Teraz na stacjach Circle K zapłacisz aplikacją

Teraz na stacjach Circle K zapłacisz aplikacją

19.11.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Z myślą o bezpieczeństwie klientów i pracowników w okresie pandemii, sieć stacji Circle K zdecydowała się na wprowadzenie mobilnych płatności za paliwo oraz myjnie.

Już teraz uczestnicy EXTRA Club za tankowanie zapłacą bezpośrednio przy dystrybutorze a samochód umyją bez konieczności opuszczania pojazdu.

Projekt, którego start planowany był na pierwszy kwartał kolejnego roku został przyspieszony ze względu na rozwój pandemii w Polsce. – Już od marca nasz zespół intensywnie pracował nad rozwiązaniami, dzięki którym nasi klienci będą mogli czuć się bezpiecznie na stacjach.

Poza zmianami wprowadzonymi w związku z oficjalnymi obostrzeniami: zachowaniem odległości, zamontowaniem przesłon czy częstszym sprzątaniem na stacjach, zdecydowaliśmy się na dodatkowe działania, takie jak współpraca z Bolt. Dzięki niej możliwe jest zamówienia ciepłych przekąsek, napojów, ale też codziennych zakupów czy wprowadzonych do naszej oferty środków dezynfekujących wprost do domu – mówi Rafał Droździak, szef marketingu w Circle K.

Od pewnego czasu pracowaliśmy także nad rozwojem aplikacji mobilnej Circle K. W związku z pogorszeniem się sytuacji epidemicznej w ostatnich tygodniach, przyspieszyliśmy znacząco prace, aby już teraz udostępnić płatność mobilną klientom.

- Testy aplikacji trwają w Warszawie od kilku tygodni, a ich wyniki są na tyle dobre, że zdecydowaliśmy się udostępnić zupełnie bezkontaktowe płatności naszym klientom.

W aplikacji mobilnej Circle K możliwe jest dokonywanie płatności za tankowanie, a także za korzystanie z myjni oraz zbieranie punktów programu lojalnościowego EXTRA Club.

Nadal pracujemy nad kolejnymi funkcjonalnościami które pozwolą na dopasowanie aplikacji do potrzeb szerszego grona klientów oraz umożliwią płatność za kolejne kategorie produktów. Wierzymy, że udostępnienie aplikacji już teraz zwiększy bezpieczeństwo szczególnie tych klientów, którzy znajdują się w grupie ryzyka. Dodatkowo poprawi komfort tych, którzy się spieszą i dzięki nowemu rozwiązaniu mogą spędzić na stacji mniej czasu – opowiada Aleksander Wasiura, Kierownik Kategorii Paliw w Circle K Polska.

Obecnie możliwość płatności mobilnej dostępna jest na stacjach zlokalizowanych w Warszawie, a już w grudniu planowane jest rozszerzenie jej działania na całą Polskę. Aplikacja Circle K dostępna jest w sklepach Google Play i App Store.

Circle K

Wyświetlenia: 605

Czy pracownik przyszłości będzie chciał siedzieć w biurze?

18.01.2021

Piątka Kaczyńskiego i problemy z pracownikami - to sadownicy i rolnicy zapamiętają z 2020 roku

12.01.2021

W zakładach Leyland Trucks powstał dwustutysięczny egzemplarz pojazdu ciężarowego DAF LF

12.01.2021

Naszą misją jest sukces naszych klientów

5.03.2021

Autobusy Scania w Jeleniej Górze

12.01.2021

3 mld zł pomocy dla LOT z budżetu państwa. Odbudowa ruchu lotniczego najwcześniej w 2022 roku

22.01.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Po co ZUS chce zbierać informacje o umowach o dzieło?

4.02.2021

Wiosenna pogoda sprzyja pracom w tunelu

1.03.2021

Na co Polska wyda 30 miliardów euro z grantów unijnych?

27.01.2021

Biura nadal istotne dla biznesu

25.01.2021

Zespół Formuły E Mercedes-Benz EQ z trzygwiazdkową akredytacją środowiskową FIA

17.01.2021

Telefony bezprzewodowe Poly Rove z technologią antybakteryjną Microban sprawdzą się na “pierwszej linii frontu”

16.02.2021