Hellmann Worldwide Logistics z Silgan Closures w długoterminowej umowie logistycznej

Hellmann Worldwide Logistics z Silgan Closures w długoterminowej umowie logistycznej

22.05.2020
Czas czytania ok. 1 minuty

Działający na całym świecie dostawca usług logistycznych Hellmann Worldwide Logistics oraz producent rozwiązań zamykających Silgan Closures EMEA ogłosili przedłużenie dotychczasowej, dziesięcioletniej współpracy.

To już trzecia umowa pomiędzy partnerami.

Hellmann, jako dostawca kompleksowych usług w dziedzinie logistyki kontraktowej będzie nadal koordynował ogólnoeuropejską dystrybucję i zarządzanie transportem dla wiodącego na świecie producenta zamknięć do opakowań.

Hellmann przejął zarządzanie łańcuchem dostaw w Silgan Closures EMEA w 2009 roku. Od tego czasu w ramach umowy outsourcingowej firma organizuje całą logistykę jako dostawca usług 4PL z centrum zarządzania w Hanowerze. Hellmann kontroluje i optymalizuje cały łańcuch transportowy w Europiejako neutralny pośrednik między Silgan Closures EMEA, a różnymi dostawcami usług logistycznych. W Polsce wieloletnia współpraca Hellmanna z firmą Silgan pozwoliła na dogłębne zrozumienie potrzeb klienta i dostosowanie świadczonego serwisu do jego indywidualnych oczekiwań.

„Cieszymy się, że Hellmann, jako nasz niezawodny partner, nadal będzie zarządzał całą logistyką Silgan Closures. Dzięki wiedzy ekspertów z firmy Hellmann, zoptymalizowaliśmy i skonfigurowaliśmy naszą logistykę w bardziej efektywny sposób w ciągu ostatnich lat. Na uwagę zasługuje zwłaszcza wysoki wskaźnik terminowości który udało nam się wspólnie osiągnąć”,mówi Nicolaj Meissner, menedżer ds. logistyki w Silgan Closures EMEA.

„Dla wielu firm logistyka jest „czarną skrzynką”. W firmie Hellmann koncentrujemy się na długoterminowych partnerstwach, szczególnie w obszarze logistyki kontraktowej i usług 4 PL. Opracowujemy dostosowane do potrzeb naszych klientów koncepcje logistyczne, które mogą być zintegrowane z ich procesami i tym samym przyczyniają się do ogólnego sukcesu ”, wyjaśnia Marc Wijnen, dyrektor operacyjny Contract Logistics Europe, Hellmann Worldwide Logistics.

Hellmann Worldwide Logistics

Wyświetlenia: 297

Kolejne zabudowy KH-KIPPER ruszają w świat

6.05.2020

Robert Erni nowym CFO Dachser

25.06.2020

BM Reflex: Benzyna 95 znowu powyżej 4 zł za litr

24.05.2020

LOTOS Kolej z przedłużoną licencją na przewozy w Niemczech

10.06.2020

Szczytno wybiera elektrobusy Solarisa

1.07.2020

Większe bezpieczeństwo i komfort za sprawą pojemnościowego wykrywania dotyku dłoni

28.05.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

90 dni prolongaty na myto w Czechach z DKV

20.05.2020

#Koronawirus: Zdalna szkoła wymaga nowych metod nauczania

8.05.2020

Grupa Delta Trans powiększa magazyn w Rudzie Śląskiej

14.05.2020

Spadają ceny energii, węgiel nieopłacalny

3.06.2020

DPD Polska z tytułem Marka Godna Zaufania 2020

5.05.2020

InPost współpracuje z South Western Railway

10.06.2020