Kuehne+Nagel zaprasza na darmowe grudniowe webinaria logistyczne

Kuehne+Nagel zaprasza na darmowe grudniowe webinaria logistyczne

30.11.2020
Czas czytania ok. 2 minut
  • Logistyka towarów niebezpiecznych
  • Przygotowania do Brexitu
  • Wyzwania logistyki branży farmaceutycznej

Kuehne+Nagel zaprasza na nadchodzące webinaria logistyczne, podczas których omówione zostaną takie tematy, jak logistyka towarów niebezpiecznych, towarów farmaceutycznych oraz Brexit.

Niezrozumienie złożoności łańcuchów dostaw towarów niebezpiecznych jest najczęstszym powodem szkód, które w tym przypadku nie dotyczą wyłącznie przewożonego towaru. Mogą negatywnie wpływać na ludzi, środowisko naturalne, a także niszczyć wykorzystywany sprzęt i inne towary, znajdujące się w bliskiej odległości od przewożonych lub składowanych substancji niebezpiecznych. Aby zrozumieć wszelkie czynniki, od których zależy efektywny, a przede wszystkim bezpieczny transport towarów niebezpiecznych, Kuehne+Nagel wraz z ekspertami z MDRK Trusted Adviser Group Sp. z o.o. przygotowało darmowe webinarium, które odbędzie się 3 grudnia 2020 roku o godzinie 11.00.

Więcej informacji i rejestracja, tutaj .

Brexit nadchodzi, mimo że nadal istnieje wiele niepewności. Każdy kto prowadzi wymianę handlową między Unią Europejską a Wielką Brytanią musi pilnie przygotować się, aby uniknąć poważnego wpływu na swój łańcuch dostaw. Jako zaufany doradca rządu Wielkiej Brytanii w zakresie wpływu Brexitu na branżę logistyczną, Kuehne+Nagel chce podzielić się z uczestnikami swoją wiedzą i spostrzeżeniami, jak przygotować się do odprawy celnej w Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej, aby zapewnić swoim towarom bezproblemową odprawę celną. Webinarium odbędzie się 7 grudnia o godzinie 11.00. Więcej informacji i rejestracja, tutaj .

Logistyka produktów farmaceutycznych to wyzwanie – dla producentów, rządów, spedytorów, przewoźników, a także dla logistyków. Podczas spotkania eksperci wyjaśnią jak wygląda obecna sytuacja, przeanalizują proces dystrybucji szczepionek i wymagania dotyczące jej składowania oraz będę dyskutować o tym, na co zwrócić szczególną uwagę podczas organizowania ultra zimnego łańcucha dostaw w czasie pandemii. Webinarium odbędzie się 10 grudnia o godzinie 11.00. Więcej informacji i rejestracja, tutaj .

Podczas wszystkich sesji live będzie możliwość zadawania pytań. Zarejestrowani uczestnicy kilka godzin po zakończeniu spotkania otrzymają link do nagrania.

Informacje o webinariach logistycznych Kuehne+Nagel są na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej firmy, tutaj.

Kuehne+Nagel

Wyświetlenia: 494

Kolejna inwestycja prośrodowiskowa LOTOSU

27.01.2021

100 tysięcy miłośników motoryzacji w grupie Inter Cars

7.01.2021

Trzy firmy są zainteresowane opracowaniem dokumentacji dla budowy obwodnicy Sidziny w ciągu DK46

21.01.2021

VGL zostaje na dłużej w parku Mapletree Park Gdańsk

12.01.2021

Zmiany kadrowe w Mercedes-Benz Polska

30.12.2020

Mamy umowę z wykonawcą ostatniego odcinka S7 na terenie województwa małopolskiego

9.02.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Nowe specjalistki na pokładzie - 7R wzmacnia działy rozwoju i najmu

9.02.2021

Pierwszy pociąg blokowy DACHSER z Chin do Europy

19.01.2021

CTP wybuduje sieć parków logistycznych w Polsce, w 2021 r. chce zainwestować 200 milionów euro

5.02.2021

Wody opadowe z dróg krajowych pomogą przeciwdziałać suszy na terenach leśnych. Podpisaliśmy porozumienie z Lasami Państwowymi

19.01.2021

BM Reflex: Konsolidacja na rynku ropy sprzyja stabilizacji cen paliw na stacjach

31.01.2021

Próg opłacalności na rynku biurowym poszukiwany

23.02.2021