High Hope SupplyChain w Panattoni Park Poznań VII

High Hope SupplyChain w Panattoni Park Poznań VII

7.04.2021
Czas czytania ok. 2 minut

Firma High Hope SupplyChain, specjalizującą się w handlu, wynajęła niemal 2.500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej na terenie Panattoni Park Poznań VII. W negocjacjach najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

High Hope SupplyChain to polski oddział założonej w 1996 r. Jiangsu High Hope International Group Corporation, która jest aktualnie jednym z największych przedsiębiorstw handlowych w Chińskiej Republice Ludowej. Zajmuje się ona szeroko pojętym handlem zagranicznym i usługami logistycznymi. O skali działalności tego przedsiębiorstwa świadczyć może m.in. roczny wolumen importu i eksportu, który tylko w 2016 r. był szacowany na ponad 3,5 mld USD.

- Bardzo dziękujemy firmie Cresa za ogromne zaangażowanie i profesjonalne doradztwo. Dzięki kompleksowemu wsparciu jej doradców, zrealizowaliśmy projekt w najbardziej optymalnym terminie. Magazyny Parku Panattoni to wybór, który spełnia nasze wymagania pod względem zarówno lokalizacyjnym, jak i jakościowym oraz kosztowym. Czynniki te były dla nas bardzo ważne, ponieważ w ramach świadczonych usług będziemy zapewniać między innymi obsługę logistyczną partnerów z Chin i Europy. W dalszej perspektywie planujemy ekspansję i rozwój działalności zarówno w Polsce, jak i na terenie innych krajów europejskich. Jestem przekonana, że to dopiero początek naszej udanej współpracy z firmą Cresa – mówi Dorota Kapelska, Dyrektor Generalny, High Hope SupplyChain.

– Firma High Hope SupplyChain poszukiwała nowoczesnej powierzchni magazynowej w okolicach Poznania. Atrakcyjne położenie, odpowiedni kształt jednostki oraz jej dostępność w określonym czasie były kluczowe, dodatkowo Panattoni Park Poznań VII spełnił oczekiwania finansowe naszego Klienta. Cieszymy się, że mogliśmy wspierać High Hope SupplyChain w procesie poszukiwania magazynu i negocjacji warunków komercyjnych najmu – mówi Jakub Dudkiewicz, Starszy Doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

Panattoni Park Poznań VII to nowoczesne centrum dystrybucyjne położone w miejscowości Żerniki, ok. 14 km od centrum Poznania. Jest ono częścią regionalnego zaplecza magazynowo-przemysłowego. Sprzyja temu dogodne położenie – Panattoni Park Poznań VII znajduje się w pobliżu autostrady A2 i drogi ekspresowej S11. Do kompleksu można dotrzeć również komunikacją miejską, dzięki czemu najemcy nie mają trudności z pozyskaniem pracowników z Poznania i okolicznych miejscowości. Firma High Hope SupplyChain zaczęła korzystać z nowej powierzchni od marca 2021 roku.

Cresa Polska

Wyświetlenia: 328

Rozpoczynamy projektowanie obwodnicy Milicza w ciągu DK15

19.02.2021

Gwarancja odbioru karkasów przez Goodyear pomaga zwiększyć oszczędności flot i dbać o środowisko naturalne

22.03.2021

Stabilna pozycja Grupy LOTOS w trudnym 2020 roku

6.04.2021

Budowa obwodnicy Kępna w ciągu S11 na ostatniej prostej

16.04.2021

Fracht FWO Polska zwiększa zatrudnienie i przedstawia kierunki rozwoju

23.02.2021

Po 20 latach opracowana przez Volvo Trucks skrzynia biegów I-Shift wciąż ma status przełomowej innowacji

12.03.2021
Pokaż więcej

Ostatnio dodane wiadomości

Maciej Oleksowicz wśród najbardziej wpływowych osób polskiej gospodarki

25.03.2021

Solaris Urbino 15 LE electric wybrany najlepszym autobusem elektrycznym przez „busplaner”

16.04.2021

A2 wydłuży się o kolejne 32 km

1.04.2021

Nowy Gold od Jenoxa

25.03.2021

Ekspert inFakt: kolejna dziurawa Tarcza Antykryzysowa, będzie konieczna zmiana przepisów

12.03.2021

Słuchawki Xiaomi za zakup akumulatorów Exide

7.04.2021