Płatności mobilne na stacjach Circle K w całej Polsce

Płatności mobilne na stacjach Circle K w całej Polsce

14.12.2020
Czas czytania ok. 2 minut

Sieć stacji Circle K uruchamia możliwość płatności mobilnej za paliwo w całej Polsce. Usługa dostępna jest już w aplikacji Circle K. Aplikacja mobilna umożliwia także korzystanie na wybranych stacjach z myjni automatycznej bez wysiadania z samochodu. Rozwiązanie zostaje wprowadzone z myślą o zwiększeniu podczas pandemii poziomu komfortu i bezpieczeństwa klientów oraz pracowników.

­Nowy sposób płatności za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, który został przetestowany na wybranych stacjach, zostanie teraz udostępniony szerszemu gronu odbiorców. Po udanym wdrożeniu rozwiązania w Warszawie postanowiliśmy rozszerzyć usługę na terytorium całego kraju. W tym nietypowym czasie na stacjach Circle K robimy wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić klientom jak największe bezpieczeństwo jednocześnie dbając o ich wygodę. Dzięki nowej funkcjonalności w aplikacji Circle K wizyta na stacji może odbyć się całkowicie bezkontaktowo, co jest szczególnie istotne dla osób w grupie podwyższonego ryzyka oraz tych, którzy mają niewiele czasu a chcą jedynie zatankować lub skorzystać z myjni. Jednocześnie dalej pracujemy nad kolejnymi innowacjami w naszej aplikacji mobilnej – opowiada Aleksander Wasiura, kierownik kategorii paliw w Circle K Polska.

Wprowadzenie płatności mobilnych zostało przyśpieszone ze względu na trwającą pandemię i jest częścią szerszego zakresu działań mających na celu ochronę zdrowia klientów i pracowników. Już na początku pierwszego lockdown’u bezpieczeństwo stało się priorytetem na naszych stacjach. Przestrzegaliśmy zachowania odległości, zamontowaliśmy specjalne przesłony i zwiększyliśmy częstotliwość sprzątania na stacjach – mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska. Pół roku temu rozpoczęliśmy także współpracę z Boltem, dzięki której klienci mogą dokonywać zakupów w Circle K całkowicie zdalnie. Dotyczy to zarówno zwykłych produktów spożywczych, jak i ciepłych przekąsek, pysznej kawy oraz środków dezynfekujących. Dostęp do płatności przez telefon, bez konieczności podchodzenia do kasy, jest kolejnym usprawnieniem na naszych stacjach, podnoszącym wygodę i przede wszystkim bezpieczeństwo – dodaje Rafał Droździak.

Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego EXTRA Club. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K znajduje się pod linkiem.

Circle K

Wyświetlenia: 438

Circle K oraz Polski Czerwony Krzyż otoczyli świąteczną opieką seniorów w całej Polsce

11.01.2021

Barometr EFL na I kwartał 2021 Stagnacja w inwestycjach, odbicie w zamówieniach – tak zapowiada się 2021 rok w opinii MŚP

19.01.2021

Bezpieczeństwo i komfort w centrum uwagi – osiem autokarów Volvo dla niemieckiej Policji

23.02.2021

CEVA Logistics podsumowuje plany ekspansji na kontynencie afrykańskim i zapowiada dynamiczny rozwój usług

4.02.2021

Zmiany kadrowe w Mercedes-Benz Polska

30.12.2020

Czwarty nalewak w rafinerii LOTOSU uruchomiony

11.02.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

EFL podwójnie nagrodzony przez sektor budowlany

15.02.2021

Próg opłacalności na rynku biurowym poszukiwany

23.02.2021

Kolejne wodorowe Solarisy w Niderlandach!

28.01.2021

Drogowcom zima niestraszna

17.01.2021

Stopa bezrobocia nie pokazuje prawdziwej aktywności zawodowej

11.02.2021

Pierwsza Scania 770S w Polsce

7.01.2021