Inter Cars przedłuża umowę ze Stalą Gorzów Wielkopolski!

Inter Cars przedłuża umowę ze Stalą Gorzów Wielkopolski!

13.01.2021
Czas czytania ok. 3 minut

Inter Cars Grupa Gorzów Wielkopolski ósmy sezon z rzędu jest jednym ze sponsorów aktualnego Drużynowego Wicemistrza Polski na żużlu, Stali Gorzów. Ze wsparciem największego dystrybutora części zamiennych w Polsce gorzowianie celują w tym roku w mistrzowski tytuł.

W Gorzowie Wielkopolskim od ośmiu lat status quo, a to dlatego, że po raz kolejny Inter Cars został jednym ze sponsorów miejscowej drużyny. Firma związała się z klubem już po raz ósmy, a obecna umowa obowiązuje do końca 2021 roku.

Jest na bardzo miło, że Inter Cars po raz kolejny został jednym z naszych najważniejszych sponsorów. Doceniamy to, szczególnie dlatego, że firma obecna jest w klubie jako nasz partner już od ośmiu lat, bez względu na to, jaki poziom sportowy reprezentujemy. Inter Cars był blisko nas wtedy, gdy walczyliśmy o mistrzostwo, nie zostawił nas jednak również, kiedy w barażach broniliśmy się przed spadkiem z Ekstraligi. Doceniamy to, że Inter Cars jest partnerem nie tylko w dobrych czasach, ale i wtedy, gdy nie wszystko układa się po naszej myśli i tym bardziej cieszymy się, że w tym sezonie znów będzie naszym partnerem.

Tomasz Michalski, Dyrektor Zarządzający Stali Gorzów

Stal w nadchodzącym sezonie aspiracje ma duże i planuje zdetronizować zasiadającą na tronie od czterech lat Unię Leszno. Zadanie nie będzie łatwe, ale gorzowianie budują mocny skład, oparty przede wszystkim na aktualnym indywidualnym mistrzu świata, Bartoszu Zmarzliku. Wychowanek i kapitan Stali, który z klubem tym związany jest przez całą profesjonalną karierę, wie jak smakuje złoto, ze swoją drużyną sięgał już bowiem po nie dwukrotnie – w 2014 i 2016 roku.

Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu Stal znów wróci na tron i po raz dziewiąty w historii klubu sięgnie po mistrzostwo Speedway Ekstraligi. Wspólnie ze Stalą przeszliśmy już cały szlak bojowy, byliśmy przy niej, kiedy zdobywała tytuł, ale też w znacznie trudniejszych momentach. Cieszymy się, że w tym roku znów gramy w jednej drużynie. Związaliśmy się ze Stalą, ale warto pamiętać, że jesteśmy również sponsorem Bartosza Zmarzlika. Ten rok będzie piątym naszej współpracy i wierzymy, że doprowadzi Bartka do trzeciego z rzędu tytułu Indywidualnego Mistrza Świata.

Marek Zawieja, Dyrektor Grupy Filii Gorzów Wielkopolski w Inter Cars

Stal w czterech poprzednich kampaniach o mistrzostwo kraju zdobyła aż trzy medale – dwa srebrne i jeden brązowy. W sumie na swoim koncie ma 28 „krążków” Drużynowych MP, w tym dziewięć z najcenniejszego kruszcu. Po ostatni z nich sięgnęła w 2016 roku, później nastąpiła trwająca do dziś passa Unii Leszno. Czy gorzowianie zdołają przerwać marsz „Byków” i zagrodzą im drogę po piąte mistrzostwo z rzędu? Swoją wartość będą mogli udowodnić już w pierwszej kolejce nowego sezonu, 4 kwietnia zmierzą się bowiem… w Lesznie z Unią. Rundę zasadniczą Speedway Ekstraligi gorzowianie zakończą również na wyjeździe, 20 sierpnia w Toruniu. A od 5 września pierwsze półfinały play-off!

Grupa Gorzów Wielkopolski, która została sponsorem Stali Gorzów, posiada obecnie cztery oddziały: w Gorzowie, Pile, Słubicach i Chojnie, w których zatrudnia blisko 200 osób. Działa na terenie województw lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego oraz w Niemczech.

Inter Cars

Wyświetlenia: 586

Firma Total zmienia się w TotalEnergies

1.06.2021

Leasing z niską ratą dla MŚP w Fordzie – co wybrać? Porównanie Ford Wynajem Super Easy i Ford Leasing Opcje

21.07.2021

Jednorazowy alkotest lepszy od elektronicznego alkomatu?

11.06.2021

Niższych podatków, stabilnego prawa - czego życzyć przedsiębiorcom w dniu ich święta

22.06.2021

Barometr EFL na III kwartał: wartość indeksu najwyższa od ponad 2 lat

14.07.2021

Monika Rajska-Wolińska obejmie stanowisko dyrektor generalnej Colliers na Europę Środkowo-Wschodnią

1.07.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Rozpoczęła się budowa S11 od Koszalina do Bobolic

21.07.2021

Zapotrzebowanie na przewozy 20% wyższe niż rok temu. Branża transportowa odżywa po pandemii. Raport Oferteo.pl

6.07.2021

Bank Pocztowy rozwija współpracę z Mastercard Coraz więcej klientów Banku wybiera płatności bezgotówkowe

25.06.2021

Nowoczesna ewakuacja – jak technologia zapewnia podróżnym bezpieczeństwo?

17.06.2021

Mazop Group inwestuje w innowacje – biznes tekturowy nie zwalnia tempa

15.07.2021

Mercedes-AMG GT 4-drzwiowe Coupé na rok modelowy 2021 już dostępny

6.07.2021