Kuehne+Nagel otworzyło dedykowany obiekt w Dublinie, umożliwiając globalną współpracę z firmą West Pharmaceuticals

Kuehne+Nagel otworzyło dedykowany obiekt w Dublinie, umożliwiając globalną współpracę z firmą West Pharmaceuticals

2.10.2020
Czas czytania ok. 2 minut
  • Inwestycja została zatwierdzona przez irlandzką agencję regulacyjną (The Health Products Regulatory Authority)
  • Kuehne+Nagel umacnia i rozszerza sieć dystrybucji dla branży farmaceutycznej i medtech. Obecnie obsługuje dziesięć dostosowanych lokalizacji w Irlandii.
  • Oddział Kuehne+Nagel w Irlandii podpisał wieloletni kontrakt z firmą West Pharmaceuticals, światowym projektantem i producentem systemów dla wiodących firm farmaceutycznych i biotechnologicznych.

Kuehne+Nagel zainwestowało w niestandardowy obiekt do zarządzania logistyką kontraktową i drogową dla West Pharmaceutical. Aby sprostać unikalnym wymaganiom związanym ze złożoną działalnością nowego partnera, specjalnie zaprojektowany magazyn dostosowany jest do obsługi 30 000 palet oraz posiada kompleksowy system kontroli temperatury.

„W Kuehne+Nagel jesteśmy ukierunkowani na partnerskie relacje z Klientami. Identyfikując ich potrzeby, opracowujemy rozwiązania dostosowane do każdych wymagań” – komentuje Pamela Quinn, dyrektor zarządzająca Kuehne+Nagel Irlandia. „Konfiguracja złożonych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw dla dużej firmy, takiej jak West Pharmaceuticals, jest często czasochłonna. Od początku naszej współpracy z West Pharmaceuticals koncentrowaliśmy się na zrozumieniu ich indywidualnych potrzeb i wymagań logistycznych. Nasza siła tkwi w zdolności do oferowania Klientom innowacyjnych rozwiązań z szerokim wachlarzem usług logistycznych”.

Irlandia jest jednym z największych eksporterów produktów farmaceutycznych na świecie, a zaangażowanie Kuehne+Nagel sięga dalej niż inwestycja w dedykowany magazyn dla West Pharmaceuticals. Firma zarządza innymi dziewięcioma lokalizacjami w Irlandii, które również są przeznaczone do obsługi logistycznej przemysłu farmaceutycznego i medtech.

Michael Moes, wiceprezes ds. międzynarodowego zarządzania dostawami w West Pharmaceuticals, mówi, że podejście Kuehne+Nagel zorientowane na Klienta było impulsem do współpracy, a także, z perspektywy klienta – atrakcyjną strategią, która przyniosła wiele korzyści. „West i Kuehne+Nagel podjęły globalne partnerstwo zarówno w zakresie logistyki kontraktowej, jak i drogowej. Od początku współpracowaliśmy z dedykowanym irlandzkim zespołem Kuehne+Nagel, korzystaliśmy z ich wiedzy i doświadczenia na globalnym rynku logistycznym. Omawialiśmy strategię zabezpieczenia terenu, budowy dedykowanego magazynu i zarządzania nim – jest to zdecydowanie rozwiązanie win-win, ponieważ Kuehne+Nagel po wysłuchaniu naszych potrzeb zajęło się organizacją, a nasz dział West Pharmaceuticals w Dublinie mógł skoncentrować się na core naszego biznesu i zająć się aspektami technicznymi oraz produkcyjnymi” –potwierdza Michale Moes.

Kuehne+Nagel

Wyświetlenia: 175

InPost ma już 8000 Paczkomatów®

25.09.2020

INPOST rozbudowuje flotę o 40 nowych samochodów elektrycznych

15.10.2020

Na budowanych odcinkach autostrady A1 będzie wolniej i bezpiecznej

3.09.2020

Barometr EFL na IV kwartał 2020. EFL: COVID-19 anuluje wiele polskich biznesów. Choć nastroje w MŚP stabilizują się, koniec roku może być trudniejszy niż początek pandemii

14.10.2020

LOTOS Kolej odmładza tabor we współpracy z CARGOUNIT

7.09.2020

Transformacja cyfrowa w erze post-pandemicznej: Open Source pomaga uczynić Twoją firmę bardziej odporną na nieoczekiwane zdarzenia

30.09.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Zaskocz zimę i tankuj z Dębicą za darmo!

2.10.2020

CEVA Logistics operatorem logistycznym IKEA w Meksyku

24.08.2020

Grupa EFL z nagrodą specjalną "Friendly Workplace 2020"

28.09.2020

Euro NCAP: najwyższe oceny za częściowo zautomatyzowane systemy wspomagające w Mercedesie GLE

13.10.2020

Jaka branża wyszła z pandemii obronną ręką?

9.09.2020

Stena Nordica wraca na linię promową Stena Line między Gdynią a Karlskroną

9.10.2020