Nowe oblicze kawy i mini słodkości na Circle K

Nowe oblicze kawy i mini słodkości na Circle K

29.03.2021
Czas czytania ok. 3 minut

Jeszcze smaczniejsza i bardziej aromatyczna kawa, w połączeniu ze słodkimi mini wypiekami w promocyjnej cenie, to nowa gastronomiczna oferta sieci Circle K. By jeszcze bardziej umilić klientom pobyt na stacjach, Circle K przedłuża promocję „Zbieraj litry” do 11 maja. Za zatankowane paliwo klienci mogą wygodnie zapłacić korzystając z aplikacji.

Na stacjach Circle K klienci mogą wybierać z wielu rodzajów kaw, komponując swoją ulubioną – np. mleczną latte, kremowe cappucciono albo mocne espresso. Wszystkie kawy Circle K są aromatyczne i pobudzające, a teraz dodatkowo dostępne w nowej odsłonie! To właśnie klienci, którzy cenią kawę oferowaną na stacjach sieci, zdecydowali o jej nowym obliczu. Dla miłośników tego gorącego napoju Circle K przygotowało dwie nowe mieszanki: Soft Espresso, która dodawana jest do kaw mlecznych, oraz Soft Coffee, która jest głównym składnikiem kaw czarnych. Obie charakteryzują się dłuższym procesem wypalania ziaren, dzieje się to

w niższej temperaturze, co pozwala na wydobycie bardziej słodkich aromatów z ziaren. Dzięki takiemu zabiegowi kawa jest pełniejsza w smaku i bardziej aromatyczna, a jej przyjemny posmak pozostaje na dłużej.

Pyszna kawa smakuje jeszcze lepiej… ze słodką przekąską. Mini warkocz klonowy oraz mini kwadrat z białym serem to nowe wypieki, które klienci Circle K mogą skosztować na stacjach

w specjalnej, mini cenie 1,49 zł przy zakupie kawy.

To jednak nie koniec promocji. Uczestnicy programu lojalnościowego Circle K EXTRA mogą korzystać z przedłużonej akcji "Zbieraj litry", zdobywając rabaty na paliwo i myjnię gratis, do 11 maja. Za każdy zatankowany litr paliwa klienci otrzymują punkty, a po zatankowaniu łącznie 50 litrów paliwa, voucher z rabatem 10 gr/l przy tankowaniu paliw miles® lub 15 gr/l przy wyborze miles plus®. Zniżkę klienci mogą wykorzystać przy kolejnej wizycie i ponownie zebrać punkty EXTRA. Tym samym uczestnicy programu lojalnościowego, mogą regularnie korzystać z tankowania w promocyjnej cenie. Dodatkowo, każdorazowo po zebraniu łącznie 100 litrów, klienci poza rabatem na paliwo otrzymają dodatkowy prezent - voucher na bezpłatną myjnię. Zebrane dotychczas litry, za które klienci nie otrzymali voucheru, wliczane są do nowej promocji.

Za zatankowane paliwo klienci Circle K mogą wygodnie i szybko zapłacić poprzez aplikację na terenie całego kraju, a dodatkowo za myjnię na wybranych stacjach w Warszawie i Krakowie. Rozwiązanie zostało wprowadzone z myślą o zwiększeniu podczas pandemii poziomu komfortu i bezpieczeństwa klientów oraz pracowników stacji. Dzięki nowej funkcjonalności w aplikacji Circle K, wizyta na stacji odbywa się całkowicie bezkontaktowo, co jest szczególnie istotne dla osób w grupie podwyższonego ryzyka oraz tych, którzy mają niewiele czasu, a chcą jedynie zatankować lub skorzystać z myjni. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, klienci zyskują również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Circle K

Wyświetlenia: 876

Europejski rynek leasingu budzi się – wskazują na to wyniki I połowy 2021 r.

12.10.2021

Badanie Goodyear Sustainable Reality potwierdza, że polskie floty pozytywnie reagują na wyzwania klimatyczne

6.12.2021

Ewa Galanty wzmacnia dział olejowy Shell

14.10.2021

Logistyka dla branży fotowoltaicznej

18.11.2021

W co warto inwestować w obliczu rosnącej inflacji?

3.11.2021

Andrzej Waszczuk nowym kierownikiem warszawskiego oddziału Dachser

2.11.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Kuehne+Nagel i Lufthansa Cargo promują paliwa neutralne pod względem emisji CO2

8.10.2021

Ford Mustang Mach-E z tytułem Car of the Year Polska

2.12.2021

FPP – nowa akcyza – małe zyski, duże szkody

12.10.2021

Rozgrzany rynek nieruchomości. Jakie są koszty wykończenia mieszkania od dewelopera i na co zwrócić uwagę?

1.12.2021

Mocny wrzesień Forda w USA. Dynamicznie rosną: sprzedaż do klientów indywidualnych, rezerwacje oraz zamówienia

11.10.2021

Akademia SEGRO przybliża licealistom branżę magazynową

13.10.2021