LOTOS LOTOSEPT w nowych opakowaniach podbija Zakopane

LOTOS LOTOSEPT w nowych opakowaniach podbija Zakopane

3.09.2020
Czas czytania ok. 3 minut

W sierpniu spółka LOTOS Oil wyprodukowała płyn do dezynfekcji rąk w nowych opakowaniach o pojemności 100 ml. Dzięki współpracy z Urzędem Miasta Zakopane, ponad 2 tys. dzieci otrzymało go na początku roku szkolnego. Spółka promowała także bezpieczne zachowania podczas wydarzeń organizowanych w kurorcie w czasie wakacji.

Od września dzieci wróciły do szkół, dlatego LOTOS Oil dbając o bezpieczeństwo najmłodszych, zaopatrzył placówki zlokalizowane na terenie Zakopanego w bardzo potrzebne dziś środki do dezynfekcji. W ramach akcji edukacyjnej, którą spółka prowadzi wśród uczniów, do szkół zostaną dostarczone również kolorowe plakaty informacyjne w formie komiksu. Współpraca z Zakopanem polega również na zakupie płynów w większej pojemności dla obywateli i na potrzeby bieżącej dezynfekcji.

Na bieżąco dostosowujemy nasze działania do zmieniającej się sytuacji w kraju. Na początku pandemii wsparliśmy służby medyczne i mundurowe, bo tam ta pomoc była wtedy najbardziej potrzebna. Kolejny krokiem było rozpoczęcie przez LOTOS Oil produkcji płynów do dezynfekcji, które w pierwszej kolejności zostały zaoferowane klientom spółki. Płyny, w formie darowizny, przekazaliśmy również do wielu miejsc w całej Polsce. Teraz trafiły one do najmłodszych – mówi Paweł Jan Majewski, prezes Zarządu Grupy LOTOS.

Produkcję płynu do dezynfekcji rąk LOTOSEPT rozpoczęliśmy w połowie kwietnia br., w czasie gdy niedobór na rynku tego rodzaju produktów utrudniał funkcjonowanie wielu przedsiębiorcom. Płyn LOTOSEPT F do dezynfekcji powierzchni, podłóg, ścian i mebli wprowadziliśmy na rynek miesiąc później. Oba płyny, jako jeden z elementów programu „Razem w przyszłość”, trafiły w atrakcyjnych cenach do naszych kontrahentów. Teraz, w nowej, mniejszej wersji, chcemy dotrzeć z LOTOSEPTEM do szerszej grupy odbiorców i tym samym wesprzeć walkę nas wszystkich z koronawirusem – tłumaczy Adam Sekściński, prezes Zarządu LOTOS Oil.

LOTOS Oil promował bezpieczne zachowania uczestników wydarzeń organizowanych w mieście w czasie wakacji. Dzięki tej inicjatywie, podczas Targów Produktów Regionalnych, które odbyły się w sierpniu na Równi Krupowej, rozdane zostały płyny do dezynfekcji oraz firmowe upominki. W trakcie eventu obecna była także maskotka – Lotosepcik – która zachęcała wszystkich uczestników do higieny i dezynfekcji dłoni, co najbardziej spodobało się oczywiście najmłodszym.

LOTOSEPT rozdawano także podczas Festivalu Folkloru Ziem Górskich i Kina Letniego w Zakopanem. Spora część środków dezynfekujących dłonie została przekazana też do Miejskiej Galerii Sztuki im. Władysława hrabiego Zamoyskiego w Zakopanem. Zarówno mieszkańcy, jak i turyści zwiedzający miasto mogli w bezpieczny sposób spędzać swój wolny czas i korzystać z atrakcji, jakie przygotował kurort.

Płyny do dezynfekcji LOTOSEPT, w każdej z pojemności, dostępny jest również na stacjach paliw LOTOS.

LOTOS Oil

Wyświetlenia: 302

Czy firmy BPO/SSC przeniosą biznes do Polski

1.10.2020

Tanie jesienne tankowanie na Circle K Express

18.09.2020

Pierwszy krok do realizacji obwodnicy Sztumu

15.10.2020

Kierowcy z Niemiec spowodowali najwięcej szkód na polskich drogach

14.10.2020

CEVA Logistics otwiera pierwszy oddział w Kazachstanie i umacnia pozycję w Azji Środkowej

19.10.2020

„Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”

22.10.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

LOTOS Kolej odmładza tabor we współpracy z CARGOUNIT

7.09.2020

Postępy prac na S7. Raport z realizacji jednej z najważniejszych dróg w Polsce

16.10.2020

ROBYG: ponad 100 tys. zł na pomoc w walce z koronawirusem

28.08.2020

Realizacja S19 nie zwalnia tempa. Prace przygotowawcze, kolejne przetargi i intensywne prace budowlane

5.10.2020

Dachser: towar wagi ciężkiejw trasie

1.09.2020

Ekonomia kontra zdrowie publiczne - czy rząd wprowadzi kolejny lockdown?

29.09.2020