Grupa EFL z nagrodą specjalną "Friendly Workplace 2020"

Grupa EFL z nagrodą specjalną "Friendly Workplace 2020"

28.09.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Grupa EFL otrzymała godło i nagrodę specjalną w III edycji konkursu "Friendly Workplace 2020". Wyróżnienie zostało przyznane za nowoczesne podejście w sferze relacji z pracownikami oraz przekrojowe działania na rzecz tworzenia otwartego i przyjaznego środowiska pracy na gruncie takich wartości jak szacunek, zaufanie i odpowiedzialność.

- Doskonale zdajemy sobie sprawę, że inwestowanie w szeroko rozumiany rozwój pracowników to długofalowy proces, który powinien być dobrze przygotowany i konsekwentnie realizowany. Od ponad 3 lat w Grupie EFL realizujemy kompleksowy program wellbeingowy, którego celem jest nie tylko wspieranie pracowników w budowaniu kompetencji zawodowych, ale również w ich całościowym rozwoju. Chcieliśmy stworzyć takie środowisko pracy, które pozwoli pracownikowi na najbardziej efektywny podział pełnionych przez niego ról w życiu przy jednoczesnym utrzymaniu organizmu w dobrej kondycji psychiczno-fizycznej. Obserwujemy, że zaproponowane inicjatywy przyczyniają się nie tylko do większej efektywności oraz zadowolenia pracowników, ale również są skuteczną zachętą dla kandydatów, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu. Nagroda "Friendly Workplace 2020” to kolejne wyróżnienie dla naszej inicjatywy i potwierdzenie, że nasza decyzja była krokiem w dobrym kierunku. Ponadto jako pracodawca, zaoferowaliśmy realne wsparcie naszym pracownikom i ich rodzinom w trudnym czasie pandemii. – powiedziała Galyna NECHAEVA Dyrektor Departamentu HR w Grupie EFL.

EFL dyplom 2020.pdf

W uzasadnieniu przyznania nagrody czytamy Szczególnie wysoko oceniamy ofertę firmy w kontekście rozwoju pracowników, w tym programy dla menedżerów , a także przekrojowe programy z obszaru Work-Life Balance (program wellbeingowy "Doładuj Baterie"). Z wielkim uznaniem obserwujemy zaangażowanie EFL w politykę prozdrowotną. Liczba aktywności w tym obszarze jest wręcz imponująca. Docenić należy również zaangażowanie firmy na polu edukacji rynku pracy, zwłaszcza w odniesieniu do młodych pokoleń ("Klub Młodego Przedsiębiorcy")”.

„Friendly Workplace” to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które charakteryzuję się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. W konkursie nagradzane są podmioty, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań.

Grupa EFL

Wyświetlenia: 221

DHL Parcel dołącza do Polskiego Stowarzyszenia Public Relations

1.09.2020

Andrzej Klimek dołączył do zespołu Fracht FWO Polska

13.10.2020

Innova Capital sprzedaje udziały w PEKAES

19.10.2020

Postępy prac na S7. Raport z realizacji jednej z najważniejszych dróg w Polsce

16.10.2020

Elektryczne Solarisy otwierają nowy rozdział w komunikacji miejskiej w Toruniu

1.10.2020

Centrum dystrybucyjne CCC we współpracy z PSI wdrożyło system automatycznego sterowania wózkami

3.09.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Udostępniamy kierowcom S5 Szubin - Żnin w woj. kujawsko-pomorskim

12.10.2020

Solaris wraz z UBSI ponownie wybrany w Izraelu. Do firmy Egged trafi 120 autobusów Urbino 18

28.08.2020

Dachser w Poland Business Run: wyjątkowe okoliczności, takie samo zaangażowanie

8.09.2020

Pomorska Miss Scania 2020 z głosowaniem online

7.09.2020

Na ulicach Freiburga jeszcze więcej elektrycznych Solarisów

25.09.2020

Nowelizacja prawa energetycznego – kiedy zmiany na polskim rynku?

26.08.2020