599 tanich stacji w polskiej sieci DKV

599 tanich stacji w polskiej sieci DKV

17.08.2020
Czas czytania ok. 2 minut

DKV powiększa sieć stacji o kolejne punkty lokalnych marek, na których cena liczona jest na bazie stawek hurtowych.Od początku sierpnia należą do niej wszystkie stacje Moya, a także nowi operatorzy, jak: Generon, Neo, Hawa, Petrodom, E100, Faraon czy ICF Paliwa. Stawki za paliwo są tu średnio 35 gr niższe. Aktualnie w sieci z tzw. „cenami z listy” jest już 599 stacji.Wkrótce dojdzie kilkadziesiąt nowych.

Specjalna cena wynika z modelu, w jakim jest kalkulowana. Podstawą do jej obliczenia jest cena hurtowa DKV wyliczana w oparciu o ceny SPOT, dzięki czemu proponowane przez DKV stawki nie są w żaden sposób zależne od chwilowej polityki cenowej danej stacji. Dodatkowo, ceny uwzględniają rabat wynegocjowany przez DKV dla klientów. Dzięki takim rozwiązaniom przewoźnicy mogą tankować w cenie średnio 35 groszy niższej niż ta na okolicznych stacjach.

W skład sieci wchodzi dziś: 257 stacji Moya, 110 stacji Amic, 91 stacji Pieprzyk, 51 stacji Lotos, 12 stacji Generon, 8 stacji Bobryk, 7 stacji Citronex, 6 stacji Makro, 5 stacji Neo, 4 stacje Uniwar, 4 stacje Hawa, po 3 stacje Baltic Trade, Petrodom i Watis, po 2 stacje Pekaes, E100, Fel Tank, Safari, Gramax, Faraon, DG i po jednej stacji: Stan-Oil, Exoil. Lomax, Burboil, Wostim, Areca, Darkon, Unipetrolium, GT, Euro – Tank, Piotrans, Nevada Center, SPS, Oil Transfer, Stefaniuk, Olkop, Eko-Tank, Euro-Oil, Petrocar, Agromex, ICF Paliwa.

Tanie stacje znajdują się w całej Polsce, w tym w kluczowych lokalizacjach. W obszarach przygranicznych: z Niemcami na zachodzie, z Czechami i Słowacją na południu, z Białorusią, Ukrainą i Litwą na wschodzie oraz na najważniejszych skrzyżowaniach w kraju, a także przy głównych portach morskich w Gdańsku, Gdyni i Świnoujściu. Zlokalizowane są też w rejonie Warszawy i wzdłuż autostrady A2 - która tworzy oś wschód-zachód między Brześciem a Frankfurtem. Aktualną mapę tanich stacji można znaleźć w serwisie internetowym DKV Maps do planowania tras i tankowań – dla wybranego odcinka drogi system wskazuje trzy najtańsze lokalizacje.

Oferta skierowana jest do wszystkich klientów DKV, niezależnie od ich planów rabatowych. Stawki na stacjach z ,,cenami z listy” ustalane są każdego dnia. Bieżącą cenę paliwa można sprawdzić po zalogowaniu na stronie internetowej w zakładce ,,Ceny oleju napędowego w Europie”.

"Najniższe stawki w Polsce plus paliwo świetnej jakości to znakomity powód, by skorzystać z oferty DKV." – mówi Mariusz Derdziak, kierownik sprzedaży DKV Euro Service Polska. ,,Cały czas powiększamy sieć stacji z ,,cenami z listy”. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom najszerszą sieć akceptacji dostępną przy pomocy jednej, niezależnej karty paliwowo-serwisowej. Priorytetami dla DKV były zawsze jakość oraz kompleksowość naszych usług. Umowy z nowymi partnerami są tego najlepszym przykładem.” – dodaje Mariusz Derdziak.

Obecnie naszą kartą można płacić na blisko 5000 stacjach w Polsce. Siec stacji DKV obejmuje zarówno znane międzynarodowe marki jak i lokalnych operatorów.

DKV Euro Service Polska

Wyświetlenia: 416

Sezon grzybowy także w logistyce - Fracht FWO dostarcza kilka ton świeżych kurek do USA

1.10.2020

DCT Gdańsk otwiera przedstawicielstwo na Czechy i Słowację

7.09.2020

Znamy wyniki konkursu „Pomorska Miss Scania 2020”

5.10.2020

BM Reflex: Dynamiczne zmiany cen paliw na części stacji

4.10.2020

Zmiany w prawie budowlanym ukłonem w stronę inwestorów

28.09.2020

Miłośniczki klasycznych Mercedesów spotkały się w Janowie Podlaskim

28.08.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Czy firmy BPO/SSC przeniosą biznes do Polski

1.10.2020

Internet Rzeczy przyszłością logistyki? DHL publikuje raport „Next-Generation Wireless in Logistics”

27.08.2020

Ranking „Best Global Brands 2020”: Mercedes-Benz po raz kolejny najcenniejszą luksusową marką motoryzacyjną na świecie

21.10.2020

#pomagamypomagać – pomoc dla szkół

25.09.2020

Volvo FH z I-Save staje się jeszcze bardziej wydajne, oszczędność wynosi nawet do 10 procent

27.08.2020

uta.com |strona 1/3Informacja prasowa20października 2020r.UTA One®Move –nowe urządzenie pokładowe przeznaczone do samochodów osobowych ifurgonetek zmyślą ooptymalizacji zarządzania flotą lekkich pojazdów

20.10.2020