Jesień w towarzystwie Minionków na stacjach Circle K.

Jesień w towarzystwie Minionków na stacjach Circle K.

9.09.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Fani żółtych ludzików doskonale znają oddanego sprawie Kevina, nieokrzesanego Stuarta, zaangażowanego Dave’a i słodkiego Boba. Teraz dołącza do nich nieco roztargniony Otto, który wraz całą z ekipą czeka od 9 września na stacjach Circle K. Wystarczy zatankować lub zrobić zakupy na stacji, aby otrzymać magnetyczne naklejki i znaczki, umożliwiające zebranie całej drużyny – unikalnej kolekcji maskotek i szklanek z wizerunkiem Minionków, w promocyjnej cenie. Akcja potrwa do 9 grudnia.

Kolejna część Minionków pojawi się w kinach dopiero w przyszłym roku, jednak już teraz

w domach klientów Circle K zagościć mogą nieokiełznani agenci do zadań specjalnych. Kampania promocyjna trwa od 9 września do 9 grudnia (lub do wyczerpania zapasów)

na stacjach paliw Circle K w całej Polsce. Szczegóły promocji i jej regulamin można znaleźć na stronie Circle K lub porozmawiać o niej z chatbotem.

- Powrót do szkoły i obowiązków zawodowych po wakacyjnej przerwie bywa trudny.

Humor naszych klientów poprawić może unikalna kolekcja Minionków, która już jest dostępna na stacjach Circle K. Warto skorzystać z promocji i zebrać wszystkie magnetyczne naklejki i znaczki niezbędne do zdobycia fantastycznej kolekcji maskotek oraz szklanek z postaciami Minionków, uwielbianych na całym świecie. Dla uczestników programu lojalnościowego Circle K Extra Club przygotowaliśmy specjalne warunki promocji, umożliwiające szybsze zebranie kolekcjimówi Rafał Droździak, szef Marketingu i Komunikacji w Circle K Polska.

Jak zdobyć Minionki?

Naklejkę magnetyczną i znaczek z wizerunkiem Minionka można otrzymać za zatankowanie minimum 25 litrów dowolnego paliwa oraz za zakupy w sklepie o wartości minimum 15 PLN.

Przy tankowaniu paliw premium – milesPLUS – można otrzymać dwie naklejki i dwa znaczki. Tankowanie i zakupy sumują się, co oznacza, że przy jednej wizycie na stacji można otrzymać nawet trzy naklejki i trzy znaczki. Osoby, które zgromadzą sześć znaczków (lub pięć, w przypadku Uczestników Circle K Extra Club) mogą zakupić pluszową maskotkę lub szklankę z rabatem nawet do 69%. Szczegóły promocji i jej regulamin można znaleźć na stronie

Circle K Polska

Wyświetlenia: 310

Sektor IT wygenerował 65% popytu na biura we Wrocławiu w pierwszym półroczu

7.08.2020

Ceny prądu urosną wraz z obrotami gospodarki

8.09.2020

Znamy chętne firmy do zaprojektowania i budowy obwodnicy Lipska

13.08.2020

Powołanie Wiceprezesa Zarządu ds. Produkcji i Handlu Grupy LOTOS

7.09.2020

Kontroluj ciśnienie – także w oponach

9.09.2020

Volvo dostarczy elektryczne autobusy miejskie do Gliwic

23.08.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Dekarbonizacja ciężkiego transportu i rola wodoru

25.09.2020

KH-KIPPER Nominacja do prestiżowej nagrody Trailer Innovation 2021

5.08.2020

Rekordowa sprzedaż SsangYong Motor na świecie

19.08.2020

BM Reflex: W hurcie stabilnie, na stacjach paliw nieco drożej

10.08.2020

Trójmiasto idzie po milion

11.08.2020

Sierpień z wyraźnym odbiciem na bydgoskim lotnisku

7.09.2020