W niepewnych czasach pracuj z najlepszymi

W niepewnych czasach pracuj z najlepszymi

5.02.2021
Czas czytania ok. 3 minut

Inter Cars ma dla swoich klientów wyjątkową ofertę, która pozwoli dobrze przygotować się do wiosennych prac serwisowych, a jednocześnie zapewni maksymalne bezpieczeństwo w dobie niepewnej przyszłości związanej z COVID-19.

Wielu właścicieli serwisów planuje wiosną zainwestować w swój warsztat i nabyć nowe maszyny lub wymienić stare, wyeksploatowane już urządzenia. To kluczowe, aby w dobrze funkcjonującym serwisie wszystkie urządzenia były w pełni sprawne i przygotowane na pracę na najwyższych obrotach. W wielu warsztatach sprzęt ma za sobą lata wysłużonej pracy i jest mocno wyeksploatowany, a ryzyko awarii jest bardzo duże. W tej trudnej sytuacji idealnym rozwiązaniem, które pozwala na zatrzymanie jakże potrzebnej gotówki, nie zaburzając przy tym planów związanych z rozwojem jest nabycie urządzeń w formie leasingu. Inwestycja przy minimalnym wkładzie finansowym jak najbardziej wpisuje się w potrzeby wszystkich klientów tu i teraz.

W takiej sytuacji w sukurs właścicielom warsztatów przychodzi Inter Cars, który przygotował ofertę leasingu bez konieczności wychodzenia z domu – rozwiązane szczególnie korzystne w czasach pandemii. Aby ją zrealizować, klienci nie muszą opuszczać swojego domu lub warsztatu, kontakt z otoczeniem ograniczają do minimum, podobnie jak wszelkie formalności.

Nieco mniejsze natężenie ruchu w warsztatach pozwala na zajęcie się tymi sprawami, na które zazwyczaj brakuje nam wszystkim czasu. Przegląd parku maszyn jest jednym z takich zajęć.

Oferta Inter Cars stworzona we współpracy z partnerami biznesowymi pozwala bez najmniejszych problemów sfinansować zakup urządzeń poprzez leasing. Przy niewielkim nakładzie finansowym można wówczas pozyskać nowe urządzenia niezbędne do pracy w warsztacie. Dodatkowo, dbając o cenny czas klientów, a przede wszystkim o ich bezpieczeństwo w czasie pandemii, firma skróciła procedury i czas obsługi do minimum.

Klienci, którzy zdecydują się na leasing z Inter Cars mają do wyboru:

  • leasing całkowicie ONLINE na stroniewww.wszystkodlawarsztatu.pl, gdzie przy wybranych urządzeniach klikamy LEASING ONLINE -> SPRAWDŹ i w ciągu 15 minut możemy przeprocesować całą transakcję lub
  • uproszczony leasing stacjonarny – w tej opcji wystarczy skontaktować się ze swoim opiekunem handlowym w oddziale Inter Cars i wybrać urządzenia, które chciałoby się zakupić. Wszystkie formalności, wraz z podpisaniem umowy leasingowej, załatwiane są na miejscu, czyli w warsztacie klienta, a sprzęt dostarczy i uruchomi Przedstawiciel Handlowy Inter Cars. W tym trudnym okresie bezpieczeństwo naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu i nie chcąc powodować niepotrzebnego ryzyka wszystkie procedury bierzemy na własne barki.

Leasing w Inter Cars to przede wszystkim bezpieczeństwo i oszczędność czasu, ale nie tylko… Oferta jest bardzo atrakcyjna również pod względem finansowym. Kierując się maksymą, że duży może więcej, wynegocjowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjne warunki finansowe.

Kolejnym ważnym czynnikiem wyróżniającym ofertę Inter Cars jest możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłaty tak, aby w sezonie można było płacić wyższą ratę, a poza sezonem niższą. Wyższe kwoty wykupu dzielone są zawsze na mniejsze kwoty płatne miesięcznie. Ta opcja jest szczególnie wygodna, ponieważ klienci na koniec umowy nie muszą płacić jednorazowo całego wykupu.

Inter Cars

Wyświetlenia: 804

Wyrok bez precedensu: warszawski sąd gospodarczy uznałkredyt indeksowanydo CHFzainstrument finansowy

10.03.2021

Tajniki Muzeum Mercedes-Benz: pasy bezpieczeństwa

22.02.2021

ROBYG – kolejne etapy gdańskich osiedli w sprzedaży

22.03.2021

Shell Helix Ultra 0W – pierwszy olej silnikowy neutralny emisyjnie

9.03.2021

Co łączy Mercedes-Benz z ESPOT Warszawa oraz Illuminar Gaming?

26.03.2021

Aktualności Powstają nowe strefy przemysłowe

16.03.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Polski rynek magazynowy po raz kolejny na europejskim podium

19.02.2021

PESA z kolejnym zamówieniem na ELF2 od Kolei Dolnośląskich!

25.03.2021

Umowa na projekt i budowę odcinka S19 Lubartów - Lublin podpisana

1.03.2021

Prąd na kartę paliwową

23.02.2021

ADAC ocenił opony Goodyear EfficientGrip Performance 2 jako najlepsze pod względem przebiegu

5.03.2021

PaczKING – nowa odsłona platformy do nadań przesyłek od DHL Parcel

16.03.2021