Circle K wraz z PCK przekazało seniorom kolejne 1200 paczek,  dzięki zaangażowaniu klientów sieci

Circle K wraz z PCK przekazało seniorom kolejne 1200 paczek, dzięki zaangażowaniu klientów sieci

28.07.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Circle K wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem wspiera seniorów w całej Polsce. W kwietniu firma ufundowała 5000 paczek z produktami spożywczymi, a teraz, dzięki zaangażowaniu uczestników Circle K Extra Club, którzy przekazali zebrane na kartach lojalnościowych punkty, kolejne 1200 paczek dotarło do najbardziej potrzebujących seniorów. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na osoby starsze oraz znajdujące się w grupie ryzyka, które podczas pandemii mogą potrzebować pomocy w codziennych zakupach.

Gdy zobaczyliśmy rezultaty naszej wielkanocnej akcji, w której przekazaliśmy 5000 paczek, wiedzieliśmy, że to nie koniec tej inicjatywy. Pozytywne emocje obdarowanych, wolontariuszy i naszych pracowników, którzy byli zaangażowani w przygotowanie paczek zawierających pieczywo, jajka, nabiał, wędliny, słodycze i inne produkty dostępne na stacjach Circle K, zainspirowało nas do tego, aby także nasi klienci mogli włączyć się do projektu.

Przez kilka tygodni osoby należące do Circle K Extra Club mogły przekazać dowolną liczbę punktów, zebranych na swoich kartach. Finalnie zebraliśmy ponad 1,7 miliona punktów, co oznacza, że kolejne 1200 paczek dotrze do potrzebujących powiedział Rafał Droździak, Dyrektor ds. Komunikacji i Marketingu w Circle K Polska.

Dzięki paczkom żywnościowym i paliwu ufundowanemu przez sieć Circle K możemy dotrzeć z pomocą tam, gdzie jest najbardziej potrzebna i w czasie, w którym wyjście do sklepu może dla osoby starszej oznaczać zagrożenie dla zdrowia. Nasi podopieczni doceniają, że ta pomoc jest kontynuowana i mogą dbać o swoje bezpieczeństwo – powiedziała Małgorzata Szukała, Kierowniczka Działu Promocji i Pozyskiwania Dochodów z Biura Zarządu Głównego Polskiego Czerwonego Krzyża.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na osoby starsze oraz znajdujące się w grupie ryzyka, które w okresie trwania pandemii powinny zostać otoczone opieką. Działanie wspólnie z PCK w akcji „Paczka dla Seniora” to tylko jedna z wielu inicjatyw podejmowanych w ostatnich miesiącach przez sieć stacji Circle K. W czerwcu na stacjach aktywna była akcja „Little Thank You”, w ramach której każdy mógł podziękować swoim „bohaterom codzienności” – sąsiadce, która zrobiła dla nas zakupy, wolontariuszowi, który wyprowadził naszego psa czy babci za przepyszne ciasto. Jako wyraz wdzięczności na stronie www.circlekthanks.eu/pl przekazać można było voucher online na jeden ze 100 000 upominków ufundowanych przez Circle K. Natomiast w akcji trwającej od 16 marca do 21 maja na wszystkich stacjach w Polsce dostępna była darmowa kawa dla pracowników służby zdrowia i służb mundurowych, którzy są szczególnie zaangażowani w walkę z koronawirusem. Na całym świecie w ramach tego działania przekazano ponad 2 miliony gorących napojów.

Circle K

Wyświetlenia: 357

Spokojny sen z BekaertDeslee na dłużej w parku SEGRO

13.10.2020

Czeka nas drugi kryzys w branży gastronomicznej?

18.09.2020

Znamy wyniki konkursu „Pomorska Miss Scania 2020”

5.10.2020

Inwestycje drogowe są realizowane zgodnie z planem i wytycznymi sanitarnymi. Koronawirus nie zatrzymuje budowy dróg

21.10.2020

Czy firmy BPO/SSC przeniosą biznes do Polski

1.10.2020

Bezrobocie po-COVIDowe rośnie. Kryzys uderza w osoby młode

3.09.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

16 bezemisyjnych Trollino 12 wzbogaci flotę przewoźnika Stadtwerke Solingen

26.10.2020

Centrum dystrybucyjne CCC we współpracy z PSI wdrożyło system automatycznego sterowania wózkami

3.09.2020

Elektryczne Solarisy otwierają nowy rozdział w komunikacji miejskiej w Toruniu

1.10.2020

CEVA Logistics wzmacnia obecność w Ameryce Łacińskiej - uruchamia oddziały w Ekwadorze oraz Urugwaju

17.09.2020

Wodór, biodiesel, powietrze paliwami przyszłości. Czym Polacy będą tankować swoje auta za 30 lat?

28.10.2020

Elektryfikacja transportu, przemysłu i budownictwa może zredukować emisję CO2 o 60% – raport Eaton

27.10.2020