Pomorska Miss Scania 2020 z głosowaniem online

Pomorska Miss Scania 2020 z głosowaniem online

7.09.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Tegoroczna edycja legendarnego konkursu na najpiękniejszy pojazd ciężarowy Scania odbędzie się w formie głosowania online na dedykowanej stronie internetowej. Dzięki nowej formule konkursu jest on bardziej dostępny dla właścicieli tuningowanych pojazdów Scania z całej Polski.

Pomorska Miss Scania od prawie dwudziestu lat przyciąga fanów i pasjonatów ciężkich pojazdów użytkowych marki Scania, odwiedzających gdański oddział firmy. W tym czasie konkurs znacznie się rozwinął. Rośnie liczba zgłoszeń pojazdów, wystawców oraz gości odwiedzających wydarzenie.

Z uwagi na wyjątkową sytuację w tym roku, związaną z pandemia koronawirusa oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników konkursu, jak i wszystkich odwiedzających nas gości, zdecydowaliśmy się na zorganizowanie Pomorskiej Miss Scania 2020 w formie online. To konkurs, na który fani marki czekają cały rok. Dlatego nie możemy ich zawieść i mimo niesprzyjających warunków konkurs musi się odbyć! Choć nie spotkamy się w formie pikniku i tradycyjnego zlotu, który miłośnicy marki tak cenią, to wciąż mogą oni zadecydować o wyborze najlepiej przygotowanego, najpiękniejszego pojazdu Scania. Warto podkreślić, że nowa formuła jest okazją dla tych właścicieli pojazdów ciężarowych, którzy do tej pory nie mogli się z nami spotkać w naszym gdańskim oddziale – komentuje Sławomir Hofman, dyrektor oddziału, Scania Gdańsk.

Zgłoszenia do konkursu Pomorska Miss Scania 2020 można składać od 4 września do 30 września br. na stronie www.pomorskamissscania.pl. Zgłoszenie do konkursu polega na wysłaniu zdjęcia pojazdu Scania przez właściciela lub użytkownika pojazdu oraz zaakceptowaniu regulaminu konkursu. W tym roku pojazdy Scania będą oceniane w trzech kategoriach. Tytuł w kategorii Pomorska Miss Scania zostanie przyznany na podstawie liczby głosów oddanych przez internautów. Nagroda w kategorii Pomorska Miss Scania Weteran Szos dla najlepiej utrzymanych pojazdów wyprodukowanych przed 1990 r. trafi do właściciela samochodu na podstawie głosów jury składającego się z przedstawicieli mediów branżowych. Z kolei Nagrodę dyrektora gdańskiego oddziału Scania tradycyjnie przyzna dyrektor Scania Gdańsk.

Po zakończeniu głosowania wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej wydarzenia oraz na fanpage’u Scania Polska na Facebooku do 2 października 2020 r. Partnerem wydarzenia jest firma Michelin Polska S.A.

Scania Polska

Wyświetlenia: 625

Andrzej Klimek dołączył do zespołu Fracht FWO Polska

13.10.2020

IVECO S‑WAY NP 460 zdobywa tytuł „Zrównoważonej Ciężarówki Roku 2021” w kategorii Ciągniki Siodłowe

9.11.2020

Program szkoleń EQ Tour – poznaj zelektryfikowane modele Mercedes-Benz

6.10.2020

Najwięcej umów najmu podpisano na wrocławskim rynku biurowym

3.11.2020

Co z zadłużeniem budżetu państwa?

9.10.2020

Modele DAF CF i XF z unikatowym pakietem — wymarzone pojazdy ciężarowe dla właścicieli i kierowców

19.11.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Klaudiusz Pomykała na czele wrocławskiego biura Cresa Polska

6.10.2020

Polacy pracują coraz dłużej na nowy samochód

12.11.2020

BM Reflex: Czy spadek cen ropy przełoży się na ceny paliw na stacjach?

30.10.2020

Większość świateł polskich aut świeci niewłaściwie, dlatego trzeba regularnie je sprawdzać!

5.11.2020

Pomimo negatywnego stanowiska GDDKiA wzrośnie opłata za przejazd koncesyjnym odcinkiem A4

1.10.2020

Wygrana Joe Bidena może zmienić dialog USA-Polska w kwestiach społecznych

16.11.2020