Teraz na stacjach Circle K zapłacisz aplikacją

Teraz na stacjach Circle K zapłacisz aplikacją

19.11.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Z myślą o bezpieczeństwie klientów i pracowników w okresie pandemii, sieć stacji Circle K zdecydowała się na wprowadzenie mobilnych płatności za paliwo oraz myjnie.

Już teraz uczestnicy EXTRA Club za tankowanie zapłacą bezpośrednio przy dystrybutorze a samochód umyją bez konieczności opuszczania pojazdu.

Projekt, którego start planowany był na pierwszy kwartał kolejnego roku został przyspieszony ze względu na rozwój pandemii w Polsce. – Już od marca nasz zespół intensywnie pracował nad rozwiązaniami, dzięki którym nasi klienci będą mogli czuć się bezpiecznie na stacjach.

Poza zmianami wprowadzonymi w związku z oficjalnymi obostrzeniami: zachowaniem odległości, zamontowaniem przesłon czy częstszym sprzątaniem na stacjach, zdecydowaliśmy się na dodatkowe działania, takie jak współpraca z Bolt. Dzięki niej możliwe jest zamówienia ciepłych przekąsek, napojów, ale też codziennych zakupów czy wprowadzonych do naszej oferty środków dezynfekujących wprost do domu – mówi Rafał Droździak, szef marketingu w Circle K.

Od pewnego czasu pracowaliśmy także nad rozwojem aplikacji mobilnej Circle K. W związku z pogorszeniem się sytuacji epidemicznej w ostatnich tygodniach, przyspieszyliśmy znacząco prace, aby już teraz udostępnić płatność mobilną klientom.

- Testy aplikacji trwają w Warszawie od kilku tygodni, a ich wyniki są na tyle dobre, że zdecydowaliśmy się udostępnić zupełnie bezkontaktowe płatności naszym klientom.

W aplikacji mobilnej Circle K możliwe jest dokonywanie płatności za tankowanie, a także za korzystanie z myjni oraz zbieranie punktów programu lojalnościowego EXTRA Club.

Nadal pracujemy nad kolejnymi funkcjonalnościami które pozwolą na dopasowanie aplikacji do potrzeb szerszego grona klientów oraz umożliwią płatność za kolejne kategorie produktów. Wierzymy, że udostępnienie aplikacji już teraz zwiększy bezpieczeństwo szczególnie tych klientów, którzy znajdują się w grupie ryzyka. Dodatkowo poprawi komfort tych, którzy się spieszą i dzięki nowemu rozwiązaniu mogą spędzić na stacji mniej czasu – opowiada Aleksander Wasiura, Kierownik Kategorii Paliw w Circle K Polska.

Obecnie możliwość płatności mobilnej dostępna jest na stacjach zlokalizowanych w Warszawie, a już w grudniu planowane jest rozszerzenie jej działania na całą Polskę. Aplikacja Circle K dostępna jest w sklepach Google Play i App Store.

Circle K

Wyświetlenia: 194

OnTurtle i Teleroute wyruszają w drogę, by podziękować przewoźnikom za ich pracę podczas kryzysu wywołanego przez COVID-19

23.11.2020

Warszawiacy i wrocławianie parkują najgorzej w Polsce?

9.11.2020

W jaki sposób kupujemy dziś mieszkania od deweloperów

12.11.2020

Porozumienie Scania, ENGIE i EVBox w sprawie ładowania pojazdów

18.11.2020

Jak radzi sobie polski eksport w drugim półroczu epidemii?

29.10.2020

Rozpoczynamy projektowanie obwodnic Siedlec i Sokołowa Podlaskiego

6.11.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

17 autobusów elektrycznych Volvo trafi do Łodzi

29.10.2020

Flota Globaltruck pojedzie na oponach Goodyear FUELMAX GEN-2

12.11.2020

Naczepy z panelami słonecznymi

14.10.2020

DB Cargo inwestuje w obsługę logistyczną stalowego giganta ArcelorMittal w Eisenhüttenstadt

17.11.2020

Najemcy chcą zostać na dłużej w Krakowie

29.10.2020

Stena Nordica wraca na linię promową Stena Line między Gdynią a Karlskroną

9.10.2020