Stacje LOTOS dobrym przystankiem w drodze na wakacje

Stacje LOTOS dobrym przystankiem w drodze na wakacje

13.07.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Najwyższe standardy bezpieczeństwa, atrakcyjne promocje oraz produkty polskich producentów to tylko niektóre argumenty za tym, żeby zatrzymać się na stacji LOTOS. Przypominamy, że kierowcy podróżujący ze swoimi czworonogami znajdą tam specjalnie przygotowane miski z wodą.

Bezpieczeństwo

Wakacje to czas wzmożonych podróży. W tym roku odpoczynek w kraju to najpopularniejszy urlopowy wybór Polaków. W trakcie podróży bez obaw można zatrzymywać się na stacjach LOTOS, gdzie wciąż zachowywane są najwyższe standardy bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa. Na stacjach dla klientów dostępne są płyny do dezynfekcji. Można również zaopatrzyć się w środki ochrony produkcji spółki LOTOS Oil: LOTOSEPT – płyn do dezynfekcji rąk oraz LOTOSEPT F – płyn do dezynfekcji powierzchni, podłóg, ścian i mebli.

W tym roku na wakacje wybieramy Polskę. Wielu z nas będzie przemierzało kraj swoim samochodem. Chcemy zachęcać kierowców do zatrzymywania się na stacjach LOTOS. Cały czas naszym priorytetem jest podnoszenie jakości obsługi i dostosowywanie naszej oferty do gustów i potrzeb klientów. Jednocześnie chcemy podkreślić, że dużą wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa – mówi Wojciech Weiss, prezes Zarządu spółki LOTOS Paliwa.

W podróży najważniejsze jest bezpieczeństwo. Przed wyjazdem warto sprawdzić poziom oleju w silniku. Teraz na stacjach LOTOS dostępny jest najnowszy olej LOTOS Aurum oraz inne oleje produkcji LOTOS Oil w opakowaniu 1l. Co ważne, olej LOTOS można dolać nawet, gdy obecnie zalany jest produkt innej marki. Wystarczy, że zachowa się parametry jakościowe i zgodność ze specyfikacją.

Hot dogi za 1 grosz

Z początkiem lipca na stacjach LOTOS wystartowała promocja skierowana przede wszystkim do rodzin podróżujących z dziećmi. Ulubiona przekąska podróżnych jest teraz dostępna za 1 grosz. Wystarczy zatankować 25 litrów dowolnego paliwa i kupić kawę, inny napój z kawiarki Cafe Punkt lub napój Dynamic. Po spełnieniu tych dwóch warunków można odebrać hot doga dla siebie i podróżujących z nami dzieci, płacąc tylko 1 grosz za każdego hot-doga. Jeśli kierowca pojawi się na stacji bez pociech, także otrzyma jednego hot doga za 1 grosz, po spełnieniu warunków zakupowych. Więcej o tej promocji piszemy TUTAJ.

Wyświetlenia: 537

Inwestycje infrastrukturalne w Warszawie – kiedy kolejne etapy obwodnicy?

25.09.2020

Sprawna dostawa szczepionek przeciwko COVID-19

7.09.2020

Pracowity okres wakacyjny na drogach

1.09.2020

Kolejna reforma górnictwa zablokowana. Kopalniom grożą bankructwa

23.08.2020

Ile zapłacimy za tarcze antykryzysowe?

19.08.2020

KE zgadza się na przejęcie Grupy Lotos przez PKN Orlen, ale stawia warunki

23.08.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Coraz więcej elektromobilności na drogach krajowych

10.09.2020

A4 koło Krzyżowej jest przejezdna, ale wymaga docelowej naprawy

26.08.2020

Radial rozpoczyna działalność operacyjną w Polsce - nowy gracz na polskim rynku logistyki dla e-commerce

15.09.2020

Nowe wcielenie ikony wśród roadsterów coraz bliżej – kompleksowe testy drogowe idą pełną parą

28.08.2020

Polskie MŚP teoretycznie są eko. W praktyce do zielonych inwestycji z rezerwą podchodzi aż 83 proc. firm Prezentacja wyników raportu EFL „Zielona energia w MŚP. Pod lupą”

1.09.2020

Centrum Królewska z odnowionym certyfikatem

20.08.2020