ROBYG wprowadza do sprzedaży 6. etap osiedla Mój Ursus

18.03.2021
Czas czytania ok. 5 minut

166 lokali – każdy z systemem SMART HOUSE

Grupa ROBYG wprowadza do sprzedaży 6. etap inwestycji Mój Ursus z 166 lokalami o metrażach od 30 m2do 96 m2. Rozpoczęcie budowy planowane jest na II kwartał 2021 roku, a zakończenie na IV kwartał 2022 roku. Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Docelowo inwestycje realizowane przez ROBYG na terenie Ursusa (Stacja Nowy Ursus oraz Mój Ursus) obejmą ponad 3000 lokali wraz z pełnym zapleczem infrastrukturalnym.

Mój Ursus to inwestycja w dobrze skomunikowanej okolicy –zaledwie 6 kilometrów od Centrum miasta, w pobliżu stacji kolejki SKM i z dobrym połączeniem z obwodnicą Warszawy. Mieszkańcy mogą korzystać z otaczających terenów rekreacyjnych, m.in.: Parku Czechowickiego, Stawu Koziorożca, ścieżek rowerowych, centrum sportu i pierwszego w Warszawie EKO parku. Projekt został tak przemyślany, żeby być jak najbardziej oszczędny – sprzyja temu wysoka wydajność energetyczna budynków, system Smart House oraz panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED.

„Grupa ROBYG ma zabezpieczony duży bank nieruchomości – który pozwala na wybudowanie jeszcze ponad 21 tysięcy mieszkań. Dzięki temu możemy systematycznie wprowadzać nowe etapy do sprzedaży i rozbudowywać ofertę sprzedażową we wszystkich 4 miastach, w których działamy: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. W każdym z tych miast szukamy także nowych gruntów. Sektor nieruchomości mieszkaniowych stał się jeszcze ważniejszy w wyniku pandemii – klienci szukają coraz bardziej komfortowych miejsc do życia. Oczekują dobrej infrastruktury na osiedlu, bogatej strefy usługowej i rozwiniętej infrastruktury publicznej. Takie założenia spełnia właśnie inwestycja Mój Ursus – to duży, doskonale zaprojektowany fragment miasta w bardzo popularnej, rozwijającej się dzielnicy. Zaletą osiedla jest atrakcyjna lokalizacja i ceny oraz bliskość do centrum Warszawy. ROBYG jest jednym z pierwszych deweloperów, który docenił tereny w Ursusie i rozpoczął tu wieloetapową inwestycję. Teraz to dzielnica tętniąca życiem, gdzie szybko rośnie nowa infrastruktura publiczna. To idealne miejsce dla osób młodych, rodzin z dziećmi – ale także seniorów. Warto zwrócić uwagę na nowoczesne rozwiązania technologiczne i ekologiczne, które ROBYG stosuje na każdym swoim osiedlu. Poza fotowoltaiką, oświetleniem LED i bezpieczeństwem mieszkańców w każdym lokalu oferujemy system SMART HOUSE firmy Keemple bez dodatkowych opłat. To pozwala oszczędzić na opłatach nawet do 30%” mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w ROBYG SA.

Mój Ursus!

  • doskonałe położenie niedaleko centrum Warszawy ułatwi wypady towarzyskie i spotkania z przyjaciółmi
  • dobrze rozwinięta infrastruktura okolicy, liczne sklepy oraz centrum handlowe zapewnią satysfakcjonujące zakupy
  • technologia Smart House w standardzie pozwoli na znaczne oszczędności, ułatwi zarządzanie mieszkaniem i umili każdy dzień
  • budynki o wysokiej wydajności energetycznej wyposażone w ekologiczne rozwiązania, takie jak oświetlenie LED, czy instalacje fotowoltaiczne pozwolą na obniżenie kosztów eksploatacji

Wszędzie blisko!

  • zaledwie 12 min do Śródmieścia
  • blisko kolejki SKM
  • szybki wyjazd z Warszawy – świetne połączenie z obwodnicą
  • tylko 3 min na Bemowo
  • Grupa ROBYG ma duże doświadczenie w rewitalizacji i działaniach przywracających miejski charakter terenów poprzemysłowych. Przykładem takich projektów są osiedla w warszawskim Żoliborzu, Ursusie lub Woli oraz w Gdańsku na Słonecznej Morenie. Dzięki połączeniu sił władz lokalnych, przedsiębiorców i deweloperów prowadzone są liczne działania mające na celu przywrócenie terenów zielonych, utworzenie przestrzeni rekreacyjno-sportowych oraz budowy nowych osiedli i powstawania stref usługowych.

Grupa ROBYG zapewnia mieszkańcom swoich osiedli liczne, innowacyjne rozwiązania technologiczne – które wspierają ekologię i pozwalają zmniejszać koszty eksploatacyjne mieszkań. Wszystkie osiedla ROBYG posiadają instalację fotowoltaiczną, która wytwarza energię elektryczną zużywaną na potrzeby stref wspólnych budynku – czyli oświetlenia między innymi korytarzy, klatek schodowych, lobby czy stref fitness i miejsc zabaw dla dzieci. Jest to rozwiązanie przyjazne środowisku – wykorzystuje naturalny sposób wytwarzania energii elektrycznej, ale nie pochłania zasobów, a dodatkowo zmniejsza koszty eksploatacji budynku, co mieszkańcy odczuwają w portfelu.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart Housefirmy Keemple. Klienci nie muszą ponosić za to rozwiązanie żadnych dodatkowych opłat. Smart House umożliwia zdalne sterowane domową elektroniką, ogrzewaniem, a także systemem bezpieczeństwa. Technologia zapewnia komfort oraz pomaga oszczędzać – dzięki niej można obniżyć rachunki za prąd nawet do 30%.

Grupa ROBYG od wielu miesięcy pracuje zgodnie z wytycznymi GIS, stosuje środki ochronne dla pracowników i klientów, prowadzi też cykliczne dezynfekcje i ozonowanie wszystkich biur minimum dwa razy w tygodniu. Spółka wprowadziła także systematyczne testy pracowników na budowach i w biurach sprzedaży na obecność przeciwciał wirusa SARS-CoV-2. We wszystkich biurach sprzedaży ROBYG wdrożyłinnowacyjną technologię dezynfekcji przy pomocy nowoczesnych urządzeń Aura Airfirmy Keemple**.** To najinteligentniejsza na świecie technologia dezynfekowania powietrza, która jednocześnie monitoruje jego jakość w czasie rzeczywistym i chroni przed koronawirusem.

ROBYG to 25.000 sprzedanych lokali i ponad 100.000 zadowolonych klientów. Potencjał sprzedażowy spółki na nadchodzące kwartały jest wysoki – obecnie w ofercie znajduje się około 2100 lokali, a dodatkowo zasoby gruntów umożliwiają wybudowanie ponad 21.200 mieszkań. Grupa ma w budowie ponad 4200 mieszkań – wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramami.

ROBYG

Wyświetlenia: 599

Dobre wyniki LOTOSU potwierdzają stopniową odbudowę rynku

28.04.2021

Mercedes-Benz Vans rozszerza swoje portfolio produktów dla rodzin oraz miłośników sportu i rekreacji

11.05.2021

Nowa stacja Circle K w Rzeszowie

5.05.2021

Ekologiczne rozwiązania SEGRO ponownie wśród Dobrych Praktyk

27.04.2021

PZPO: Sprzedaż opon w Q1 2021

11.05.2021

Jak będzie wyglądała polska energetyka bez węgla?

10.05.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

„E-sport to także sport” – nowy odcinek podkastu „Pół godziny z gwiazdą” i nowy prowadzący

7.05.2021

Wykonawcy obniżają koszt budowy dróg

10.05.2021

Mercedes-Benz Polska rusza z cyklem porad na blogu o ekojeździe i optymalizacji zużycia energii

29.03.2021

Badanie inFakt: firmy w czasie pandemii nie chcą obniżać wynagrodzeń

13.04.2021

Umowa na dokumentację dla obwodnicy Kolbuszowej podpisana

12.04.2021

FPP: Projekt ustawy wdrażającej dyrektywę plastikową jest niekompletny

11.05.2021