Inter Cars przedłuża umowę ze Stalą Gorzów Wielkopolski!

Inter Cars przedłuża umowę ze Stalą Gorzów Wielkopolski!

13.01.2021
Czas czytania ok. 3 minut

Inter Cars Grupa Gorzów Wielkopolski ósmy sezon z rzędu jest jednym ze sponsorów aktualnego Drużynowego Wicemistrza Polski na żużlu, Stali Gorzów. Ze wsparciem największego dystrybutora części zamiennych w Polsce gorzowianie celują w tym roku w mistrzowski tytuł.

W Gorzowie Wielkopolskim od ośmiu lat status quo, a to dlatego, że po raz kolejny Inter Cars został jednym ze sponsorów miejscowej drużyny. Firma związała się z klubem już po raz ósmy, a obecna umowa obowiązuje do końca 2021 roku.

Jest na bardzo miło, że Inter Cars po raz kolejny został jednym z naszych najważniejszych sponsorów. Doceniamy to, szczególnie dlatego, że firma obecna jest w klubie jako nasz partner już od ośmiu lat, bez względu na to, jaki poziom sportowy reprezentujemy. Inter Cars był blisko nas wtedy, gdy walczyliśmy o mistrzostwo, nie zostawił nas jednak również, kiedy w barażach broniliśmy się przed spadkiem z Ekstraligi. Doceniamy to, że Inter Cars jest partnerem nie tylko w dobrych czasach, ale i wtedy, gdy nie wszystko układa się po naszej myśli i tym bardziej cieszymy się, że w tym sezonie znów będzie naszym partnerem.

Tomasz Michalski, Dyrektor Zarządzający Stali Gorzów

Stal w nadchodzącym sezonie aspiracje ma duże i planuje zdetronizować zasiadającą na tronie od czterech lat Unię Leszno. Zadanie nie będzie łatwe, ale gorzowianie budują mocny skład, oparty przede wszystkim na aktualnym indywidualnym mistrzu świata, Bartoszu Zmarzliku. Wychowanek i kapitan Stali, który z klubem tym związany jest przez całą profesjonalną karierę, wie jak smakuje złoto, ze swoją drużyną sięgał już bowiem po nie dwukrotnie – w 2014 i 2016 roku.

Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu Stal znów wróci na tron i po raz dziewiąty w historii klubu sięgnie po mistrzostwo Speedway Ekstraligi. Wspólnie ze Stalą przeszliśmy już cały szlak bojowy, byliśmy przy niej, kiedy zdobywała tytuł, ale też w znacznie trudniejszych momentach. Cieszymy się, że w tym roku znów gramy w jednej drużynie. Związaliśmy się ze Stalą, ale warto pamiętać, że jesteśmy również sponsorem Bartosza Zmarzlika. Ten rok będzie piątym naszej współpracy i wierzymy, że doprowadzi Bartka do trzeciego z rzędu tytułu Indywidualnego Mistrza Świata.

Marek Zawieja, Dyrektor Grupy Filii Gorzów Wielkopolski w Inter Cars

Stal w czterech poprzednich kampaniach o mistrzostwo kraju zdobyła aż trzy medale – dwa srebrne i jeden brązowy. W sumie na swoim koncie ma 28 „krążków” Drużynowych MP, w tym dziewięć z najcenniejszego kruszcu. Po ostatni z nich sięgnęła w 2016 roku, później nastąpiła trwająca do dziś passa Unii Leszno. Czy gorzowianie zdołają przerwać marsz „Byków” i zagrodzą im drogę po piąte mistrzostwo z rzędu? Swoją wartość będą mogli udowodnić już w pierwszej kolejce nowego sezonu, 4 kwietnia zmierzą się bowiem… w Lesznie z Unią. Rundę zasadniczą Speedway Ekstraligi gorzowianie zakończą również na wyjeździe, 20 sierpnia w Toruniu. A od 5 września pierwsze półfinały play-off!

Grupa Gorzów Wielkopolski, która została sponsorem Stali Gorzów, posiada obecnie cztery oddziały: w Gorzowie, Pile, Słubicach i Chojnie, w których zatrudnia blisko 200 osób. Działa na terenie województw lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego oraz w Niemczech.

Inter Cars

Wyświetlenia: 105

Volvo Trucks podpisuje duże zamówienie z firmą Hama Polska na 2021 r.

7.01.2021

KAMAZ-master dominuje w pierwszej połowie Rajdu DAKAR 2021 na standardowych oponach Goodyear OFFROAD ORD

11.01.2021

Wyzwania w branży transportowej i logistycznej

24.11.2020

Stena Line ogłasza nowe nazwy statków na linii Nynäshamn - Ventspils (Szwecja-Łotwa)

17.12.2020

Rosnąca popularność pojazdów elektrycznych wymaga wydajnego i zrównoważonego transportu akumulatorów

13.01.2021

LOTOS LOTOS Asfalt przedłuża umowę z PŻB

14.12.2020
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

To już 20 000 autobusów z fabryki Solarisa!

16.12.2020

BM Reflex: Dalsze podwyżki przed nami

30.11.2020

Zielona inwestycja ROBYG i ponad 20 mln zł na infrastrukturę publiczną w Poznaniu

20.11.2020

Jak ulepszyć Miejsca Obsługi Podróżnych? Prezentujemy wyniki ankiety

8.01.2021

LOTOS uruchamia testy nowej aplikacji

22.12.2020

Nowe stacje LNG z DKV: Francja, Niemcy i Włochy

15.12.2020