DHL Parcel i Militaria.pl z wyjątkową usługą dla klientów kupujących online

DHL Parcel i Militaria.pl z wyjątkową usługą dla klientów kupujących online

14.09.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Militaria.pl, we współpracy z DHL Parcel, oferuje swoim klientom usługę dostawy następnego dnia, dla zamówień złożonych do późnych godzin wieczornych. Graniczną porą jest 22. Taka usługa jest szczególnym przykładem elastycznego podejścia do potrzeb i preferencji klienta.

Militaria.pl to sklep internetowy z akcesoriami survivalowymi, sportowymi i specjalistycznymi, które mogą kojarzyć się z wyposażeniem bohaterów kultowych filmów akcji. Niezwykły asortyment wymaga również stosowania niecodziennych rozwiązań w kwestii dostawy. Jest to możliwe, dzięki współpracy z DHL Parcel, kluczowym partnerem logistycznym dla branży e-commerce.

- Jednym z istotnych kryteriów dla klientów sklepów internetowych jest informacja o czasie dostawy. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom odbiorców, wspólnie z Militaria.pl wprowadziliśmy gwarancję doręczenia następnego dnia, dla wszystkich zamówień złożonych do 22. Umiejętność dopasowania profilu operacji magazynowych do dedykowanych potrzeb klienta – to wyróżnik serwisu DHL Parcel, a także czynnik, który w znacznej mierze decyduje o efektywnej obsłudze sektora e-commerce – komentuje Magdalena Bugajło – Dyrektor ds. Komunikacji Marketingowej i PR w DHL Parcel.

Ogromne znaczenie dla obsługi klientów e-commerce ma także precyzyjnie zaprojektowana sieć infrastruktury krajowej i otwartość na indywidualne oczekiwania parterów biznesowych. Kluczowa jest także optymalna lokalizacja centrów sortowania i terminali, czy bieżące dostosowywanie obsady i tras kurierskich do posiadanego wolumenu.

- Jesteśmy dumni z tego, że jako jedyni w Polsce i jedni z nielicznych na świecie, dajemy naszym klientom możliwość składania zamówień do godz. 22 z gwarancją dostarczenia przesyłki następnego dnia. Oczywiście bez dodatkowych opłat. Jeżeli dodamy do tego możliwość wyboru spośród kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych dostępnych "natychmiast" na stanie magazynowym, nasz klient jest obsługiwany w sposób niedostępny w innych e-sklepach bez względu na branżę – podkreśla Kamil Skrzypczak – Prezes Zarządu Militaria.pl

Militaria.pl to marka doskonale znana wśród pasjonatów survivalu, sportu i niezwykłych przygód. Ceniona za najwyższej jakości asortyment, poziom obsługi klienta, a także niezwykle szybką i sprawną dostawę.

DHL Parcel

Wyświetlenia: 565

Rekordowy wolumen transakcji w Łodzi

24.11.2020

Jak powinien funkcjonować dobry system kaucyjny?

12.10.2020

InPost uruchomił drugą sortownie centralną w podwarszawskim Mszczonowie

8.10.2020

Wywrotka Scania z najwyższym wynikiem w teście porównawczym w Wielkiej Brytanii

17.11.2020

Ruszamy z projektowaniem obwodnicy Łącka

28.10.2020

ID Logistics operatorem logistycznym światowego lidera na rynku e-commerce

5.11.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Kampania Goodyear Drive Results dla flot transportowych

9.11.2020

W jaki sposób kupujemy dziś mieszkania od deweloperów

12.11.2020

Czy nowe przepisy usprawniają wydawanie pozwoleń na budowę

28.10.2020

DB Cargo inwestuje w obsługę logistyczną stalowego giganta ArcelorMittal w Eisenhüttenstadt

17.11.2020

Volvo Trucks wprowadza na rynek pełną gamę elektrycznych samochodów ciężarowych w Europie w 2021 r.

5.11.2020

Tarcza Branżowa nie osłoni biznesu – oceniają eksperci inFakt

29.10.2020