Nowe oblicze kawy i mini słodkości na Circle K

Nowe oblicze kawy i mini słodkości na Circle K

29.03.2021
Czas czytania ok. 3 minut

Jeszcze smaczniejsza i bardziej aromatyczna kawa, w połączeniu ze słodkimi mini wypiekami w promocyjnej cenie, to nowa gastronomiczna oferta sieci Circle K. By jeszcze bardziej umilić klientom pobyt na stacjach, Circle K przedłuża promocję „Zbieraj litry” do 11 maja. Za zatankowane paliwo klienci mogą wygodnie zapłacić korzystając z aplikacji.

Na stacjach Circle K klienci mogą wybierać z wielu rodzajów kaw, komponując swoją ulubioną – np. mleczną latte, kremowe cappucciono albo mocne espresso. Wszystkie kawy Circle K są aromatyczne i pobudzające, a teraz dodatkowo dostępne w nowej odsłonie! To właśnie klienci, którzy cenią kawę oferowaną na stacjach sieci, zdecydowali o jej nowym obliczu. Dla miłośników tego gorącego napoju Circle K przygotowało dwie nowe mieszanki: Soft Espresso, która dodawana jest do kaw mlecznych, oraz Soft Coffee, która jest głównym składnikiem kaw czarnych. Obie charakteryzują się dłuższym procesem wypalania ziaren, dzieje się to

w niższej temperaturze, co pozwala na wydobycie bardziej słodkich aromatów z ziaren. Dzięki takiemu zabiegowi kawa jest pełniejsza w smaku i bardziej aromatyczna, a jej przyjemny posmak pozostaje na dłużej.

Pyszna kawa smakuje jeszcze lepiej… ze słodką przekąską. Mini warkocz klonowy oraz mini kwadrat z białym serem to nowe wypieki, które klienci Circle K mogą skosztować na stacjach

w specjalnej, mini cenie 1,49 zł przy zakupie kawy.

To jednak nie koniec promocji. Uczestnicy programu lojalnościowego Circle K EXTRA mogą korzystać z przedłużonej akcji "Zbieraj litry", zdobywając rabaty na paliwo i myjnię gratis, do 11 maja. Za każdy zatankowany litr paliwa klienci otrzymują punkty, a po zatankowaniu łącznie 50 litrów paliwa, voucher z rabatem 10 gr/l przy tankowaniu paliw miles® lub 15 gr/l przy wyborze miles plus®. Zniżkę klienci mogą wykorzystać przy kolejnej wizycie i ponownie zebrać punkty EXTRA. Tym samym uczestnicy programu lojalnościowego, mogą regularnie korzystać z tankowania w promocyjnej cenie. Dodatkowo, każdorazowo po zebraniu łącznie 100 litrów, klienci poza rabatem na paliwo otrzymają dodatkowy prezent - voucher na bezpłatną myjnię. Zebrane dotychczas litry, za które klienci nie otrzymali voucheru, wliczane są do nowej promocji.

Za zatankowane paliwo klienci Circle K mogą wygodnie i szybko zapłacić poprzez aplikację na terenie całego kraju, a dodatkowo za myjnię na wybranych stacjach w Warszawie i Krakowie. Rozwiązanie zostało wprowadzone z myślą o zwiększeniu podczas pandemii poziomu komfortu i bezpieczeństwa klientów oraz pracowników stacji. Dzięki nowej funkcjonalności w aplikacji Circle K, wizyta na stacji odbywa się całkowicie bezkontaktowo, co jest szczególnie istotne dla osób w grupie podwyższonego ryzyka oraz tych, którzy mają niewiele czasu, a chcą jedynie zatankować lub skorzystać z myjni. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, klienci zyskują również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Circle K

Wyświetlenia: 565

Czas na ogród - ostatni moment na dostawy do marketów budowlanych

16.03.2021

Nowa Klasa C: zelektryfikowane układy napędowe i hybrydy plug-in o zasięgu ok. 100 km

23.03.2021

ID Logistics podsumowuje 2020: dobre wyniki i szybki rozwój na rynkach międzynarodowych

30.03.2021

Najnowsze IVECO Daily chłodnie dostarczają szczepionki do krajów Unii Europejskiej

1.03.2021

Nowy EQB: elektromobilność w pakiecie rodzinnym

19.04.2021

Tajniki Muzeum Mercedes-Benz: pasy bezpieczeństwa

22.02.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Znaczenie etykiet w kontekście efektywności logistyki

31.03.2021

Solaris rozpoczął dostawy Urbino hydrogen do Kolonii

15.03.2021

Wniosek o decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla drogi ekspresowej S11 Szczecinek - Piła złożony

4.03.2021

Zespół Formuły E Mercedes-EQ rozpoczyna swój drugi sezon

1.03.2021

ADAC ocenił opony Goodyear EfficientGrip Performance 2 jako najlepsze pod względem przebiegu

5.03.2021

DHL Parcel Polska partnerem logistycznym ULTRAKRWI

15.03.2021