Agnieszka Świerszcz – CEO firmy kurierskiej DHL Parcel w projekcie  charytatywnego Kalendarza Gwiazd na rzecz Fundacji Akogo?

Agnieszka Świerszcz – CEO firmy kurierskiej DHL Parcel w projekcie charytatywnego Kalendarza Gwiazd na rzecz Fundacji Akogo?

4.12.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Redakcja magazynu „Businesswoman & life” już po raz dziesiąty zrealizowała charytatywny projekt Kalendarz Gwiazd, w którym na każdej planszy pozują w duetach wyjątkowe kobiety z różnych obszarów biznesu ze znanymi kobietami ze świata show-biznesu. Tegoroczna edycja Kalendarza Gwiazd, choć tworzona w nietypowym czasie, przyciągnęła wiele znanych nazwisk. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczany jest na rzecz podopiecznych Fundacji „AKOGO?” i wsparcie Kliniki Budzik. W tym ważnym społecznie projekcie wziął udział również DHL Parcel. Na okładce kalendarza 2021 Agnieszka Świerszcz - CEO DHL Parcel zapozowała u boku aktorki Ewy Błaszczyk.

- Zaproszenie do udziału w jubileuszowej edycji tak szczególnego projektu jest dla mnie dużym wyróżnieniem. To, czego dokonuje Fundacja Akogo?, w życiu tak wielu osób, jest niezwykłe.

W DHL Parcel działania społeczne i możliwość wywierania pozytywnego wpływu na otoczenie są dla nas bardzo istotne. Prowadzimy szereg działań z zakresu CSR i jest to jeden z naszych priorytetów. Cieszę się, że mogliśmy wesprzeć Klinikę Budzik i realnie pomóc. Trzymam kciuki, by tegoroczna edycja kalendarza wygenerowała rekordowe zyski – komentuje Agnieszka Świerszcz – Prezes Zarządu DHL Parcel Polska.

– Jestem wdzięczna, że co roku za sprawą tego niezwykłego kalendarza mamy możliwość wsparcia naszych podopiecznych. Dziękuję Agnieszce Świerszcz i firmie DHL Parcel, za udział w tym szczytnym projekcie, mając nadzieję, że wspólnymi siłami sprawimy, że ten świat stanie się choć odrobinę lepszym miejscem – mówi Ewa Błaszczyk.

Na poszczególnych planszach, u boku przedstawicielek biznesu, pozowały aktorki: Katarzyna Zielińska, Daria Widawska, Maria Dębska, Joanna Majstrak, Karolina Nowakowska, Joanna Brodzik, Dagmara Kaźmierska. Swoją pomoc również zadeklarowały piosenkarki Tatiana Okupnik i Joanna „Ruda” Lazer. Na kartach kalendarza zobaczyć można Justynę Kowalczyk-Tekieli, czterokrotną zdobywczynię Pucharu Świata w biegach narciarskich oraz dr Irenę Eris – założycielkę i współwłaścicielkę firmy Dr Irena Eris. Do kart kalendarza pozowała również Edyta Pazura i dziennikarka Anna Kalczyńska.

Zwieńczeniem akcji co roku jest premierowa gala charytatywna, podczas której odbywa się prezentacja nowej edycji kalendarza i licytacja poszczególnych kart przelanych na płótno, a także dodatkowych upominków przekazanych na licytację przez darczyńców. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza oraz licytacji na stronie internetowej zostaje przeznaczony na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk "AKOGO?". W tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną gala odbyła się w nowej formule, opartej na wywiadach z paniami zaangażowanymi w projekt i licytacji online. Najwyższą kwotę podczas licytacji osiągnęła okładka kalendarza, na której zapozowały w duecie Agnieszka Świerszcz – CEO DHL Parcel i Ewa Błaszczyk.

Zapraszamy do zapoznania się z making offem z sesji do kalendarza charytatywnego

Dodatkowe informacje: https://www.youtube.com/watch?v=YCdN8GjUxWw
Wyświetlenia: 589

Nürburgring rozszerza rolę Goodyeara jako „oficjalnego partnera oponiarskiego”

19.02.2021

GoodyearVentures inwestuje w firmęz branżydostaw autonomicznych Starship Technologies

2.02.2021

MICHELIN Pilot Sport Cup na wyposażeniu najnowszego Porsche 911 GT3

17.02.2021

Walter Herz zmienia nie tylko logo

24.02.2021

Można zamawiać już nowego, elektrycznego Mercedesa EQA

4.02.2021

KAMAZ-master dominuje w pierwszej połowie Rajdu DAKAR 2021 na standardowych oponach Goodyear OFFROAD ORD

11.01.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Koniec roku ze znacznym spadkiem cen OC

7.01.2021

CEVA Logistics wygrywa kontrakt na obsługę logistyczną fabryki Airbusa

1.03.2021

Jak zwiększyć odporność łańcucha dostaw branży automotive w czasie ograniczeń związanych z pandemią?

2.02.2021

Nowy SPAR Express dołącza do sieci

1.02.2021

Jakie mieszkania trafią na rynek w tym roku

18.02.2021

Telefony bezprzewodowe Poly Rove z technologią antybakteryjną Microban sprawdzą się na “pierwszej linii frontu”

16.02.2021