Szkolenia kierowców Scania dostępne w formie online

Szkolenia kierowców Scania dostępne w formie online

6.07.2020
Czas czytania ok. 1 minuty

Firmy transportowe, które zdecydują się na podniesienie umiejętności swoich kierowców w Szkole Jazdy Scania, będą mogły skorzystać z wygodnej, zdalnej formy szkoleń. Szkolenia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów Scania i mają na celu utrwalenie umiejętności ekonomicznej jazdy, podniesienie bezpieczeństwa na drodze oraz obniżenie poziomu stresu kierowcy.

Program szkoleń online Scania został przygotowany w odpowiedzi na wyzwania związane z wyjątkową sytuacją, w jakiej się znaleźliśmy wynikającą z pandemii koronawirusa. Zdalna forma szkoleń jest obecnie bardziej dostępna i bardziej komfortowa dla kierowców. Zmiana zachowania za kierownicą to proces. Dzięki naszym szkoleniom online zachęcamy i wspieramy kierowców do zmiany złych nawyków podczas jazdy. Po szkoleniu jego uczestnicy są w stanie uzyskać natychmiastowy efekt w postaci obniżonego zużycia paliwa. W długotrwałej perspektywie zużycie elementów eksploatacyjnych pojazdów floty jest mniejsze, a tym samym maleje liczba przestojów i koszty operacyjne – komentuje Leszek Czapski, dyrektor działu wsparcia sprzedaży usług i rozwiązań komercyjnych Scania Polska S.A.

Szkolenia składają się z dwóch części: praktycznej i teoretycznej. W ramach szkolenia teoretycznego uczestnik dostaje pakiet usystematyzowanej wiedzy z zakresu ekonomicznej jazdy i obsługi pojazdu. Z kolei część praktyczna, to indywidualna praca z kierowcą nad wypracowaniem prawidłowych nawyków na podstawie analizy jego zachowań na drodze, z wykorzystaniem danych z systemu FMS.

Trenerzy Scania analizują, jak kierowca stosuje techniki hamowania silnikiem, jazdy na biegu jałowym i przyspieszania, a następnie proponują rozwiązania wspomagające zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu oraz zmniejszenie zużycia paliwa i emisji spalin. Oferta szkoleń online Scania dla kierowców jest dopasowywana do indywidualnych wymagań firmy transportowej.Scania Polska

Wyświetlenia: 223

Firma DAF Trucks wprowadza program „Ready to go”

21.07.2020

DHL Parcel podpisał porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach

8.07.2020

Ważne wsparcie dla branży olejowej

24.07.2020

Jak Polska przygotowuje się na zmiany klimatu?

1.07.2020

Hillebrand rozwija zrównoważone łańcuchy dostaw dla branży beverage

21.07.2020

Współpraca z najlepszymi rozwija najmocniej. VIVE Textile Recycling pracuje z Volvo

5.08.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Siła sieci serwisowej

30.07.2020

Aktualizacja strategii sprzedaży Mercedes-Benz „Best Customer Experience 4.0”

30.07.2020

Branża OZE nie ucierpiała na epidemii koronawirusa

2.07.2020

Skanska, Traficar i Hop.City wspierają alternatywne środki transportu. Przy gdańskim Wave ruszy hub komunikacyjny

9.07.2020

Które platformy kontenerowe są odpowiednie dla twojej strategii rozwoju w chmurze?

27.07.2020

Umowy frankowe Deutsche Bank trafią pod lupę Sądu Najwyższego

17.07.2020