DHL Parcel i Militaria.pl z wyjątkową usługą dla klientów kupujących online

DHL Parcel i Militaria.pl z wyjątkową usługą dla klientów kupujących online

14.09.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Militaria.pl, we współpracy z DHL Parcel, oferuje swoim klientom usługę dostawy następnego dnia, dla zamówień złożonych do późnych godzin wieczornych. Graniczną porą jest 22. Taka usługa jest szczególnym przykładem elastycznego podejścia do potrzeb i preferencji klienta.

Militaria.pl to sklep internetowy z akcesoriami survivalowymi, sportowymi i specjalistycznymi, które mogą kojarzyć się z wyposażeniem bohaterów kultowych filmów akcji. Niezwykły asortyment wymaga również stosowania niecodziennych rozwiązań w kwestii dostawy. Jest to możliwe, dzięki współpracy z DHL Parcel, kluczowym partnerem logistycznym dla branży e-commerce.

- Jednym z istotnych kryteriów dla klientów sklepów internetowych jest informacja o czasie dostawy. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom odbiorców, wspólnie z Militaria.pl wprowadziliśmy gwarancję doręczenia następnego dnia, dla wszystkich zamówień złożonych do 22. Umiejętność dopasowania profilu operacji magazynowych do dedykowanych potrzeb klienta – to wyróżnik serwisu DHL Parcel, a także czynnik, który w znacznej mierze decyduje o efektywnej obsłudze sektora e-commerce – komentuje Magdalena Bugajło – Dyrektor ds. Komunikacji Marketingowej i PR w DHL Parcel.

Ogromne znaczenie dla obsługi klientów e-commerce ma także precyzyjnie zaprojektowana sieć infrastruktury krajowej i otwartość na indywidualne oczekiwania parterów biznesowych. Kluczowa jest także optymalna lokalizacja centrów sortowania i terminali, czy bieżące dostosowywanie obsady i tras kurierskich do posiadanego wolumenu.

- Jesteśmy dumni z tego, że jako jedyni w Polsce i jedni z nielicznych na świecie, dajemy naszym klientom możliwość składania zamówień do godz. 22 z gwarancją dostarczenia przesyłki następnego dnia. Oczywiście bez dodatkowych opłat. Jeżeli dodamy do tego możliwość wyboru spośród kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych dostępnych "natychmiast" na stanie magazynowym, nasz klient jest obsługiwany w sposób niedostępny w innych e-sklepach bez względu na branżę – podkreśla Kamil Skrzypczak – Prezes Zarządu Militaria.pl

Militaria.pl to marka doskonale znana wśród pasjonatów survivalu, sportu i niezwykłych przygód. Ceniona za najwyższej jakości asortyment, poziom obsługi klienta, a także niezwykle szybką i sprawną dostawę.

DHL Parcel

Wyświetlenia: 813

Obwodnica Szczecinka w ciągu DK20 w realizacji

14.07.2021

Transport baterii litowo-jonowych – na co zwrócić uwagę?

17.06.2021

Laureaci plebiscytu Fleet Derby 2021

21.06.2021

70 milionów pasażerów w pociągach Kolei Dolnośląskich

1.07.2021

Nowa stacja LOTOSU na trasie S61

22.06.2021

Cztery nowe filie GLS

10.06.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Bardzo dobra ocena klientów potwierdzeniem wysokiej jakości usług DB Cargo Polska

13.07.2021

Poznaj 10 faktów o sterowcach Goodyear Blimp

13.07.2021

BM Reflex: Podwyżki w hurcie wyhamowały, na stacjach wciąż drogo

12.07.2021

Textorial Park nieprzerwanie ekologiczny

30.06.2021

Nowy dyrektor Dachser Air & Sea Logistics w Polsce

1.07.2021

Rozpoczęła się budowa S11 od Koszalina do Bobolic

21.07.2021