością zagrożeń wypływających z epidemii koronawirusa, powołała zespół ekspertów, który ma ułatwić firmom powrót do pracy. Zapewnimy pracodawcom profesjonalne plany higieny, oparte na doświadczeniu zagranicznym i polskim – powiedziała serwisowi eNewsroom Jolanta Sergot-Kowalska, ekspertka Federacji Przedsiębiorców Polskich (FPP). – Zaproponujemy Państwu technologie, dostosowane do waszych obiektów. Wskażemy, których środków używać, jaki musi być ich czas reakcji, jakimi maszynami i narzędziami się posługiwać. Zaproponujemy rozwiązania higieniczne do łazienek i łaźni, gdzie trzeba zwrócić szczególną uwagę na higienę. Pokażemy Państwu, jak zabezpieczyć linie produkcyjne i jak zapewnić ciągłą pracę przedsiębiorstwa. Nasz program ułatwi pracę i wskaże miejsca, na które w tej chwili warto zwrócić szczególną uwagę. Wystarczy zgłosić się na adresporady@federacjaprzedsiebiorcow.pl– porady są całkowicie bezpłatne – zachęca Sergot-Kowalska.

eNewsroom

Wyświetlenia: 414

Jak home office wpływa na rynek biurowy i efektywność pracy

27.07.2020

Opony wymieniaj wraz z zaworami! PZPO rekomenduje certyfikowane serwisy oponiarskie

29.06.2020

Kolejny odcinek podkastu Mercedes-Benz „Pół godziny z gwiazdą” – o przyszłości motoryzacji i nie tylko

16.07.2020

Wybraliśmy wykonawcę przebudowy DK1 na odcinku Podwarpie - Dąbrowa Górnicza

30.07.2020

Darmowe webinarium Kuehne+Nagel: Incoterms 2020

22.06.2020

DHL Parcel podpisał porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach

8.07.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Bezpieczny transport publiczny. Solaris z ofertą rozwiązań antywirusowych dla nowo produkowanych i już użytkowanych autobusów

9.07.2020

Floty chcą certyfikowanych serwisów

15.07.2020

Jak gospodarka podnosi się po pandemii?

16.07.2020

Siła sieci serwisowej

30.07.2020

25 lat temu ruszyła seryjna produkcja systemu kontroli stabilności jazdy ESP®

2.07.2020

Umowy na dokończenie węzłów drogowych i robót w zakresie BRD na obwodnicy Wałcza podpisane

3.07.2020