ROBYG: pozwolenie na budowę kolejnego etapu City Sfera

ROBYG: pozwolenie na budowę kolejnego etapu City Sfera

29.07.2020
Czas czytania ok. 3 minut

Rozpoczęcie budowy w lipcu 2020

Grupa ROBYG otrzymała pozwolenie na budowę kolejnego etapu inwestycji City Sfera w warszawskich Włochach. Obejmie on 89 lokali o metrażach od 30,74 m2do 89,65m2. Budowa rozpocznie się w lipcu 2020, a zakończenie prac planowane jest na grudzień 2021. Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Grupa ROBYG zapewnia mieszkańcom swoich osiedli liczne, innowacyjne rozwiązania technologiczne – które wspierają ekologię i pozwalają zmniejszać koszty eksploatacyjne mieszkań.

„Obserwujemy powrót zainteresowania klientów zakupem mieszkania – tak, jak przewidywaliśmy, wpływ koronawirusa na branżę deweloperów mieszkaniowych był krótkoterminowy. Zmieniają się nieco preferencje klientów – nadal bardzo popularne są mieszkania mniejsze, jednak klienci coraz częściej rozważają pracę zdalną, więc szukają bardziej komfortowych mieszkań, lepiej zaprojektowanych, oddzielających części mieszkaniowe i przeznaczone do pracy. Z pewnością znaczenia nabierają kwestie dotyczące infrastruktury osiedli, terenów zielonych, elementów zaprojektowanych z myślą o dzieciach, seniorach, czy osobach niepełnosprawnych. Klienci oczekują też zaawansowanych technologii i ekologii – jak system SMART HOUSE, oświetlenie LED, fotowoltaika, systemy monitoringu i bezpieczeństwa, a także instalacje światłowodowe. Wszystkie te elementy można znaleźć w każdej inwestycji ROBYG, także na osiedlu City Sfera w warszawskich Włochach – gdzie gotowe do zamieszkania lokale są już w cenie 8.800 zł za m2. Warto zwrócić też uwagę na ofertę mieszkań z balkonami, tarasami i ogródkami – co w ostatnim czasie zaczęło mocno wpływać na decyzje zakupowe klientów. Dla osób szukających okazji inwestycyjnych proponujemy zaś mikroapartamenty Modern Space – w sąsiedztwie osiedla City Sfera. Oprócz możliwości odliczenia VAT mamy obecnie atrakcyjne promocje wakacyjne – ceny zaczynają się od 8700zł/m2” mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu ROBYG SA.

City Sferajest doskonale zlokalizowana –niedaleko centrum Warszawy, na pograniczu Ochoty, Woli i Włoch.Jest to świetnie skomunikowana część miasta, z której łatwo przemieścić się do pracy – ale też do rozrywkowej części miasta – niezależnie od wybranego środka transportu. Sama okolica przypomina angielskie miasta-ogrody, charakteryzujące się architekturą w przyjaznych rozmiarach i dbałością o zielone otoczenie.

Wszystkie osiedla mają doskonale zaprojektowaną zieleń niską i wysoką, aby redukować wpływ promieniowania słonecznego, przegrzewania otoczenia i retencjonowanie wody – przez system korzeniowy oraz liście – czyli powierzchnię biologicznie czynną. Ponadto:

· pnącza na ścianach zewnętrznych to dodatkowa produkcja tlenu – z płaszczyzn pionowych – oraz pochłanianie CO2, a także obniżenie temperatury zewnętrznej na elewacji

· dachy budynków w technologii stropodachu odwróconego z powierzchnią żwirową pozwalają na retencjonowanie wody raz zmniejszenie przegrzewania

· oświetlenie LED w częściach wspólnych w budynków zmniejsza zużycie energii elektrycznej

Na osiedlach ROBYG dostępna jest pełna instalacja światłowodowa, panele fotowoltaiczne, klimatyzacja, elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne oraz system monitoringu znacząco podwyższający bezpieczeństwo. Wykorzystanie naturalnych zasobów (np. światła słonecznego) pozwala obniżyć czynsz i dbać o środowisko.

Wszystkie osiedla ROBYG posiadają także instalację fotowoltaiczną, która wytwarza energię elektryczną zużywaną na potrzeby stref wspólnych budynku – czyli oświetlenia między innymi korytarzy, klatek schodowych, lobby czy stref fitness i miejsc zabaw dla dzieci. Jest to rozwiązanie przyjazne środowisku – wykorzystuje naturalny sposób wytwarzania energii elektrycznej, ale nie pochłania zasobów, a dodatkowo zmniejsza koszty eksploatacji budynku, co mieszkańcy odczuwają w portfelu.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House firmy Keemple. Klienci nie muszą ponosić za to rozwiązanie żadnych dodatkowych opłat. Smart House umożliwia zdalne sterowane domową elektroniką, ogrzewaniem, a także systemem bezpieczeństwa.

Grupa ROBYG

Wyświetlenia: 164

Umowy na dokończenie węzłów drogowych i robót w zakresie BRD na obwodnicy Wałcza podpisane

3.07.2020

Nowe rozmiary MICHELIN CrossClimate+ na rynku

25.06.2020

Program inwestycji dla obwodnicy Nakła Śląskiego oraz Świerklańca w ciągu drogi krajowej nr 78 podpisany

26.06.2020

Ruch na DK1 na wysokości Bogusławic przywrócony

3.07.2020

FedEx i Microsoft łączą siły transformując handel detaliczny #MicrosoftMówi

6.08.2020

ONSIGHT CONNECT jeszcze bliżej klienta

31.07.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

50 pojazdów Scania dla FREJA Transport & Logistics

30.07.2020

Poczuj sportowe emocje z kolekcją Shell Motorsport

22.07.2020

Floty chcą certyfikowanych serwisów

15.07.2020

Wsparcie dla pracowników sektora transportu i logistykiw czasie koronawirusa. Firma UTA dostarcza kontenery sanitarnena potrzeby niemieckiej inicjatywy branżowej #LogistikHilft

4.08.2020

Spotkanie Liderów Sektora Motoryzacyjnego z udziałem Macieja Oleksowicza

13.07.2020

Tarcze antykryzysowe okiem doradcy podatkowego. Podsumowanie przepisów pomocowych

23.07.2020