Bank Pocztowy oferuje specjalny rachunek dla nastolatków Konto w Porządku Start – dobry start w przyszłość

Bank Pocztowy oferuje specjalny rachunek dla nastolatków Konto w Porządku Start – dobry start w przyszłość

13.10.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Z myślą o osobach dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze światem finansów Bank Pocztowy przygotował specjalną ofertę. Konto w Porządku Start, którego prowadzenie jest bezpłatne, to propozycja skierowana do młodszych klientów, między 13 a 25 rokiem życia. Jednak teraz jeszcze łatwiej rachunek założą osoby małoletnie, do 18 roku życia. Można tego dokonać w dowolnej placówce Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej, przedstawiając jedynie ważną legitymację szkolną. Posiadacze Konta w Porządku Start uzyskują dostęp do bankowości online, a także kartę płatniczą do rachunku.

Bank Pocztowy w ramach swojej oferty Konto w Porządku oferuje wariant „Start” - dla młodych pomiędzy 13 a 25 rokiem życia. Najmłodsi Klienci, do 18 roku życia, mogą teraz łatwiej założyć bezpłatne w prowadzeniu konto w placówce Banku lub Poczty w obecności rodzica lub prawnego opiekuna – wystarczy pokazać pracownikowi ważną legitymację szkolną. Alternatywnie, można przedstawić dowód osobisty lub paszport. Z chwilą założenia konta młody Klient uzyskuje dostęp do nowoczesnej bankowości online EnveloBank – internetowej oraz mobilnej, kartę płatniczą oraz płatności mobilne Apple Pay i Google Pay. W najbliższych tygodniach będzie mógł także korzystać z Blika.

– Nasza oferta dla młodych cieszy się dużym powodzeniem – w okresie od czerwca do października Konto w Porządku Start było co piątym zakładanym rachunkiem w naszym Bankumówi Karolina Stefanowicz, Dyrektor Departamentu Produktów Depozytowych i Ubezpieczeń Banku Pocztowego.– To dla nas bardzo pozytywny sygnał, szczególnie jako przejaw realizacji naszej strategii biznesowej – otwierania się na młodych, a także pozyskiwania nowych klientów. To świadczy również o tym, że stajemy się bankiem coraz bardziej atrakcyjnym dla młodych – coraz bardziej cyfrowym i skrojonym na miarę tych, którzy szukają prostych i nowoczesnych rozwiązań– dodaje Karolina Stefanowicz.

Dzięki Kontu w Porządku Start osoby między 13 a 18 rokiem życia mogą gromadzić oszczędności i samodzielnie dysponować swoimi pieniędzmi – wypłacać, robić przelewy, a także dokonywać płatności kartą, telefonem czy zegarkiem. Konstrukcja oferty zakłada, że młody Klient zakłada indywidualny rachunek, a powyższe czynności może wykonywać bez dodatkowej zgody przedstawiciela ustawowego w ramach tzw. limitu zwykłego zarządu, czyli definiowanej przez rodzica/opiekuna łącznej kwoty wypłat, przelewów i płatności kartą.

Bank Pocztowy

Wyświetlenia: 184

Czeka nas drugi kryzys w branży gastronomicznej?

18.09.2020

Sezon grzybowy także w logistyce - Fracht FWO dostarcza kilka ton świeżych kurek do USA

1.10.2020

Michelin i Porsche Panamera z nowym rekordem Nurburgringu

26.08.2020

„Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”

22.10.2020

Polacy jadą z prądem, MŚP pod prąd. Co czwarty Polak myśli o zakupie aut elektrycznych, w firmach nie ma ich jeszcze w planach

18.09.2020

Jak kryzys wpłynął na rozwój elektromobilności w Polsce?

30.09.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Ponad 50 000 entuzjastów motoryzacji w jednym miejscu!

26.08.2020

Ruch lotniczy jeszcze długo nie wróci do poziomu sprzed epidemii

7.09.2020

Znamy oferty na sześć odcinków podlaskiej S19

6.10.2020

Czym różni się hybrydowa chmura od środowiska wielochmurowego?

13.10.2020

Ekonomia kontra zdrowie publiczne - czy rząd wprowadzi kolejny lockdown?

29.09.2020

Strategiczna współpraca Total Lubrifiants i Grupy Kapitałowej Inter Cars

13.10.2020