NTC Platforma wiedzy technicznej Nissens. Efektywna nauka bez wychodzenia z domu!

NTC Platforma wiedzy technicznej Nissens. Efektywna nauka bez wychodzenia z domu!

22.05.2020
Czas czytania ok. 3 minut

NTC – Nissens Training Concept to internetowa platforma wiedzy technicznej z zakresu samochodowych komponentów układów klimatyzacji oraz chłodzenia, doładowania i emisji silnika, a więc tych wszystkich systemów samochodowych, dla których Nissens Automotive A/S już od prawie dziesięciu dekad dostarcza części zamienne.

Obecnie platforma udostępnia cztery kategorie sposobów zdobywania wiedzy:

  1. Szkolenia do samodzielnej nauki, tzw. self-learning;
  2. Webinaria, tj. szkolenia online prowadzone przez trenerów;
  3. Testy wiedzy po odbyciu szkoleń na żywo;
  4. Bibliotekę informacji technicznych.

NTC jest w fazie ciągłego rozwoju. Do platformy dodawane są nieustannie nowe funkcje i udogodnienia, nowe treści, rozszerzana jest biblioteka kursów, a ostatnio dodana została gra interaktywna, jako ciekawa forma połączenia rozrywki z wiedzą. Interfejs strony dostępny jest w 14 językach, w tym w języku polskim. Większość modułów do samodzielnej nauki również dostępna jest w wersjach polskich.

Rozpocznij już dziś bezpłatne szkolenie z Nissens. Przejdź szkolenie i pobierz certyfikat!

Korzystanie z platformy NTC jest naprawdę intuicyjne. Aby rozpocząć, będziesz potrzebował dokonać jednorazowej rejestracji jako użytkownik. Pamiętaj wprowadzając dane, że Twoje imię i nazwisko oraz nazwa firmy zostaną ujęte w tej samej formie na wydanych później certyfikatach.

Używając specjalnego linku z dostępem dla klientów i pracowników firmy Inter Cars wprowadź swoje dane rejestracyjne i postępuj z instrukcjami jakie otrzymasz następnie drogą mailową.

Po pierwszym logowaniu i zaakceptowaniu wymaganych prawem warunków prywatności strony, zobaczysz swój panel użytkownika. W zależności od otrzymanego dostępu, główne kategorie będą wyświetlać dostępne dla Ciebie materiały, tj. moduły szkoleń czy zaplanowane webinaria. W każdym momencie możesz też pobrać przyznane Ci certyfikaty.

Przykładowy moduł do samodzielnej nauki: Sprężarka AC, Instalacja i diagnostyka, Poziom 3, Ekspert

To jedno z najważniejszych szkoleń w dziedzinie klimatyzacji samochodowej, przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników, którzy profesjonalnie zajmują się obsługą układów klimatyzacji. Szkolenie to może być również bardzo ważne i pomocne dla jednostek handlowych, które dystrybuują części układów zamiennych systemu AC, jak również dla osób, które zajmują się procesami reklamacji i kontrolą jakości części. Założeniem kursu jest szczegółowa instrukcja jak poprawnie przeprowadzić wymianę sprężarki klimatyzacji. Niemniej kurs rozpoczyna się od dokładnej diagnostyki całego układu AC, która pozwoli ustalić i wyeliminować potencjalne przyczyny uszkodzenia pierwotnie zainstalowanego kompresora. Pozwala to na zrozumienie ważnych zależności w układzie oraz wpływu innych układów na poprawne działanie systemu klimatyzacji i samego kompresora, np. wpływ działania i typowe awarie układu elektrycznego pojazdu lub znaczenie i stosowanie środków przeznaczonych do układu AC takich jak czynnik chłodzący lub środki smarujące czy kontrolujące szczelność układu. Program kursu składa się z 7 kroków a czas jego trwania szacuje się na około 30-45 minut.

Inne polecane kursy to:

  • Turbo i układ doładowania, podstawy;
  • Turbosprężarka – instalacja komponentu, poziom 3 – ekspert.
Wyświetlenia: 211

Pierwszy w Polsce zestaw przestrzenny Scania na LNG

6.05.2020

DHL Parcel wyborem konsumentów w niezależnym badaniu Konsumencki Lider Jakości 2020

14.05.2020

Jakość polskich dróg gorsza niż w Indiach i Namibii

23.04.2020

Koniec z nudą – materiały drugiej edycji programu „Drogowe ABC” dostępne online

21.04.2020

Barometr EFL na II kwartał 2020/ 8 na 10 restauracji i hoteli z coraz większymi problemami finansowymi. W 2020 roku wiele z nich może upaść

5.05.2020

Praca zdalna: jakie prawa i obowiązki mają pracownik i pracodawca

8.04.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Zostań w Domu, Ożywienie i Nowa Normalność- Prologis analizuje odporność klientów nieruchomości logistycznych w poszczególnych branżach podczas COVID-19

5.05.2020

2019 Rekordowo wysoki popyt na warszawskie biura i najwyższa podaż w regionach

7.04.2020

Proces windykacji w dobie obecnego kryzysu wywołanego pandemią

16.04.2020

DPD Polska z tytułem Marka Godna Zaufania 2020

5.05.2020

Cresa Polska poszerza usługi o wyceny przedsiębiorstw

25.05.2020

Umowa na budowę drogi ekspresowej S5 na odcinku Ornowo - Wirwajdy podpisana

29.04.2020