Strategiczna współpraca Total Lubrifiants i Grupy Kapitałowej Inter Cars

Strategiczna współpraca Total Lubrifiants i Grupy Kapitałowej Inter Cars

13.10.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Total Lubrifiants, globalny lider na rynku środków smarnych oraz Grupa Kapitałowa Inter Cars, największy importer i dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych oraz pojazdów użytkowych w Europie Środkowo-Wschodniej, przedłużyły w dniu 7 października 2020 roku umowę dotyczącą europejskiej, strategicznej współpracy. W związku z bardzo udaną i dynamiczną kooperacją biznesową na rynku europejskim, strony zdecydowały się przedłużyć strategiczną umowę i kontynuować rozwój biznesowy w Europie zapoczątkowany w 2018 roku.

Historycznie współpraca obu firm początkowo obejmowała rynek krajowy. Następnie została rozszerzona na pozostałe kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Dla firmy Total była ona okazją do promocji i sprzedaży wszystkich swoich produktów smarnych dla motoryzacji do całej sieci Inter Cars, w skład której wchodzi ponad 500 filii rozmieszczonych w 17 krajach Europy. Inter Cars umożliwił natychmiastową realizację sprawnych dostaw produktów najwyższej jakości na poszczególnych rynkach.

Przedłużenie umowy jest umocnieniem naszych relacji z firmą Total w Europie Środkowo-Wschodniej. Dotychczasowe działania z marką Total pokazały, że formuła tej współpracy sprawdza się, a nasi klienci doceniają szeroką dostępność produktów najwyższej jakości. Inter Cars zawsze stawia największy nacisk na dostępność produktów oraz jakość serwisu i długofalowa współpraca z marką Total jest tego potwierdzeniem. Jestem głęboko przekonany, że kolejne lata pomogą utwierdzić klientów w tym przekonaniu i za jakiś czas znów będziemy mogli oznajmić światu następne wyzwania, które przed sobą stawiamy

mówi Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA.

Total i Inter Cars (2).jpg

W dystrybucji Inter Cars dostępne będą flagowe produkty Total, takie jak oleje TOTAL QUARTZ. To wyjątkowy produkt w gamie Total posiadający specjalną formułę (ART) chroniącą silniki pojazdów przed mechanicznym zużyciem, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Oleje QUARTZ przeznaczone są do wszystkich typów pojazdów, dzięki czemu niemal w całości pokrywają europejski park samochodowy.

Cieszymy się z przedłużenia tej umowy, która określa ramy naszej szerokiej współpracy z Inter Cars na najbliższe lata. Nasze firmy podzielają wspólne wartości bycia możliwie blisko naszych klientów i zapewnienia im najlepszej obsługi. Wartości te okazały się fundamentem wspólnego sukcesu, najpierw w Polsce a następnie w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy przekonani, że ta europejska współpraca już jest i nadal będzie dużą wartością dodaną z punktu widzenia całej branży motoryzacyjnej

mówi Nicolas Leblond, Dyrektor Zarządzający Total Polska.

Total i Inter Cars (1).jpg


Inter Cars

Wyświetlenia: 184

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 zwyciężyła w teście opon całorocznych niemieckiego Auto Bild i brytyjskiego Tyre Reviews

1.10.2020

Nowelizacja prawa energetycznego – kiedy zmiany na polskim rynku?

26.08.2020

160 miliardów złotych – rząd zwiększył wartość Programu Budowy Dróg Krajowych

14.09.2020

LOTOS ma nowy aparat do badania ropy naftowej

18.09.2020

We wrześniu prawie 16 tysięcy podróżnych w Porcie Lotniczym Bydgoszcz

15.10.2020

LOTOS LOTOSEPT w nowych opakowaniach podbija Zakopane

3.09.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Program szkoleń EQ Tour – poznaj zelektryfikowane modele Mercedes-Benz

6.10.2020

120 000 m2 nowych technologii

3.09.2020

Autobusy elektryczne Volvo pojadą z Wrocławia do Bodö na dalekiej północy Norwegii

15.09.2020

Sieć Premio uruchomiła w Polsce sprzedaż opon online

7.10.2020

Realizacja S19 nie zwalnia tempa. Prace przygotowawcze, kolejne przetargi i intensywne prace budowlane

5.10.2020

BM Reflex: Jeszcze nie czas na większe obniżki cen paliw

22.09.2020