Grupa EFL nawiązuje współpracę z producentem naczep Kässbohrer

Grupa EFL nawiązuje współpracę z producentem naczep Kässbohrer

22.06.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Należąca do Grupy EFL spółka EFL Finance podpisała list intencyjny z producentem i dostawcą naczep Kässbohrer Polska Sp. z o.o.Dzięki nawiązanej współpracy klienci obu partnerów otrzymają kompleksową ofertę finansowania naczep renomowanego i znanego na świecie dostawcy.

Zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy pomimo trudnego okresu, w którym znalazła się polska i światowa gospodarka. Rozmowy oczywiście prowadziliśmy już od jakiegoś czasu. Rynek pojazdów ciężarowych jest jednym z kluczowych obszarów naszej działalności. Dlatego bardzo ważne jest dla nas, żeby współpracować ze sprawdzonymi partnerami, których bogatą ofertę możemy z pełnym przekonaniem rekomendować naszym klientom. Nawiązanie współpracy z renomowanym producentem, jednej z najchętniej wybieranych przez przedsiębiorców marek naczep pozwoli nam dotrzeć z kompleksową ofertą Grupy EFL zarówno do naszych dotychczasowych, jak i nowych klientów” - powiedział Paweł Bojko, prezes zarządu EFL Finance.

Założona w 1893 roku firma Kässbohrer jest jednym z wiodących producentów naczep i oferuje najszerszy asortyment swoim klientom w ponad 55 krajach. Kässbohrer ma 4 zakłady produkcyjne, które znajdują się w Goch i Ulm w Niemczech, Tula w Rosji i Adapazari w Turcji. Kässbohrer ma punkty sprzedaży w całej Europie. oraz oferuje szerokie usługi posprzedażne na całym świecie. „Jako Kässbohrer zapewniamy polskim klientom innowacyjne i najwyższej jakości pojazdy oraz szerokie usługi posprzedażowe. Bardzo cieszymy się, że będziemy teraz mogli wspierać ich usługami finansowymi dzięki współpracy z ELF Finance. W ten sposób dostarczymy naszym klientom konkurencyjne i korzystne rozwiązania, zwiększając ich efektywność operacyjną i przyczyniając się do prężnego wzrostu. ” - powiedział Jakub Dolaniecki, Country Manager Kässbohrer Polska.

Grupa EFL

Wyświetlenia: 433

Barometr EFL na III kwartał 2020 Nastroje w HoReCa lepsze niż rok temu? Co drugi hotelarz lub restaurator liczy na więcej gości w sezonie

11.08.2020

Kuehne+Nagel wraz z brytyjską firmą UK Greetings neutralizują emisje dwutlenku węgla

1.09.2020

Jesień w towarzystwie Minionków na stacjach Circle K.

9.09.2020

CEO Dachser: „Nasz kompas wskazuje nam właściwy kierunek działań”

19.08.2020

Norweskie miasta inwestują w przyszłość, stawiając na elektryczne autobusy Volvo z Wrocławia

28.08.2020

Miłośniczki klasycznych Mercedesów spotkały się w Janowie Podlaskim

28.08.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Polacy lepiej oceniają stan swoich gospodarstw domowych niż gospodarki krajowej

13.08.2020

Pomimo trwającej pandemii COVID – 19 olejowa spółka LOTOSU nie ustaje w dążeniu do maksymalizacji sprzedaży oraz zwiększania efektywności. Potwierdzają to wyniki osiągnięte przez LOTOS Oil w pierwszym półroczu 2020 r

27.08.2020

Od aplikacji do cyfrowego ekosystemu: debiutuje nowa generacja aplikacji Mercedes me

11.08.2020

Aplikacja EQ Ready z nowymi funkcjami, które pomogą podjąć decyzję o wyborze auta

7.08.2020

Dachser Polska szkoli z obsługi towarów niebezpiecznych

5.08.2020

Tylko 11 proc. MŚP planuje inwestycje w OZE. Najwięcej firm chce czerpać energię ze słońca

9.09.2020