Kuehne+Nagel otworzyło dedykowany obiekt w Dublinie, umożliwiając globalną współpracę z firmą West Pharmaceuticals

Kuehne+Nagel otworzyło dedykowany obiekt w Dublinie, umożliwiając globalną współpracę z firmą West Pharmaceuticals

2.10.2020
Czas czytania ok. 2 minut
  • Inwestycja została zatwierdzona przez irlandzką agencję regulacyjną (The Health Products Regulatory Authority)
  • Kuehne+Nagel umacnia i rozszerza sieć dystrybucji dla branży farmaceutycznej i medtech. Obecnie obsługuje dziesięć dostosowanych lokalizacji w Irlandii.
  • Oddział Kuehne+Nagel w Irlandii podpisał wieloletni kontrakt z firmą West Pharmaceuticals, światowym projektantem i producentem systemów dla wiodących firm farmaceutycznych i biotechnologicznych.

Kuehne+Nagel zainwestowało w niestandardowy obiekt do zarządzania logistyką kontraktową i drogową dla West Pharmaceutical. Aby sprostać unikalnym wymaganiom związanym ze złożoną działalnością nowego partnera, specjalnie zaprojektowany magazyn dostosowany jest do obsługi 30 000 palet oraz posiada kompleksowy system kontroli temperatury.

„W Kuehne+Nagel jesteśmy ukierunkowani na partnerskie relacje z Klientami. Identyfikując ich potrzeby, opracowujemy rozwiązania dostosowane do każdych wymagań” – komentuje Pamela Quinn, dyrektor zarządzająca Kuehne+Nagel Irlandia. „Konfiguracja złożonych rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw dla dużej firmy, takiej jak West Pharmaceuticals, jest często czasochłonna. Od początku naszej współpracy z West Pharmaceuticals koncentrowaliśmy się na zrozumieniu ich indywidualnych potrzeb i wymagań logistycznych. Nasza siła tkwi w zdolności do oferowania Klientom innowacyjnych rozwiązań z szerokim wachlarzem usług logistycznych”.

Irlandia jest jednym z największych eksporterów produktów farmaceutycznych na świecie, a zaangażowanie Kuehne+Nagel sięga dalej niż inwestycja w dedykowany magazyn dla West Pharmaceuticals. Firma zarządza innymi dziewięcioma lokalizacjami w Irlandii, które również są przeznaczone do obsługi logistycznej przemysłu farmaceutycznego i medtech.

Michael Moes, wiceprezes ds. międzynarodowego zarządzania dostawami w West Pharmaceuticals, mówi, że podejście Kuehne+Nagel zorientowane na Klienta było impulsem do współpracy, a także, z perspektywy klienta – atrakcyjną strategią, która przyniosła wiele korzyści. „West i Kuehne+Nagel podjęły globalne partnerstwo zarówno w zakresie logistyki kontraktowej, jak i drogowej. Od początku współpracowaliśmy z dedykowanym irlandzkim zespołem Kuehne+Nagel, korzystaliśmy z ich wiedzy i doświadczenia na globalnym rynku logistycznym. Omawialiśmy strategię zabezpieczenia terenu, budowy dedykowanego magazynu i zarządzania nim – jest to zdecydowanie rozwiązanie win-win, ponieważ Kuehne+Nagel po wysłuchaniu naszych potrzeb zajęło się organizacją, a nasz dział West Pharmaceuticals w Dublinie mógł skoncentrować się na core naszego biznesu i zająć się aspektami technicznymi oraz produkcyjnymi” –potwierdza Michale Moes.

Kuehne+Nagel

Wyświetlenia: 463

Rusza budowa obwodnicy Smolajn

17.12.2020

Scania uruchamia produkcję pojazdów w Chinach

30.11.2020

Komfort akustyczny: niezwykle skuteczne wyciszenie i niski poziom wibracji

28.11.2020

25 trolejbusów Solaris Trollino 18 zamówił od Solarisa rumuński Braszow. Na mocy podpisanej w grudniu umowy producent w ciągu 12 miesięcy dostarczy do klienta 25 przegubowych, niskopodłogowych i bezemisyjnych trolejbusów. Wartość kontraktu wynosi niemal 19

17.01.2021

Części zamienne do silników Caterpillar

3.12.2020

Kuehne+Nagel jest przygotowane na logistykę szczepionki przeciw COVID-19 w największym pod względem ludności kraju związkowym Niemiec

17.12.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Wymiana opon - tania i szybka, ale czy dobra?

30.11.2020

BM Reflex: Taniej nie będzie

11.01.2021

Nowy podatek od emisji CO2 w Niemczech i Luksemburgu. Jak uchronić się przed stratą?

21.12.2020

EFL: 88 proc. kobiecych biznesów to mikrofirmy. Leasingobiorczynie najczęściej zajmują się sprzedażą oraz opieką zdrowotną

8.12.2020

BM Reflex: Skokowy wzrost cen paliw na stacjach

17.01.2021

Daimler AG, Geely Holding Group i ich marki łączą siły w celu stworzenia wysoce efektywnego układu napędowego przeznaczonego do zastosowań hybrydowych

24.11.2020