Dwa supermarkety EUROSPAR w Bydgoszczy

Dwa supermarkety EUROSPAR w Bydgoszczy

7.01.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Sieć SPAR obejmuje już 225 placówek w całej Polsce

Dwa kolejne supermarkety EUROSPAR są dostępne dla klientów w Bydgoszczy w miejsce placówek Piotr i Paweł – przy ulicy Nakielskiej 86 (955 m2 sali sprzedaży) oraz ul. Grzymały 20 (1242 m2 ss). Placówki prowadzone są przez wieloletniego, niezależnego partnera detalicznego. W obu sklepach dostępny jest bogaty wybór produktów garmażeryjnych przygotowywanych na miejscu oraz piekarnia z wypiekiem pieczywa. Można również skorzystać z ciepłych potraw, przyrządzanych bezpośrednio w sklepach.

“Intensywnie pracujemy nad konwersją sklepów Piotr i Paweł pod markę SPAR – sfinalizowaliśmy już ponad 70% tego procesu. Aktywnie zwiększamy także zasięg naszej sieci, która osiągnęła liczbę 225 placówek. Jesteśmy w trakcie rozmów z kolejnymi partnerami detalicznymi, których zachęcamy, aby do nas dołączyli. Jesteśmy przekonani, że inwestycja w Polsce ma dobre, wieloletnie perspektywy. Od początku założyliśmy, że zwróci się ona w okresie długoterminowym i rozumiemy, jakie koszty musimy ponieść, zanim do tego dojdzie. Ekspansja na tak dużym rynku jak Polska wymaga czasu i odpowiednich zasobów. Polska to dla nas bardzo ważny rynek ze względu na jego potencjał” –podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu Wasz Sklep SPAR.

Zapewnienie bezpieczeństwa pracowników i klientów sklepów SPAR jest dla sieci absolutnym priorytetem. Działania po de jmowane przez sklepy mają pomóc w spowolnieniu tempa rozprzestrzeniania się wirusa przez wyeliminowanie prawdopodobieństwa zakażenia się koronawirusem w trakcie zakupów. SPAR bardzo rygorystycznie pilnuje stosowania środków ochrony osobistej zarówno przez pracowników, jak i klientów. Od początku pandemii wprowadzono m.in. obowiązkowe środki ochrony osobistej przed wejściem do sklepów: płyny dezynfekujące i jednorazowe rękawiczki foliowe dla klientów. Ponadto w sklepach SPAR zamontowano bariery ochronne z pleksi oraz udostępniono maseczki, rękawiczki i przyłbice dla pracowników sklepów. Osłony zostały wdrożone nie tylko na stanowiskach kasjerów, ale także przy stoiskach z wędlinami i nabiałem oraz przy kasach alkoholowych. W sklepach, obok lad z wędlinami i serami, na podłodze zaznaczone są miejsca, w których stanąć może obsługiwany klient – tak, aby cały czas zachowywać dystans.

Wyświetlenia: 618

Skutecznie inwestujemy fundusze na budowę dróg i wykorzystujemy unijne dofinansowanie

4.03.2021

Goodyear wzmacnia swoje zaangażowanie w zrównoważone pozyskiwanie soi

12.04.2021

Poznań nadal stabilnym rynkiem dla najemców - raport Cresa Polska

24.02.2021

PaczKING – nowa odsłona platformy do nadań przesyłek od DHL Parcel

16.03.2021

Volvo Trucks Polska wprowadza do kraju pierwsze w pełni elektryczne pojazdy ciężarowe

8.03.2021

Dlaczego firmy decydują się na relokację zakładów produkcyjnych do Polski?

19.04.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Najwyższy w UE strażacki podnośnik rozpoczął służbę w Grupie LOTOS

12.03.2021

Hillebrand wdraża nowoczesne metody odzysku i recyklingu flexitanków

24.02.2021

Otwarcie ofert na opracowanie dokumentacji dla budowy obwodnicy Nowej Dęby (DK9)

23.03.2021

Salon samochodowy w Genewie: scena regularnych ekskluzywnych premier Mercedes-Benz

17.03.2021

Nowy EQB: elektromobilność w pakiecie rodzinnym

19.04.2021

Słuchawki Xiaomi za zakup akumulatorów Exide

7.04.2021