DHL Parcel i Militaria.pl z wyjątkową usługą dla klientów kupujących online

DHL Parcel i Militaria.pl z wyjątkową usługą dla klientów kupujących online

14.09.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Militaria.pl, we współpracy z DHL Parcel, oferuje swoim klientom usługę dostawy następnego dnia, dla zamówień złożonych do późnych godzin wieczornych. Graniczną porą jest 22. Taka usługa jest szczególnym przykładem elastycznego podejścia do potrzeb i preferencji klienta.

Militaria.pl to sklep internetowy z akcesoriami survivalowymi, sportowymi i specjalistycznymi, które mogą kojarzyć się z wyposażeniem bohaterów kultowych filmów akcji. Niezwykły asortyment wymaga również stosowania niecodziennych rozwiązań w kwestii dostawy. Jest to możliwe, dzięki współpracy z DHL Parcel, kluczowym partnerem logistycznym dla branży e-commerce.

- Jednym z istotnych kryteriów dla klientów sklepów internetowych jest informacja o czasie dostawy. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom odbiorców, wspólnie z Militaria.pl wprowadziliśmy gwarancję doręczenia następnego dnia, dla wszystkich zamówień złożonych do 22. Umiejętność dopasowania profilu operacji magazynowych do dedykowanych potrzeb klienta – to wyróżnik serwisu DHL Parcel, a także czynnik, który w znacznej mierze decyduje o efektywnej obsłudze sektora e-commerce – komentuje Magdalena Bugajło – Dyrektor ds. Komunikacji Marketingowej i PR w DHL Parcel.

Ogromne znaczenie dla obsługi klientów e-commerce ma także precyzyjnie zaprojektowana sieć infrastruktury krajowej i otwartość na indywidualne oczekiwania parterów biznesowych. Kluczowa jest także optymalna lokalizacja centrów sortowania i terminali, czy bieżące dostosowywanie obsady i tras kurierskich do posiadanego wolumenu.

- Jesteśmy dumni z tego, że jako jedyni w Polsce i jedni z nielicznych na świecie, dajemy naszym klientom możliwość składania zamówień do godz. 22 z gwarancją dostarczenia przesyłki następnego dnia. Oczywiście bez dodatkowych opłat. Jeżeli dodamy do tego możliwość wyboru spośród kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych dostępnych "natychmiast" na stanie magazynowym, nasz klient jest obsługiwany w sposób niedostępny w innych e-sklepach bez względu na branżę – podkreśla Kamil Skrzypczak – Prezes Zarządu Militaria.pl

Militaria.pl to marka doskonale znana wśród pasjonatów survivalu, sportu i niezwykłych przygód. Ceniona za najwyższej jakości asortyment, poziom obsługi klienta, a także niezwykle szybką i sprawną dostawę.

DHL Parcel

Wyświetlenia: 164

Siła sieci serwisowej

30.07.2020

Rynek cargo próbuje złapać wiatr

31.07.2020

Poczuj sportowe emocje z kolekcją Shell Motorsport

22.07.2020

Hybrydy–jak jeżdżą, po co są i dla kogo? Nowy odcinek podkastu Mercedes-Benz „Półgodziny z gwiazdą”

15.09.2020

Joint venture smarta z globalnym kierownictwem oraz spółką smart Europe GmbH

4.08.2020

Radom kupuje kolejnych 9 elektrycznych Solarisów!

26.08.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

LOTOS LOTOSEPT w nowych opakowaniach podbija Zakopane

3.09.2020

BM Reflex: W hurcie stabilnie, na stacjach paliw nieco drożej

10.08.2020

Kolejne kraje dołączają do europejskiego systemu opłat drogowych. To ułatwienie dla kierowców i właścicieli firm transportowych

1.09.2020

Opony rolnicze – czyli jak zwiększyć efektywność pracy

31.07.2020

DB Cargo Polska partnerem A.P. Moller - Maersk - rozwój towarowego transportu kolejowego na osi północ-południe

5.08.2020

Kup opony i otrzymaj zwrot cash back

7.08.2020