Nowa stacja Circle K w Bydgoszczy

Nowa stacja Circle K w Bydgoszczy

29.03.2021
Czas czytania ok. 3 minut

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Bydgoszczy, w województwie kujawsko-pomorskim, przy ul. Fordońskiej. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy jak i lokalny. Na stacji można obecnie zatankować paliwo, a sklep wraz z ofertą gastronomiczną zostanie oddany do użytku w drugiej połowie roku. Klienci, którzy cenią czas i wygodę, będą mogli zapłacić na stacji za zatankowane paliwo również poprzez aplikację mobilną Circle K.

Sieć Circle K to ponad 360 stacji paliw w całej Polsce. Najnowsza stacja otwarta w Bydgoszczy daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: miles®95, *miles®**Plus95,* *miles®**Diesel* oraz *miles®**PlusDiesel, w dalszym etapie dostępny będzie też LPG. Stacja jest czynna przez całą dobę, obecnie na jej terenie można zatankować paliwo oraz dokonać płatności w dedykowanym temu punkcie. Sklep, wyposażony w koncepty gastronomiczne, zostanie oddany do użytku klientów w drugiej połowie roku. Będą wtedy mogli skorzystać z wyjątkowej oferty sieci- przekąsek Real Hot Dogs na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Z kolei w kąciku kawowym Simply Great Coffee* klienci stacji będą mogli samodzielnie skomponować swoją ulubioną kawę wzbogacając ją szeroką gamą dodatków, takich jak bita śmietana czy syrop smakowy. Dla miłośników słodyczy czekać będą również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek.

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Bydgoszczy, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K znajduje się pod linkiem.

Stacja Circle K w Bydgoszczy funkcjonuje w modelu franczyzowym. Obecnie stacje franczyzowe stanowią ok. 25% wszystkich punktów należących do sieci w Polsce. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu Circle K oferuje swoim partnerom franczyzowym możliwość korzystania z wypracowanych i sprawdzonych rozwiązań globalnej marki działającej w ponad 20 krajach i posiadającej 16 000 sklepów typu convenience. Wszystkie stacje franczyzowe Circle K otrzymują także dostęp do znanych i cenionych na rynku produktów paliwowych miles® oraz szerokiej oferty pozapaliwowej. Franczyzobiorcą może zostać zarówno właściciel już istniejącej stacji, jak i właściciel działki, na której zamierza wybudować stację paliw. Circle K oferuje swoim partnerom franczyzowym opiekę personalną kierowników regionalnych, którzy z zaangażowaniem starają się doradzać i pomagać w dbaniu o wysokie standardy prowadzenia stacji. Pomoc we wdrożeniu otrzymują także pracownicy stacji franczyzowych, którzy otrzymują pakiet szkoleń pomocnych w codziennym prowadzeniu stacji paliw.

Franczyzobiorca otrzymuje także wsparcie w przygotowaniu i aranżacji powierzchni sklepowej, w wyposażaniu sklepu w meble i system regałów oraz wszelkie niezbędny sprzęty np. urządzenia w ramach konceptów Real Hot Dogs oraz Simply Great Coffee. Stacje franczyzowe włączane są do programu lojalnościowego Circle K Extra, dzięki czemu klienci stacji mogą korzystać z atrakcyjnych ofert i promocji. Circle K jako franczyzodawca oferuje również dostęp do bazy klientów flotowych posiadających karty Circle K Routex.

Circle K

Wyświetlenia: 487

Cresa doradzała firmie Kellogg’s podczas renegocjacji umowy najmu i ekspansji w Polsce

29.03.2021

Jak duże są największe mieszkania deweloperskie

5.05.2021

Hegelmann Poland rozwija usługę transportu multimodalnego w odpowiedzi na wyzwania w branży logistycznej

12.05.2021

Polityka Energetyczna Polski 2040 okiem polskich dostawców technologii

23.03.2021

MAHLE – jak stać się liderem termiki na świecie?

26.04.2021

Gwarancja odbioru karkasów przez Goodyear pomaga zwiększyć oszczędności flot i dbać o środowisko naturalne

22.03.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Miasta rozwijają się – co dalej z zieloną mobilnością?

12.05.2021

Prologis Park Ruda Śląska- magazyny do zadań specjalnych

7.05.2021

Nowe opony dla karetek

10.05.2021

Ekspansja zagraniczna Nevomo. Polski startup wejdzie no nowe rynki

20.04.2021

Daniel Carrera nowym prezesem UPS Europe

25.03.2021

IVECO Daily Was umebluje

22.03.2021