Circle K wraz z PCK przekazało seniorom kolejne 1200 paczek,  dzięki zaangażowaniu klientów sieci

Circle K wraz z PCK przekazało seniorom kolejne 1200 paczek, dzięki zaangażowaniu klientów sieci

28.07.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Circle K wspólnie z Polskim Czerwonym Krzyżem wspiera seniorów w całej Polsce. W kwietniu firma ufundowała 5000 paczek z produktami spożywczymi, a teraz, dzięki zaangażowaniu uczestników Circle K Extra Club, którzy przekazali zebrane na kartach lojalnościowych punkty, kolejne 1200 paczek dotarło do najbardziej potrzebujących seniorów. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na osoby starsze oraz znajdujące się w grupie ryzyka, które podczas pandemii mogą potrzebować pomocy w codziennych zakupach.

Gdy zobaczyliśmy rezultaty naszej wielkanocnej akcji, w której przekazaliśmy 5000 paczek, wiedzieliśmy, że to nie koniec tej inicjatywy. Pozytywne emocje obdarowanych, wolontariuszy i naszych pracowników, którzy byli zaangażowani w przygotowanie paczek zawierających pieczywo, jajka, nabiał, wędliny, słodycze i inne produkty dostępne na stacjach Circle K, zainspirowało nas do tego, aby także nasi klienci mogli włączyć się do projektu.

Przez kilka tygodni osoby należące do Circle K Extra Club mogły przekazać dowolną liczbę punktów, zebranych na swoich kartach. Finalnie zebraliśmy ponad 1,7 miliona punktów, co oznacza, że kolejne 1200 paczek dotrze do potrzebujących powiedział Rafał Droździak, Dyrektor ds. Komunikacji i Marketingu w Circle K Polska.

Dzięki paczkom żywnościowym i paliwu ufundowanemu przez sieć Circle K możemy dotrzeć z pomocą tam, gdzie jest najbardziej potrzebna i w czasie, w którym wyjście do sklepu może dla osoby starszej oznaczać zagrożenie dla zdrowia. Nasi podopieczni doceniają, że ta pomoc jest kontynuowana i mogą dbać o swoje bezpieczeństwo – powiedziała Małgorzata Szukała, Kierowniczka Działu Promocji i Pozyskiwania Dochodów z Biura Zarządu Głównego Polskiego Czerwonego Krzyża.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na osoby starsze oraz znajdujące się w grupie ryzyka, które w okresie trwania pandemii powinny zostać otoczone opieką. Działanie wspólnie z PCK w akcji „Paczka dla Seniora” to tylko jedna z wielu inicjatyw podejmowanych w ostatnich miesiącach przez sieć stacji Circle K. W czerwcu na stacjach aktywna była akcja „Little Thank You”, w ramach której każdy mógł podziękować swoim „bohaterom codzienności” – sąsiadce, która zrobiła dla nas zakupy, wolontariuszowi, który wyprowadził naszego psa czy babci za przepyszne ciasto. Jako wyraz wdzięczności na stronie www.circlekthanks.eu/pl przekazać można było voucher online na jeden ze 100 000 upominków ufundowanych przez Circle K. Natomiast w akcji trwającej od 16 marca do 21 maja na wszystkich stacjach w Polsce dostępna była darmowa kawa dla pracowników służby zdrowia i służb mundurowych, którzy są szczególnie zaangażowani w walkę z koronawirusem. Na całym świecie w ramach tego działania przekazano ponad 2 miliony gorących napojów.

Circle K

Wyświetlenia: 127

Siła sieci serwisowej

30.07.2020

Kup opony i otrzymaj zwrot cash back

7.08.2020

Mercedes-Benz i NVIDIA opracują programowalną architekturę obliczeniową na potrzeby funkcji zautomatyzowanej jazdy w przyszłej flocie samochodów

1.07.2020

Polska nie zamknęła placów budowy na czas epidemii. Dzięki temu nie mamy dzisiaj przestojów w inwestycjach

8.07.2020

DHL Express i Boeing zacieśniają powietrzne więzy

29.07.2020

16 inwestycji zwiększających bezpieczeństwo ruchu drogowego

30.06.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Wychodzenie z kryzysu nie będzie łatwe. Przedsiębiorcy chcą rozmawiać z rządem

13.07.2020

Letnie podróże bez poślizgów – co to jest aquaplaning i jak się przed nim uchronić

25.06.2020

Czy niższa stawka VAT może wspomóc gospodarkę po pandemii?

25.06.2020

Czego o biznesie nauczyła nas pandemia

6.08.2020

Spotkanie Letnie Niemieckiej Izby Handlowej w salonie Mercedesa w Gdyni

5.08.2020

Jest przetarg na projekt i budowę I odcinka DK75 Brzesko-Nowy Sącz, czyli II etapu „łącznika brzeskiego”

3.07.2020