Click&Collect – szybkie i wygodne zakupy na stacjach Circle K

Click&Collect – szybkie i wygodne zakupy na stacjach Circle K

25.05.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Click&Collect to nowa usługa dostępna od 25 maja na stacjach Circle K, która umożliwia zamówienie wybranych produktów online na stroniehttps://zamow.circlek.pl/i odebranie ich z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w czasie wskazanym przez klienta. W ofercie stacji znajdą się klasyki, takie jak Hot dogi i pyszna kawa Simply Great Coffee, a także podstawowe produkty spożywcze, takie jak pieczywo, jaja, nabiał oraz napoje, słodycze, wyroby tytoniowe i alkohol.

Click&Collect to rozwiązanie będące odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy szczególnie teraz, mając na uwadze względy bezpieczeństwa, chcą zrobić zakupy w możliwie jak najszybszy

i najprostszy sposób.

– W Circle K stale myślimy nad tym jak sprawić, aby życie naszych klientów było odrobinę łatwiejsze każdego dnia i dokładamy starań, aby wizyta na naszych stacjach była przyjemnym doświadczeniem. Szanując czas naszych klientów, którzy chcą zrobić szybkie i bezpieczne zakupy, wprowadzamy do naszej oferty usługę, która pozwala w wygodny sposób zakupić żywność i inne produkty dostępne w naszych sklepach. Teraz zamawiając on-line Hot Doga, burgera, zapiekankę czy aromatyczną kawę nie trzeba na nie czekać. Nasi pracownicy na bieżąco przygotują zamówienie, aby było świeże i gotowe do odbioru o ustalonej godzinie powiedział Rafał Droździak, Dyrektor ds. Komunikacji i Marketingu w Circle K Polska.

Aby zamówić ulubione produkty w trzech krokach wystarczy:

1. Wejść na https://zamow.circlek.pl/, wybrać stację i podać preferowany czas odbioru zamówienia.

2. Wybrać swoje ulubione produkty z naszej szerokiej oferty, zamówić i zapłacić. Wszystko zostanie przygotowane na bieżąco, zgodnie z zamówieniem.

3. Odebrać zakupy na wybranej stacji, podając numer zamówienia pracownikowi za ladą.

Każdy klient, który w ciągu miesiąca od uruchomienia usługi, złoży zamówienie on-line na kwotę min. 10 zł. otrzyma gratis dowolną kawę lub herbatę oraz 100 pkt w programie ExtraClub.

W pilotażowej fazie projektu usługa Click&Collect będzie dostępna na 20 stacjach Circle K w Warszawie i Wrocławiu. Z czasem sieć stacji zostanie rozszerzona, aby także kierowcy i pasażerowie w długich trasach mogli cieszyć się pysznymi i świeżymi produktami, zamawianymi w podróży i odbieranymi bezpośrednio na stacji.

Wyświetlenia: 332

S8 - organizacja ruchu i urządzenia BRD zgodne z przepisami prawa

2.07.2020

MPK Kraków wybrało dostawcę 50 przegubowych autobusów elektrycznych

25.05.2020

Barometr COVID-19: sektor MŚP potrzebuje rok na rekonwalescencję po koronawirusie. Najszybciej na powrót do formy liczą firmy handlowe

29.06.2020

Nowe strzeżone parkingi albo straty w miliardach

25.06.2020

90 dni prolongaty na myto w Czechach z DKV

20.05.2020

DPD Polska Firmą Roku 2020

26.05.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

LOTOS inicjuje kolejny projekt w zakresie wodoru

26.05.2020

Nie śmieć! Drogi to nie wysypisko

19.05.2020

Goodyear rozszerza ofertę opon drogowych o nowy model KMAX T GEN-2 do naczep

4.06.2020

Czy niższa stawka VAT może wspomóc gospodarkę po pandemii?

25.06.2020

Fracht FWO Polska z Klubem Przyjaciół K.I.D.S wspiera działania na rzecz tworzenia dziecięcych szpitali przyszłości

22.05.2020

COVID-19 wymusi zmiany w zawieranych transakcjach na powierzchnie biurowe

11.05.2020