Zmiany w kierownictwie DACHSER Air & Sea Logistics w regionie EMEA i obu Ameryk

Zmiany w kierownictwie DACHSER Air & Sea Logistics w regionie EMEA i obu Ameryk

24.02.2021
Czas czytania ok. 2 minut

W DACHSER Air & Sea Logistics (ASL) powołano nowych szefów regionów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) oraz Ameryki Północnej i Południowej (Americas). Dr Tobias Burger stanął na czele ASL EMEA, a Ralph Riehl przejął ASL Americas.

Stanowisko Managing Director ASL EMEA objął dr Tobias Burger.

Stanowisko Managing Director ASL EMEA objął dr Tobias Burger (43 lata). Awansował ze stanowiska zastępcy dyrektora Air & Sea Logistics, na którym odpowiadał za strategiczny rozwój tego obszaru biznesowego. Poprzednio był szefem działu Corporate Governance & CEO Office w DACHSER. Na nowo objętym stanowisku Dr Burger zastąpił Thomasa Krügera, który kierował ASL EMEA od 2016 roku.

Ponadto na czele DACHSER ASL Americas stanął Ralph Riehl (55 lat). Przed dołączeniem do DACHSER, przez ponad 30 lat pracował w grupie logistycznej Panalpina (obecnie DSV Panalpina), gdzie zajmował stanowiska kierownicze w oddziałach firmy we Francji, Singapurze i Stanach Zjednoczonych. Ostatnio, jako Senior Vice President of Sales, był odpowiedzialny za całą sprzedaż DSV Panalpina w Ameryce Północnej i Łacińskiej. Riehl na stanowisku Managing Director ASL Americas zastąpił Guido Griesie, który pełnił tę funkcję od 2012 roku.

Nowy impuls dla zrównoważonego rozwoju

„Dziękujemy Thomasowi Krügerowi i Guido Griesowi za ich wieloletnią, pełną poświęcenia pracę na rzecz rozwoju biznesu oraz integracji naszej sieci frachtu lotniczego i morskiego. Życzymy im wszystkiego co najlepsze, zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej” powiedział Edoardo Podestà, COO Air & Sea Logistics w DACHSER. „Dr Tobias Burger oraz Ralph Riehl dają nowy impuls do zrównoważonego i rentownego rozwoju DACHSER Air & Sea Logistics w zarządzanych regionach, dzięki optymalnemu połączeniu kompetencji i doświadczenia zdobytego zarówno w strukturach firmy, jak i poza nią. W rezultacie będą konsekwentnie napędzać rozwój globalnie zintegrowanych rozwiązań tworzących wartość dodaną dla naszych klientów” – dodał Podestà.

DACHSER

Wyświetlenia: 628

Czas na ogród - ostatni moment na dostawy do marketów budowlanych

16.03.2021

BM Reflex: Rynek nieco bardziej stabilny. Święta dużo droższe niż przed rokiem

2.04.2021

EQS: design dla wszystkich zmysłów

30.03.2021

Mercedes-EQ rozpoczyna produkcję akumulatorów do nowego modelu EQS i wzbogaca swoje doświadczenie w dziedzinie elektromobilności

29.03.2021

Co druga szczepionka na świecie marnuje się

15.04.2021

Kuehne+Nagel zawiera umowę z American Airlines na wykorzystanie 11 milionów litrów zrównoważonego paliwa

12.03.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

UTA One® –interoperacyjne urządzenie do uiszczania myta od dziś również w Skandynawii i Szwajcarii

1.03.2021

Solaris rozpoczął dostawy Urbino hydrogen do Kolonii

15.03.2021

Nowy EQB: elektromobilność w pakiecie rodzinnym

19.04.2021

Można zamawiać nowe wersje elektrycznego Mercedesa EQC: EQC 400 4MATIC oraz EQC 400 SPORT 4MATIC

19.02.2021

Aktualności Powstają nowe strefy przemysłowe

16.03.2021

Badanie inFakt: firmy w czasie pandemii nie chcą obniżać wynagrodzeń

13.04.2021